1

D10S ! Pisałem ze musi byc blizej bramki bo wtedy jest zabójczy.

1

Leo traci juz na szybkości. Nie jest tak zrywny przez co łatwiej go zatrzymać.
Dodatkowo schodzi coraz głębiej. Ja wiem ze chce rozgrywać ale wtedy nie ma komu grać do przodu.
Jak dla mnie to on powinien przejść na stałe do pomocy jako spo albo stac jak najbliżej bramki przeciwnika bo wtedy zawsze bywa najgroźniejszy. Im głębiej zaczyna akcje tym wiecej rywali ma do przejścia. Musi byc blizej bramki i to koledzy musza sprawic zeby mu ta piłkę tam dostarczyć.

1

@koksik2700 eh jakby miał mental Ronaldo to na pewno miałby więcej niz 7 ZP ;)

15

Meksyk na nas narzekał a teraz grają tak samo XD
5 w obronie, faule i laga w przód ;)

1

@priest9999 ja mam po prostu odruch wymiotny jak widze tego sędziego
Bardzo słaby był ostatnio, pamiętając mecze które sędziował chociażby Barcy

0

Orsato na gwizdku… dramat

0

Brawo Andreas !

3

Jezu co ten Lewy… karny i teraz juz powinna byc 3 na MŚ

0

Strasznie śmierdzi remisem
A 2 mogła juz zamknac mecz

1

Na co oni liczą ? Ze im sędzia doliczy 15’ za leżenie jak nie będą potrafili strzelić w 90’ ?

1

Nie chce nawet cytować pewnego piłkarskiego powiedzenia :/
Tyle okazji

0

Milik tradycyjnie w kadrze nie strzeli…

2

@DonMatteo901 terrorysta z Algierii ;)

0

Oglądacie studio na TVP Sport ? Prowadzący przytoczyli opinie z zespołu Arabii, który twierdzi ze gramy w słabym stylu i że Lewy sam nic nie zrobi bo to nie Barca wiec sie go nie obawiają ;)

0

Jak gra Rapha ?

0



Kaszanka w formie ;) o Zielu najlepsze ;) „Nie dostawałem podań… ale to ty podajesz !” XD

4

Ehh… przegrali mecz ale wygrali nasze serca.
A Belgia daleko nie zajdzie.

4

Jesli Kanada tego przynajmniej nie zremisuje to mi będzie cholernie przykro…

4

Co gra Kanada, zapewne w koncu cos stracą ale sa mega odważni

2

Koniec świata nawet Morata ukłuł ;)

0

Kostaryka w statystykach praktycznie wiekszosc 0

0

@Firestone nie krakaj, Xavi będzie szukał napastnika jak Depay odejdzie

7

@PiotrR jeszcze Japonia musi zdobyc min pkt na Kostaryce

2

@kuczyniak jaki wstyd, taki kumpel to złoto, masz pewność ze jak będzie zadyma to pójdzie za toba w dym

2

Balde niech gra, nabiera masy mięśniowej, nie boi sie isc solo do przodu i mamy swojego Daviesa.

0

Morata nie na spalonym ?

3

Ehh i po Fatim… zamiast dac mu minuty w takim meczu…

7

Dobra Lucho nie wkurzaj mnie… dawaj Fatiego i Balde

3

Morata nie ma spalonym ? To az dziwne

2

Zmienił zięcia jak akurat Olmo i Asensio słabsi dzis

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?