1

Współczuje Kangurom ;) nie dość ze na codzień grają w piłkę do góry nogami to jeszcze teraz będą mieli na obu skrzydłach wiatrak

0

Kij z tego remisu jak Argentyna dała ciała

1

Ehh ciekawe jakby to wygladalo gdyby Lewy to strzelił… mozemy juz tylko gdybać :/

0

Ja bym widział Casha na PO do Barcy. Tylko jako opcje bardziej defensywna. Zeby zostawał a Balde hulał na lewej
Aczkolwiek w Barcy moze i Cash by wiecej miał z gry do przodu

2

Czemu nie na sile i pod ladę ?

1

Ale jaja panie Ferdku

0

Jezu co my wrzucamy…

0

Nic nie gramy do przodu a Meksy w końcu cos wcisną…

0

Stany naćpane, zaraz któryś wyleci…

5

Lubiłem Desta ale nie wyszło mu u nas bo jest po prostu głupi

0

Zdrajcy Polski nie ma w ogole w kadrze na MŚ ?

8

Ale jest bezjajeczny. Valverde zapakowałby rakietę pod poprzeczkę…

0

Nie jestem w stanie ogladac meczu. Za co tyle minut doliczone ?

0

Trener Kataru jakis udar ? Takie dziwne miny na powtórce robił ;)

5

Gdzie ten spalony ?

0

Ależ wspomnienia z finału F1 z zeszłego sezonu ;) stałem przed tv i wręcz krzyczałem
Dzisiaj juz tylko chill ;)

0

Wiadomo czy Aldona przechodzi do viaplay ? Czy będą miec „swoich” ludzi ?

2

@MESSIah16 czuje ze przetrzepią ich przed meczem i ostatecznie gdzies opaska sie zapodzieje ;)

0

A pisałem gdzies ostatnio, ze Benzema wygra ZP ale sie skończy ;)

0

Na Twitterze lataja fotki i analizy ze to jakas ukraińska rakieta systemu obronnego…

1

@Rl9k1nG Dżoł giw mi atomówka ;)

1

Jakaś wypowiedź z Ukrainy juz była ?

1

@MesQueUnClub96 nie ruszamy bo nie mamy czym ale chociaz niech NATO postawi jakies systemy na samej granicy zeby ani jeden rodak wiecej nie zginął

1

@bari_94 niestety tez mi sie wydaje ze nawet jak będzie jakis jawny atak to NATO nas zostawi jak zwykle

3

„Dżoł giw mi atomówka” Dudeł w tej chwili ;)

7

Wielki test przed NATO… to nie rozwalona stodoła jakiegos Kowalskiego czy sracz na srodku plazy tylko zginęli dwaj obywatele kraju członkowskiego NATO. I mysle ze rosja ten egzamin bacznie obserwuje…

1

@Rl9k1nG ale mimo wszystko zginęli obywatele NATO
Gdyby to rozwaliło jakas stara stodole to pol biedy ale zginęli ludzie

0

@BulaKG „prowokacja” w celu większej eskalacji XD

0

@Dembouz1899 stary Alves spóźniony i tyle ;)

6

Do przewidzenia było, że komentarz będzie jeden, „prowokacja”. Jak ja tej nacji nienawidzę ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?