0

Ale zwalił jezu chryste

1

Araujo dzik, kocham

0

Do 3 razy sztuka, jeszcze jedna kontra i strzela

1

Dominujemy ale co z tego jak im wystarczy jedna kontra i zamuruja juz so końca meczu

0

Jest i on 1 minuta i podanie do nikogo, Busi show

2

Mecz do zapomnienia ale jak zapomniec jak w następnym meczu znoś bedziesz widział tych samych co niektórych partaczy…

9

Rapha Neymarem nie będzie ale moze jeszcze w przyszlosci dawac pily jak Di Maria

1

Chłopaki z Intecity zmęczeni bo mieli na rano do pracy w PKP a wieczorem musza grać dogrywki z jakimiś ogórami…

1

Przeciez skuteczny zespół miałby dwucyfrowke z tych sytuacji. Jak tak mozna marnować takie ilości akcji

0

Poczekajmy bo jeszcze moze będzie 3:3

4

Busi pila na nodze zamiast zapier**** to sie zatrzymuje i obraca. No jak ma byc dobrze

0

@Firestone juz miał w finale MŚ

3

Jaki to jest głupek…

0

Przeciez oni sa fatalni w tym ataku… a Dembele jest głupi w swoich wyborach

0

Nie wiem kto mnie bardziej irytuje, Dembele czy Ferran…

3

Wraca po 3 msc i ratuje dupsko z 3 ligowcem

3

Dembele kolejny raz sie podsumowuje ;) przeciez mozna juz zrobic godzinna kompilacje jak uderza na bramkę w futbolu amerykańskim ;) moze powinien zmienic profesje

1

ArauDZIK wraca !

0

Frankowski z golem a na MŚ nie umiał piłki przyjąć ;)

0

@LewoSkrzydlowy11 i po profesorsku pozwolił oddac strzał. Lepszy rywal i lepszy napastnik a byłby juz remis dla rywala ;)
Ty za to znasz futbol z fify ;)

0

@Rewolucja123 dobra szkoda sie klocic, ale następnym razem z lepszym rywalem z takiego czegos padnie gol, oby juz wtedy Roberto nie było

1

Według mnie robimy zbyt duze dziury między formacjami, wszyscy sa za daleko od siebie
Nie ma szans grać tiki taki bedac tak daleko od siebie

Ale no coz trzeba rywala rozciągać zeby nie stał w autobusie :/

0

Ehh Rapha probuje te szczury po ziemi zamiast huknąć

0

@Rewolucja123 asekuracja juz biegła, niekoniecznie musiał kasować od razu ale byc blizej rywala a tak cofał sie i pozwolił na grozny strzał rywalowi

1

Roberto jak zwykle dziecko we mgle. Lepszy PO po 1 byłby szybszy i przeciął to od razu a po 2 doskoczyłby od razu i skasował gdyby jakims cudem przeszło a nie cofał sie do tylu i zostawiał miejsce skrzydłowemu na tak grozny strzał

1

Jest Lahoz show, znajomy sie cieszy bo postawił na sporo kartek ;)

0

@guetta256 czyli wydatek jak za pięknego Norwega

2

U Lahoza bez zmian, za chwile przestanie panować nad czymkolwiek

1

@LewoSkrzydlowy11 lepiej zeby sie bawił przed polem karnym i tracił jak Busi ;)

0

Pressing wyglada porządnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?