0

@Bartula RSSS daje grać i nie naciska tak bo boi sie kontry a to 1 mecz
Z Eintrachtem by Busi nie istniał, zabiegaliby go

1

Festiwal łokci z obu stron.

0

1 groźna akcja rywala i poprzeczka…
Ten Zubimendi jest cieniutki, co Xavi w nim widzi i jeszcze 60 mln buhahah

Ciekawy walczak ala Gavi to ten z nr 42 w RSSS

0

To chyba był Andreas Iniesta ;)

2

Zacznie dawac kartki RSSS czy tylko Lewego znowu wyrzuci ?
Ostatnim razem tez tylko naszych kartkowal

3

@Roobo ale przy Neymarze to on nawet nie stał chłopie ;)

0

@patryk355 ale Messi konczy takie pily po rajdzie kolego ;)

0

Nie chce nic krakać ale znacie pewne powiedzenie o niewykorzystanych sytuacjach…

2

Dembele i Dembele ale koniec końców tylko Leo takie konczy…

2

Eh Balde, decyzyjność szwankuje
Za pozno decyzja o podaniu

0

Aj najpierw prawie Gavi a teraz sie musiał De Jong zakręcić

0

Ktos szybszy od Busiego i piłka chwile temu by była przecięta na nasza korzyść…

1

Czas na NBA. Szkoda sie denerwować Realem i spoglądać na Juve

1

Ehh szantażysta zaraz dogoni Lewego…

0

Di Maria forma top…

2

Dramat, przepchane kolanem i oczy bola i wstyd po takim widowisku…

0

Aj Alonso prawie asysta do rywala

1

@Danger204 to samo :(

0

Hair Stegen haha XD

21

Jpdl podał bramkarzowi… cały słupek odkryty i podaje do bramkarza no nie wierze

0

@VamosGirl mam nadzieje ze ich jeszcze zdegradują ;)

2

@damiano996 kiedyś nie dało sie isc odlac bo traciłeś najlepsze akcje na zywo a teraz na telefonie cały mecz i nuda

0

Wejdzie i on… jpdl wjezdzajcie na buku w remis

1

Śmierdzi remisem… niech jeszcze Alonso wpusci to powtórka Espanyolu jak sie patrzy

5

Ehh to co sie stało z Fatim to jest dramat. Juz nie ma tego czegos :/

Wrzucili Raphe na lewe i juz nie istnieje. Tymczasem Dembele na prawej tez nic ehh

0

Ja pierdziele czemu Andreas i Balde ?

4

Marc królu jak sie cieszę ze wróciłeś ;) szkoda ze znow wraz z twoja forma drużyna nie dojeżdża
A Pedri szkoła im. Sergio Sztangi

1

I dlatego wole Raphe od Dembele ;) szału nie ma ale nie jest głupi
Dalej Rapha po wiecej asyst

3

Mimo spalonego Mareczek top ;)

0

Dopiero wrocilem do domu. Jak wyglada gra ? Roberto i Busi wiec ujowo ? ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?