SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Inter 100 kg w zbroi, dawac pepiki !
0
@michal26 mógł zamknac mecz a znow rzucił jakies gunwo…
0
@poskus westbrook nie rzuca punktów, Portland rusza z akcja ale jeden z ich zawodników w przodu wydaje sie ze popycha zawodnika Lakers, sędzia uznaje ze jednak symulka zawodnika Lakers i Blazers to wygrali, obejrzyj skrot bo ciezko to opisać
0
@barcelonaLM nagrywałeś bo w Eleven nie było powtórki
1
Lakers znowu w czapę. Portland góra jednak po kontrowersji na koniec ;)
3
Fati :/ a tak sie modliłem zeby wrocil w takim samym stanie jak dawniej :/ zero błysku
Kiedyś jak dostawał piłkę to juz wiedziałeś ze za chwile będzie gol albo asysta
16
Dobitki Benzemy nie umieli zablokowac :/
7
Fati juz nie jest taki sam :(
1
Będzie Torre, ale zamiast Alonso i Ferran to bym wolał zobaczyc Bellerina i Raphe na boisku
0
@Pitinho a Jezu przeciez Alonso jeszcze wszedł…
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Szkoda, ze Franek nie zejdzie z pensji bo nadal go będą chcieli wypchać a w takiej dyspozycji chcialbym zeby został
0
Jezu co to za zmiany ?
I po co ten VAR ?
0
Mlody Balde sie odpalił jak usłyszał pare oklasków ;)
9
Trochę siadaliśmy, zamiast wbić gwoździa na 4:0 to lubimy miewać nerwówki gdyby rywal złapał kontakt ;)
17
Balde w koncu sie rozwija w grze do przodu. Nabieraj masy chłopaku, trenuj drybling i szybkość i mamy swojego Daviesa
1
Jak jest w stanie chodzic to chyba nic nie złamane ale potężny strzał w miednice
1
I Bilbao włączył tryb rzeźników
0
Garcia forma top jak Pique
0
@Aragorn33 cud ze Bilbao wyjątkowo słabe dzis
0
Uff ze Bilbao wyjątkowo słabe, obawiałem sie tego meczu w tym składzie.
Szczerze mogl podawać do Pedriego ale jakby Pedri miał zmarnować jak z Bayernem to lepiej niech ładuje rodak
3
Jak tak patrze na ten skład to obawiam sie ze Xavi chce przegrać mistrzostwo do mundialu ;)
Jest juz Bellerin to gra Roberto, Fati wraca to ściąga 1 skrzydłowego i gra fałszywym skrzydłowym no i ponownie ślimak Busi zamiast ruchliwa pomoc.
0
@Encore który to juz sezon czytam ;)
0
@Encore Ogarneli ;)
2
Brawo Spurs ;) zagrali chłopaki zespołowo i z ambicja ;) co za zbiórki Poeltla w ataku !
I kurs prawie 8 na Spurs przed meczem
0
Po 3 kwartach pachnie sensacja w Phila ;) zacny kurs był na Spurs ale pewnie niewielu ryzykowało ;)
0
Patrzcie ile oni maja miejsca a mimo to Mahrez marnuje
0
@esem91 to samo pisałem, z jednego ujęcia widać ze faul a z innego widać jak wyciaga kopytko ;)
0
@Kondziubarca to tez fakt bo nie grają wypalonymi graczami ale spójrz ze De Bruyne moze jednym podaniem uruchomić Erlinga na setkę a u nas takie podanie musi przejsc przez 2 linie muru pomocników i obrońców rywala
5
Jakby Barca miała tyle miejsca do grania w każdej kolejce La Liga co ma City od Brighton to tez byśmy cały czas wykręcali 3/4/5-0…
Brighton dało pare fajnych meczy z czołówka ale dzisiaj sie to skonczy wysoko. Czekam kiedy w koncu będą stawiac autobusy przed Guardiola jak przeciwko nam…