SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Współczuje Kangurom ;) nie dość ze na codzień grają w piłkę do góry nogami to jeszcze teraz będą mieli na obu skrzydłach wiatrak
0
Kij z tego remisu jak Argentyna dała ciała
1
Ehh ciekawe jakby to wygladalo gdyby Lewy to strzelił… mozemy juz tylko gdybać :/
0
Ja bym widział Casha na PO do Barcy. Tylko jako opcje bardziej defensywna. Zeby zostawał a Balde hulał na lewej
Aczkolwiek w Barcy moze i Cash by wiecej miał z gry do przodu
2
Czemu nie na sile i pod ladę ?
1
Ale jaja panie Ferdku
0
Jezu co my wrzucamy…
0
Nic nie gramy do przodu a Meksy w końcu cos wcisną…
0
Stany naćpane, zaraz któryś wyleci…
5
Lubiłem Desta ale nie wyszło mu u nas bo jest po prostu głupi
0
Zdrajcy Polski nie ma w ogole w kadrze na MŚ ?
8
Ale jest bezjajeczny. Valverde zapakowałby rakietę pod poprzeczkę…
0
Nie jestem w stanie ogladac meczu. Za co tyle minut doliczone ?
0
Trener Kataru jakis udar ? Takie dziwne miny na powtórce robił ;)
5
Gdzie ten spalony ?
0
Ależ wspomnienia z finału F1 z zeszłego sezonu ;) stałem przed tv i wręcz krzyczałem
Dzisiaj juz tylko chill ;)
0
Wiadomo czy Aldona przechodzi do viaplay ? Czy będą miec „swoich” ludzi ?
2
@MESSIah16 czuje ze przetrzepią ich przed meczem i ostatecznie gdzies opaska sie zapodzieje ;)
0
A pisałem gdzies ostatnio, ze Benzema wygra ZP ale sie skończy ;)
0
Na Twitterze lataja fotki i analizy ze to jakas ukraińska rakieta systemu obronnego…
1
@Rl9k1nG Dżoł giw mi atomówka ;)
1
Jakaś wypowiedź z Ukrainy juz była ?
1
@MesQueUnClub96 nie ruszamy bo nie mamy czym ale chociaz niech NATO postawi jakies systemy na samej granicy zeby ani jeden rodak wiecej nie zginął
1
@bari_94 niestety tez mi sie wydaje ze nawet jak będzie jakis jawny atak to NATO nas zostawi jak zwykle
3
„Dżoł giw mi atomówka” Dudeł w tej chwili ;)
7
Wielki test przed NATO… to nie rozwalona stodoła jakiegos Kowalskiego czy sracz na srodku plazy tylko zginęli dwaj obywatele kraju członkowskiego NATO. I mysle ze rosja ten egzamin bacznie obserwuje…
1
@Rl9k1nG ale mimo wszystko zginęli obywatele NATO
Gdyby to rozwaliło jakas stara stodole to pol biedy ale zginęli ludzie
0
@BulaKG „prowokacja” w celu większej eskalacji XD
0
@Dembouz1899 stary Alves spóźniony i tyle ;)
6
Do przewidzenia było, że komentarz będzie jeden, „prowokacja”. Jak ja tej nacji nienawidzę ;)