0

K***a podłączyli ich do prądu

0

@Roobo w Hiszpanii widzielismy juz wszystko

1

@Kamiloza91 będą o tej samej porze

1

I Busi ręka nie sprawdzają ?

0

Hiszpania nie broń tylko atakuj po 2. Puszczać Nico w boj niech sie ściga.

1

@AmigoBlancos a możesz mieć 4 pkt i drzeć o awans jak Polska…

0

@Lordzi jak Hiszpania wygra z Japonia a Niemcy wysoko z Kostaryka to moga wyjsc jeszcze

1

Cóż jak Japonia sfrajerzyla

1

Simon i prawie poczułem sie jakby Barca bawiła sie przed polem karnym ;)

0

@Chaoss przynajmniej jak będzie miał cos na nodze to strzeli

1

Zmiana słuszna bo słaby ale szkoda ze nie Fati tylko kolejny „strzelec wyborowy” ;)

6

Sztanga jak nie zejdzie to chwyci czerwo bo kazdy go objeżdża, kij z tego jego ustawiania sie

1

@raben24 ale szczelił gola Niemocom !!!1! XD

1

Alba tylko po ziemi umie grać ? Po drugiej stronie pola karnego miał pustego gościa. Nie umie podnieść ?

0

@Mixtape Pep zrobił na nas piękny interes. Za tyle samo kupił pięknego Erlinga. Tak wiem ze sa jeszcze prowizje

0

@Niemczyk a potem Olmo wroci do klubu i będzie wyglądał jak średniak

4

Villa ze złamana noga by to wykończył XD

2

Reakcja znajomych piękna. „Jezu jaki dziad” XD ja jako kibic Barcy juz przyzwyczajony
Ale kazdy ma swojego Milika i Morate ;)

10

Ciekawi mnie przypadek Olmo. Na turniejach gra dobrze i jest śpiewka w katalońskich mediach ze klub chce zeby wrócił a potem w Lipsku znowu średniak ;)

1

@AlexDark00 sam bym wydymil do niego na ulicy, ma zbyt Niemiecka twarz XD

1

Co ten Gavi chciał zrobic ? Zarobic czerwo w 10 minucie ? Znowu go odcina jak na samym poczatku w Barcy ?

17

Co ta Japonia odwalila… wystarczył 1 pkt, win Hiszpanii i sąsiedzi za burtą…

0

A oni wola dziada Nevesa albo Zubimendiego

1

D10S ! Pisałem ze musi byc blizej bramki bo wtedy jest zabójczy.

1

Leo traci juz na szybkości. Nie jest tak zrywny przez co łatwiej go zatrzymać.
Dodatkowo schodzi coraz głębiej. Ja wiem ze chce rozgrywać ale wtedy nie ma komu grać do przodu.
Jak dla mnie to on powinien przejść na stałe do pomocy jako spo albo stac jak najbliżej bramki przeciwnika bo wtedy zawsze bywa najgroźniejszy. Im głębiej zaczyna akcje tym wiecej rywali ma do przejścia. Musi byc blizej bramki i to koledzy musza sprawic zeby mu ta piłkę tam dostarczyć.

1

@koksik2700 eh jakby miał mental Ronaldo to na pewno miałby więcej niz 7 ZP ;)

15

Meksyk na nas narzekał a teraz grają tak samo XD
5 w obronie, faule i laga w przód ;)

1

@priest9999 ja mam po prostu odruch wymiotny jak widze tego sędziego
Bardzo słaby był ostatnio, pamiętając mecze które sędziował chociażby Barcy

0

Orsato na gwizdku… dramat

0

Brawo Andreas !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?