0

Inter 100 kg w zbroi, dawac pepiki !

0

@michal26 mógł zamknac mecz a znow rzucił jakies gunwo…

0

@poskus westbrook nie rzuca punktów, Portland rusza z akcja ale jeden z ich zawodników w przodu wydaje sie ze popycha zawodnika Lakers, sędzia uznaje ze jednak symulka zawodnika Lakers i Blazers to wygrali, obejrzyj skrot bo ciezko to opisać

0

@barcelonaLM nagrywałeś bo w Eleven nie było powtórki

1

Lakers znowu w czapę. Portland góra jednak po kontrowersji na koniec ;)

3

Fati :/ a tak sie modliłem zeby wrocil w takim samym stanie jak dawniej :/ zero błysku
Kiedyś jak dostawał piłkę to juz wiedziałeś ze za chwile będzie gol albo asysta

16

Dobitki Benzemy nie umieli zablokowac :/

7

Fati juz nie jest taki sam :(

1

Będzie Torre, ale zamiast Alonso i Ferran to bym wolał zobaczyc Bellerina i Raphe na boisku

0

@Pitinho a Jezu przeciez Alonso jeszcze wszedł…

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Szkoda, ze Franek nie zejdzie z pensji bo nadal go będą chcieli wypchać a w takiej dyspozycji chcialbym zeby został

0

Jezu co to za zmiany ?
I po co ten VAR ?

0

Mlody Balde sie odpalił jak usłyszał pare oklasków ;)

9

Trochę siadaliśmy, zamiast wbić gwoździa na 4:0 to lubimy miewać nerwówki gdyby rywal złapał kontakt ;)

17

Balde w koncu sie rozwija w grze do przodu. Nabieraj masy chłopaku, trenuj drybling i szybkość i mamy swojego Daviesa

1

Jak jest w stanie chodzic to chyba nic nie złamane ale potężny strzał w miednice

1

I Bilbao włączył tryb rzeźników

0

Garcia forma top jak Pique

0

@Aragorn33 cud ze Bilbao wyjątkowo słabe dzis

0

Uff ze Bilbao wyjątkowo słabe, obawiałem sie tego meczu w tym składzie.
Szczerze mogl podawać do Pedriego ale jakby Pedri miał zmarnować jak z Bayernem to lepiej niech ładuje rodak

3

Jak tak patrze na ten skład to obawiam sie ze Xavi chce przegrać mistrzostwo do mundialu ;)
Jest juz Bellerin to gra Roberto, Fati wraca to ściąga 1 skrzydłowego i gra fałszywym skrzydłowym no i ponownie ślimak Busi zamiast ruchliwa pomoc.

0

@Encore który to juz sezon czytam ;)

0

@Encore Ogarneli ;)

2

Brawo Spurs ;) zagrali chłopaki zespołowo i z ambicja ;) co za zbiórki Poeltla w ataku !
I kurs prawie 8 na Spurs przed meczem

0

Po 3 kwartach pachnie sensacja w Phila ;) zacny kurs był na Spurs ale pewnie niewielu ryzykowało ;)

0

Patrzcie ile oni maja miejsca a mimo to Mahrez marnuje

0

@esem91 to samo pisałem, z jednego ujęcia widać ze faul a z innego widać jak wyciaga kopytko ;)

0

@Kondziubarca to tez fakt bo nie grają wypalonymi graczami ale spójrz ze De Bruyne moze jednym podaniem uruchomić Erlinga na setkę a u nas takie podanie musi przejsc przez 2 linie muru pomocników i obrońców rywala

5

Jakby Barca miała tyle miejsca do grania w każdej kolejce La Liga co ma City od Brighton to tez byśmy cały czas wykręcali 3/4/5-0…
Brighton dało pare fajnych meczy z czołówka ale dzisiaj sie to skonczy wysoko. Czekam kiedy w koncu będą stawiac autobusy przed Guardiola jak przeciwko nam…

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?