SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Dembouz1899 stary Alves spóźniony i tyle ;)
6
Do przewidzenia było, że komentarz będzie jeden, „prowokacja”. Jak ja tej nacji nienawidzę ;)
1
Szacunek dla Pique ze na koniec kariery pocisnął temu gilowi. Powiedział to co mysli kazdy kibic Barcy ogladajac wyczyny pana arbitra… w kazdym naszym meczu z jego udziałem jest cyrk.
Lahoz, Manzano, del Cerro Grande i Hernandez x2 to zawsze dramat.
0
Cadiz wiecie co robic !
0
Pieprzyć styl, takimi meczami zdobywa sie mistrzostwo !
2
@Szopeninho bo nawrzucał Gilowi z nosa na koniec kariery ?
5
Aj to była chwila dawnego Ansu
1
Walcz Gavi pitbullu ty
0
Eric chyba skreślony po swoich babolach ;)
0
Grać do końca ! Juz tu było 2:2 niedawno
Gramy do końca !
1
Rapha ! Jak w kadrze jakis czas temu !
0
@Tollusiek o tym samym pomyslalem, co chwile kontuzja
0
Gavi co goni, chłopie zmień tego Busiego za kogokolwiek szybszego
0
Dembele jest tak głupi ze szok
5
Panie sędzio czemu za identyczna sytuacje chwile wczesniej zawodnik Osausny nie dostał drugiej żółtej a teraz żółta była na „czystym” zawodniku ?
0
I gdzie jest druga żółta dla Osasuny ?
0
Dawaj czerwo dla Osasuny i jazda
0
Na fuksie zmieścił
1
Nie umiemy zapieprzac. Niby sie bronimy ale nie umiemy doskoczyć szybko do rywala, nawet pójść na wyprzedzenie, wszystko za wolno. Jak juz doskoczymy to przewaznie faul zamiast sprytnie wyłuskać piłkę.
Jak któregoś naszego rywal minie to sie obraca i patrzy co zrobi kolega obok zamiast zapieprzac.
0
W Madrycie tylko Błyskawice ! Haha a mowilem halowcom to sie tak z nich nabijali ;)
0
Dawaj Rayo. Nie odpalam nawet zeby nie zapeszyć ;)
A mowilem dzisiaj w twarz dwóm halowcom ze Rayo ich porobi to sie nabijali z nich.
4
Komentatorzy cyrk jak ten mecz ;)
0
@_catalan to samo pytanie sobie zadaje… zamiast ogladac inne ciekawe spotkania
0
Co ich tam pepiczek ośmiesza… a jakby to był Ney czy Mbappe to nie chce nawet myslec
0
Alonso cudowne wyczyszczenie głowa z pola karnego… Jezu co za placek
5
@Litman dramat co sie z nim porobiło :/ w normalnej formie juz by były 2 gole
1
Fati jest dramatyczny, kiedyś z zamkniętymi oczami by to wsadził i nawet Alonso by nie pierdnął
0
Ferran juz zaczyna popisy…
1
@AxelF do tej pory zastanawiam sie jakim cudem tam VAR nie interweniował ? Jak trzeba było dac czerwo Lengletowi swego czasu to cofali sie do wcześniejszej akcji. A tutaj gość po prostu kopie w kolano przebiegającego Raphe i jest ok.
25
Alonso wiesz co z nimi zrobic, odpalaj auto