1

@Xxxbarca4ever aha to jak piłka wyjdzie to moge cie skasować i Ci noge złamać ?

5

Nie no walnął mu kostke chociaz sam myslalem ze symulka za 1 razem
Az dziwne ze nie dał żółtej

1

Mogl probowac szczupakiem Araujo

0

Niech sędzia jeszcze buzi im da

1

@kondi21 mam tak samo, od pierwszej plotki byłem nakręcony. To co bronił przeciwko Bayernowi bywało niesamowite ;)

2

Lecieć dziękować Markowi bo to tylko dzięki niemu

0

Mareczek kocham Cie !

10

Pewności Fatiego przybywaj

0

Marek pofruń prosze

1

@RoberDzik amen

1

Oby Xavi nie miał nauczki by zmiany robic dopiero w 70’ przy bezpiecznym wyniku

0

Niech sie bawia, jak Real goni wynik to piłka z pola karnego nie wychodzi a nasi sobie podaja na srodku

0

Dawny Fati to wszystko co dzisiaj mial to by wsadził…

4

Zero szybkości do przodu, Balde by tu siadł to wpuscil Alonso…

1

Nie moge patrzeć na Ferrana i Alonso…

0

Piękny Alonso na LO

1

Weźcie tego Ferrana z boiska
Jpdl 60 mln w błoto a za to City miało opłatę pięknego Hochlanda… (tak wiem ze jeszcze prowizje i pensja)

0

@Nicko byłby, co dotknął to zamieniał w złoto

0

Szkoda ze nie w 90’ bo kupon uwalony…

0

Ehh Fati to był twoj moment

0

Co ten Ferran podaje ? Ani wrzutka ani podanie ziemia co to k***a jest ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Czuje dogrywkę w moczu

1

Denzel chce jeszcze pojechac do domu ?

3

Robert przestan sie zadawać z Ferranem

0

@Hasszz bo podniecają sie jak kreci 2 rywalami gdy nadal zostaje cała drużyna rywala a jak ma kluczowa sytuacje to prawie głupi piłkę czyli standardowy Dembele

0

Ehh Roberto zamiast prac od razu po długim

Mareczek kocham Cie wariacie ! Ze 2/3 razy pękły mi nerwy ale nareszcie wróciłeś

3

Jezu juz miałem pisac co on robi po raz 4 ale wsadził na farcie. A Dembele blisko zeby jednak stracic w ważnej sytuacji czyli jak zwykle ;)

0

Halo budzimy sie, gol nie uznany…

1

Dembele nie gra lepiej na lewej ? Moze zejść do środka a na prawej sie wyrzuca za boczna albo linie końcowa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?