SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kocham Cie Mats ale jak tak mozna podawać majac tyle czasu i miejsca ?
1
Rapha cos ty zrobił ?
To musi cos w glowie siedziec, nie ma innej opcji
0
Karny jak byk, Real juz miałby 2 ;)
0
Dembele fajnie do momentu strzału czyli jak zwykle ;)
1
A moze Andreas te „sraczki” w Chelsea miał specjalnie zeby tu trafic ? To jest niemożliwe bo gość jest top.
1
Kounde - Araujo - Andreas < 3
0
Ehh no nie wejdzie…
7
Real miałby juz karnego…
4
Pudło sezonu juz znamy
1
W 1 połowie nie kartkowal Sociedad a nam teraz za wszystko. Mowilem ze będą naciski zeby wyrównać stan rywalizacji
3
Byłem przekonany ze boczna siatka, ale babol bramkarza dał sobie wsadzić w swoj słupek
0
Jezu Kounde x2…
0
I cyk nie pokazali powtórki bo mogła byc druga czerwona ;)
Najpierw ściągnięcie ręka głowy Gaviego a potem urwane czy było 2 uderzenie
0
@MateuszGotowka99 ale Sociedad daje grać, gdzie był z Eintachtem ?
4
Araujo juz sie za bark trzyma :/
0
@Xxxbarca4ever cienki jak sik pająka
Jak ktos da za niego 60 mln to będzie żart
0
@Emhyr a w meczu nadal 0 asyst i 0 goli ;)
2
@Bezhistorii jak biegnie to wydaje dźwięki jak komar
0
Może i będą grać w 10 ale pamietajmy ze teraz będzie murarka i moze byc ciezej.
Ten z nr 42 w RSSS ciekawy grajek
0
@pax i tak nie mamy przebojowego LS…
2
@barcanawieki ja bym tam wolał zeby ich zdegradowali za recydywę ;) juz tak szybko by nie wrócili jak dawniej ;)
0
@LewoSkrzydlowy11 napisałem to co kazdy widzi poza paroma osobnikami ;)
2
Nasi musza uwazac z faulami bo będą naciski w przerwie zeby nam tez walnąc czerwo
10
Teraz znowu Balde wychodził, czemu oni nie podaja sobie ? Jak trzeba sie bawic we własnym polu karnym to potrafia podawać
1
Co on to zrobił ? Ale nawinął go ładnie
0
Oliwa sprawiedliwa bo gościa juz nie powinno byc na boisku
1
Nie wierze ze zmienił decyzje
Hahah
2
7 fauli i bez kartki buhaha
0
@Bartula RSSS daje grać i nie naciska tak bo boi sie kontry a to 1 mecz
Z Eintrachtem by Busi nie istniał, zabiegaliby go
1
Festiwal łokci z obu stron.