SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dawaj Rayo. Nie odpalam nawet zeby nie zapeszyć ;)
A mowilem dzisiaj w twarz dwóm halowcom ze Rayo ich porobi to sie nabijali z nich.
4
Komentatorzy cyrk jak ten mecz ;)
0
@_catalan to samo pytanie sobie zadaje… zamiast ogladac inne ciekawe spotkania
0
Co ich tam pepiczek ośmiesza… a jakby to był Ney czy Mbappe to nie chce nawet myslec
0
Alonso cudowne wyczyszczenie głowa z pola karnego… Jezu co za placek
5
@Litman dramat co sie z nim porobiło :/ w normalnej formie juz by były 2 gole
1
Fati jest dramatyczny, kiedyś z zamkniętymi oczami by to wsadził i nawet Alonso by nie pierdnął
0
Ferran juz zaczyna popisy…
1
@AxelF do tej pory zastanawiam sie jakim cudem tam VAR nie interweniował ? Jak trzeba było dac czerwo Lengletowi swego czasu to cofali sie do wcześniejszej akcji. A tutaj gość po prostu kopie w kolano przebiegającego Raphe i jest ok.
25
Alonso wiesz co z nimi zrobic, odpalaj auto
1
R jak Robercik !
5
Dzwoni Tebas ze karny dla Valenci w 99 minucie
1
@sevs ja sie zastanawiam nad tym czy nie poświecić sie całkiem NBA…
0
Jpdl weźcie mi go z oczu… 55 mln a Erling za 65 do City, i wiem ze chodzi o pensje ale sprezentowaliśmy im ten transfer
2
Jakim cudem to nie jest czerwo ?
0
No to Kounde ma po mundialu bo nie doleczyl kontuzji
0
Czuje w moczu ze zbierzemy dzisiaj dwójkę. Za chwile nam wcisną 1 a pod koniec 2
0
@Kamilos84 Jezu jak to źle brzmi
0
Grają strona Alby i Alonso ? No nic nowego
3
Co go dzisiaj zlomuja
0
Dluzej zwlekaj ze strzałem Pedri. Valverde w identycznej sytuacji z nami wpakował bramkę
4
Ehh miał duzo czasu i nie strzelił. To juz nie jest ten sam chłopak. Kiedys z zamkniętymi oczami by to skończył
0
@MrPGG i by Busi mogl głupio stracic
1
I Dembele zanim pomyślał to zdarzył stracic ;) dalej wierzmy w przyszłość z nim ;)
0
@agaFCB to juz nie ten sam chłopak :/
2
Oddają nam piłkę i sraczka jak zwykle zamiast za****ić
0
Jest i cały Żul z Sevilli. Dlatego nie do końca chciałem akurat jego…
0
Alba zrobił sobie przeszczep to musiał poprawić włoski w tunelu ;)
0
Dziady cześć 3 chociaż chyba spalony
14
Busi w USA maja takie wysokie bramki. Moze spróbujesz tam ?