SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bartula RSSS daje grać i nie naciska tak bo boi sie kontry a to 1 mecz
Z Eintrachtem by Busi nie istniał, zabiegaliby go
1
Festiwal łokci z obu stron.
0
1 groźna akcja rywala i poprzeczka…
Ten Zubimendi jest cieniutki, co Xavi w nim widzi i jeszcze 60 mln buhahah
Ciekawy walczak ala Gavi to ten z nr 42 w RSSS
0
To chyba był Andreas Iniesta ;)
2
Zacznie dawac kartki RSSS czy tylko Lewego znowu wyrzuci ?
Ostatnim razem tez tylko naszych kartkowal
3
@Roobo ale przy Neymarze to on nawet nie stał chłopie ;)
0
@patryk355 ale Messi konczy takie pily po rajdzie kolego ;)
0
Nie chce nic krakać ale znacie pewne powiedzenie o niewykorzystanych sytuacjach…
2
Dembele i Dembele ale koniec końców tylko Leo takie konczy…
2
Eh Balde, decyzyjność szwankuje
Za pozno decyzja o podaniu
0
Aj najpierw prawie Gavi a teraz sie musiał De Jong zakręcić
0
Ktos szybszy od Busiego i piłka chwile temu by była przecięta na nasza korzyść…
1
Czas na NBA. Szkoda sie denerwować Realem i spoglądać na Juve
1
Ehh szantażysta zaraz dogoni Lewego…
0
Di Maria forma top…
2
Dramat, przepchane kolanem i oczy bola i wstyd po takim widowisku…
0
Aj Alonso prawie asysta do rywala
1
@Danger204 to samo :(
0
Hair Stegen haha XD
21
Jpdl podał bramkarzowi… cały słupek odkryty i podaje do bramkarza no nie wierze
0
@VamosGirl mam nadzieje ze ich jeszcze zdegradują ;)
2
@damiano996 kiedyś nie dało sie isc odlac bo traciłeś najlepsze akcje na zywo a teraz na telefonie cały mecz i nuda
0
Wejdzie i on… jpdl wjezdzajcie na buku w remis
1
Śmierdzi remisem… niech jeszcze Alonso wpusci to powtórka Espanyolu jak sie patrzy
5
Ehh to co sie stało z Fatim to jest dramat. Juz nie ma tego czegos :/
Wrzucili Raphe na lewe i juz nie istnieje. Tymczasem Dembele na prawej tez nic ehh
0
Ja pierdziele czemu Andreas i Balde ?
4
Marc królu jak sie cieszę ze wróciłeś ;) szkoda ze znow wraz z twoja forma drużyna nie dojeżdża
A Pedri szkoła im. Sergio Sztangi
1
I dlatego wole Raphe od Dembele ;) szału nie ma ale nie jest głupi
Dalej Rapha po wiecej asyst
3
Mimo spalonego Mareczek top ;)
0
Dopiero wrocilem do domu. Jak wyglada gra ? Roberto i Busi wiec ujowo ? ;)