0

Ale zwalił Lewy głowa, powinien miec gola

0

1 minuta i 1 błąd w obronie ;) w Barcy po mundialu bez zmian ;)

0

Jak przyjęli Nazario ?

1

Atak i pomoc piękna, szkoda tylko tej obrony ;)

0

Promka na PS+ Essential juz wygasła ? Miało byc do 23 grudnia

29

Dopiero powoli ze mnie schodzi. Zrobił to, szkoda tylko, że nie w barwach Barcy….

1

Ehh gdyby nie to serce to Aguero tez by grał dzisiaj

5

Piękne przywitanie infantino

0

@Elosek mam tak samo, matka dzwoniła czy bardzo płacze
Cała moja przygoda z futbolem to koniec R10 i poczatek LM10, nie znam futbolu bez Leo

3

Laporta schodz z trybun i jeszcze przed kamerami błagaj go o powrót

3

Płacze jak dziecko… należało Ci sie jak psu buda, futbol był Ci to winny.
Prosze oglos teraz ze wracasz za darmo. Błagam przeproście sie z Laporta. Wracaj do domu…

1

Nie dawajcie Lautaro błagam !

1

Mlodosc we Francji moze spieprzyc

2

I znow mial na ręce

1

Argentyna dwa razy zesrala… najpierw Otamendi a potem drugi… ehh teraz loteria

0

Najpierw Otamendi a potem drugi ehhh

2

Paredes bezmózg wyleci za chwile

0

Futbol jest Ci to winny Leo ! Utrzymujcie

1

Lautaro znowu pi****i ehh

10

Cos ty zrobił Otamendi ehh ;/

0

Jedyna szansa w dogrywce jest mozliwosc zmian w Argentynie ale kogo wpusci ?

1

I tak wczesniej trzeba było odprowadzić gościa to Otamendi sfaulował na karnego…

1

I teraz głupota Otamendiego. Mogl go asekurować do końca, a noz nic by z tego nie zrobił

1

Argentyna jest wszedzie
Wydaje sie ze jest groźnie, wybijają a potem i tak w pomocy przechwytują piłkę
Cos niesamowitego

4

Zmieniaj Alvareza na Lautaro niech pogoni trochę

0

Enzo za lekko… miałeś juz taka bramę

0

Czas zwolnił. Błagam Leo zamknij to solo na 3

0

@gacper oby wygrał finał Argentynie to najlepsze co zrobil dla kibicow Barcy i Leo w ciagu 5 lat ;)

1

Za wczesna ta zmiana Di Marii

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?