1

Niech ujednolica te przepisy w piłkę bo w takiej Hiszpanii jakby to zrobił taki Lenglet to byłby karny i oczywiscie w odwrotnej sytuacji Barca by nie dostała karnego ;)

4

Ale pajacuje zamiast podejść i za****ić na sile w okno

0

Nie mamy szybkości na skrzydle i przebojowości. Kamiński i Frankowski to kołki bez szybkości i dryblingu.

0

@masa11 śmiem twierdzić ze jakby miał takie sytuacje jak Giroud to miałby ze 2 gole…

0

Dawac Grosika i 2 w 5 minut

4

Koniec Polskich canarinhos grających laga bonito ;)

0

Sorry Leo ale taka Argentyna nie wygra MŚ :(

2

No to sie Urugwaj szarpnął na ostatni mecz z Ghana… buhaha ;)

1

Belgia i Niemcy jednym samolotem do domu zeby było taniej ;) ale dobry humor
I co Niemiaszki ? Nie lepiej było dac wygrać Kostaryce i wyrzucić tez Hiszpanów ? Ale byłby dzień cudów

0

@Sulimo jak nielegalny ?

1

Ale jaja panie Ferdku

0

Jeszcze Hiszpania poleci

0

@wasacz jak to było w „dzieli nas piłka” - jesli pomocnik juz nie daje rady na srodku zawsze moze wmówić wszystkim ze moze grać jako stoper ;)

0

Szwaby wyjdą z grupy ehh

1

@Antimadridista~ Jest VAR to o spalone juz nie ma co sie bać. Bardziej sie obawiam zmienności nastrojów podczas trwania meczu ;)

0

@Kamiloza91 Kobitki sędziują, mam nadzieje ze któraś sie nie obrazi podczas trwania meczu ;)

0

Ale będą cyrki w meczu Niemiec XD

0

Belgia poza mundialem, jaja, koniec złotego pokolenia

2

Araby nas ratują

0

Jezu jaka obrona Częstochowy… ponoć my chcemy wyjsc z taka gra ? Wiekszosc jedzie na MŚ sie dobrze pokazac jak nie wygrać a my chcemy przepchać kolanem i dostać blamaż od Francji

11

Wojtek przepraszam za wszystkie słowa krytyki kiedykolwiek…

A z drugiej strony pierwszy raz widze zeby za cos takiego podyktowany karnego. Przeciez to jest karny ery Varu, cyrk

0

Czym ten Jankes sie tam szprycowal ?

0

@Bobert_Kubicki Jezu ale będzie cyrk

1

@JimMorrisonFCB obawiam sie ze przez Mendesa trafi do nas wiecej Portugalczyków…

5

@draxidox to ten gość co w jednym sezonie miał wygrać mistrzostwa kraju w dwóch klubach ?

8

@FabianMrozek a potem w La Liga nam wp****li bramy

0

Co mnie podkusiło na obie strzela dzisiaj…

1

@cris2706 Ameryka Pld stała sie po prostu przeciętna, najlepsi piłkarze prime maja za soba i tak to jest

0

@Roobo a oni chcą Nevesa…

3

@betonito wyglada jak oldboy dlatego nie gra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?