SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Xxxbarca4ever aha to jak piłka wyjdzie to moge cie skasować i Ci noge złamać ?
5
Nie no walnął mu kostke chociaz sam myslalem ze symulka za 1 razem
Az dziwne ze nie dał żółtej
1
Mogl probowac szczupakiem Araujo
0
Niech sędzia jeszcze buzi im da
1
@kondi21 mam tak samo, od pierwszej plotki byłem nakręcony. To co bronił przeciwko Bayernowi bywało niesamowite ;)
2
Lecieć dziękować Markowi bo to tylko dzięki niemu
0
Mareczek kocham Cie !
10
Pewności Fatiego przybywaj
0
Marek pofruń prosze
1
@RoberDzik amen
1
Oby Xavi nie miał nauczki by zmiany robic dopiero w 70’ przy bezpiecznym wyniku
0
Niech sie bawia, jak Real goni wynik to piłka z pola karnego nie wychodzi a nasi sobie podaja na srodku
0
Dawny Fati to wszystko co dzisiaj mial to by wsadził…
4
Zero szybkości do przodu, Balde by tu siadł to wpuscil Alonso…
1
Nie moge patrzeć na Ferrana i Alonso…
0
Piękny Alonso na LO
1
Weźcie tego Ferrana z boiska
Jpdl 60 mln w błoto a za to City miało opłatę pięknego Hochlanda… (tak wiem ze jeszcze prowizje i pensja)
0
@Nicko byłby, co dotknął to zamieniał w złoto
0
Szkoda ze nie w 90’ bo kupon uwalony…
0
Ehh Fati to był twoj moment
0
Co ten Ferran podaje ? Ani wrzutka ani podanie ziemia co to k***a jest ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Czuje dogrywkę w moczu
1
Denzel chce jeszcze pojechac do domu ?
3
Robert przestan sie zadawać z Ferranem
0
@Hasszz bo podniecają sie jak kreci 2 rywalami gdy nadal zostaje cała drużyna rywala a jak ma kluczowa sytuacje to prawie głupi piłkę czyli standardowy Dembele
0
Ehh Roberto zamiast prac od razu po długim
Mareczek kocham Cie wariacie ! Ze 2/3 razy pękły mi nerwy ale nareszcie wróciłeś
3
Jezu juz miałem pisac co on robi po raz 4 ale wsadził na farcie. A Dembele blisko zeby jednak stracic w ważnej sytuacji czyli jak zwykle ;)
0
Halo budzimy sie, gol nie uznany…
1
Dembele nie gra lepiej na lewej ? Moze zejść do środka a na prawej sie wyrzuca za boczna albo linie końcowa