SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Niech ujednolica te przepisy w piłkę bo w takiej Hiszpanii jakby to zrobił taki Lenglet to byłby karny i oczywiscie w odwrotnej sytuacji Barca by nie dostała karnego ;)
4
Ale pajacuje zamiast podejść i za****ić na sile w okno
0
Nie mamy szybkości na skrzydle i przebojowości. Kamiński i Frankowski to kołki bez szybkości i dryblingu.
0
@masa11 śmiem twierdzić ze jakby miał takie sytuacje jak Giroud to miałby ze 2 gole…
0
Dawac Grosika i 2 w 5 minut
4
Koniec Polskich canarinhos grających laga bonito ;)
0
Sorry Leo ale taka Argentyna nie wygra MŚ :(
2
No to sie Urugwaj szarpnął na ostatni mecz z Ghana… buhaha ;)
1
Belgia i Niemcy jednym samolotem do domu zeby było taniej ;) ale dobry humor
I co Niemiaszki ? Nie lepiej było dac wygrać Kostaryce i wyrzucić tez Hiszpanów ? Ale byłby dzień cudów
0
@Sulimo jak nielegalny ?
1
Ale jaja panie Ferdku
0
Jeszcze Hiszpania poleci
0
@wasacz jak to było w „dzieli nas piłka” - jesli pomocnik juz nie daje rady na srodku zawsze moze wmówić wszystkim ze moze grać jako stoper ;)
0
Szwaby wyjdą z grupy ehh
1
@Antimadridista~ Jest VAR to o spalone juz nie ma co sie bać. Bardziej sie obawiam zmienności nastrojów podczas trwania meczu ;)
0
@Kamiloza91 Kobitki sędziują, mam nadzieje ze któraś sie nie obrazi podczas trwania meczu ;)
0
Ale będą cyrki w meczu Niemiec XD
0
Belgia poza mundialem, jaja, koniec złotego pokolenia
2
Araby nas ratują
0
Jezu jaka obrona Częstochowy… ponoć my chcemy wyjsc z taka gra ? Wiekszosc jedzie na MŚ sie dobrze pokazac jak nie wygrać a my chcemy przepchać kolanem i dostać blamaż od Francji
11
Wojtek przepraszam za wszystkie słowa krytyki kiedykolwiek…
A z drugiej strony pierwszy raz widze zeby za cos takiego podyktowany karnego. Przeciez to jest karny ery Varu, cyrk
0
Czym ten Jankes sie tam szprycowal ?
0
@Bobert_Kubicki Jezu ale będzie cyrk
1
@JimMorrisonFCB obawiam sie ze przez Mendesa trafi do nas wiecej Portugalczyków…
5
@draxidox to ten gość co w jednym sezonie miał wygrać mistrzostwa kraju w dwóch klubach ?
8
@FabianMrozek a potem w La Liga nam wp****li bramy
0
Co mnie podkusiło na obie strzela dzisiaj…
1
@cris2706 Ameryka Pld stała sie po prostu przeciętna, najlepsi piłkarze prime maja za soba i tak to jest
0
@Roobo a oni chcą Nevesa…
3
@betonito wyglada jak oldboy dlatego nie gra