0

Dawaj Rayo. Nie odpalam nawet zeby nie zapeszyć ;)
A mowilem dzisiaj w twarz dwóm halowcom ze Rayo ich porobi to sie nabijali z nich.

4

Komentatorzy cyrk jak ten mecz ;)

0

@_catalan to samo pytanie sobie zadaje… zamiast ogladac inne ciekawe spotkania

0

Co ich tam pepiczek ośmiesza… a jakby to był Ney czy Mbappe to nie chce nawet myslec

0

Alonso cudowne wyczyszczenie głowa z pola karnego… Jezu co za placek

5

@Litman dramat co sie z nim porobiło :/ w normalnej formie juz by były 2 gole

1

Fati jest dramatyczny, kiedyś z zamkniętymi oczami by to wsadził i nawet Alonso by nie pierdnął

0

Ferran juz zaczyna popisy…

1

@AxelF do tej pory zastanawiam sie jakim cudem tam VAR nie interweniował ? Jak trzeba było dac czerwo Lengletowi swego czasu to cofali sie do wcześniejszej akcji. A tutaj gość po prostu kopie w kolano przebiegającego Raphe i jest ok.

25

Alonso wiesz co z nimi zrobic, odpalaj auto

1

R jak Robercik !

5

Dzwoni Tebas ze karny dla Valenci w 99 minucie

1

@sevs ja sie zastanawiam nad tym czy nie poświecić sie całkiem NBA…

0

Jpdl weźcie mi go z oczu… 55 mln a Erling za 65 do City, i wiem ze chodzi o pensje ale sprezentowaliśmy im ten transfer

2

Jakim cudem to nie jest czerwo ?

0

No to Kounde ma po mundialu bo nie doleczyl kontuzji

0

Czuje w moczu ze zbierzemy dzisiaj dwójkę. Za chwile nam wcisną 1 a pod koniec 2

0

@Kamilos84 Jezu jak to źle brzmi

0

Grają strona Alby i Alonso ? No nic nowego

3

Co go dzisiaj zlomuja

0

Dluzej zwlekaj ze strzałem Pedri. Valverde w identycznej sytuacji z nami wpakował bramkę

4

Ehh miał duzo czasu i nie strzelił. To juz nie jest ten sam chłopak. Kiedys z zamkniętymi oczami by to skończył

0

@MrPGG i by Busi mogl głupio stracic

1

I Dembele zanim pomyślał to zdarzył stracic ;) dalej wierzmy w przyszłość z nim ;)

0

@agaFCB to juz nie ten sam chłopak :/

2

Oddają nam piłkę i sraczka jak zwykle zamiast za****ić

0

Jest i cały Żul z Sevilli. Dlatego nie do końca chciałem akurat jego…

0

Alba zrobił sobie przeszczep to musiał poprawić włoski w tunelu ;)

0

Dziady cześć 3 chociaż chyba spalony

14

Busi w USA maja takie wysokie bramki. Moze spróbujesz tam ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?