0

@betonito ale miał strzał zza pola karnego i wykładanie piłek których nie potrafili konczyc koledzy a u nas zagubiony

0

Widząc wasze komentarze to jednak dobrze zrobiłem ze zostałem przy C+ na satelicie a chciałem przejsc do neta.

0

@La Pulgaa dwóch prawych obrońców na stronie Dembele ;)

0

@sk13 pewnie tak, nabierajcie sie dalej ;)

11

Zaczyna sie ;) Garcia złamana linia spalonego, Alonso nie wie gdzie jest na LO ;)

1

@Coutinho007 Tebas to sie obudzi z ręka w nocniku jak trzeba będzie podpisać nowe prawa tv na kolejnych kilka lat a tu nie będzie w lidze ani Crisa ani Leo a nowe pokolenie dominatorow w City i PSG ;) a wtedy powinni go powiesić za jaja za działanie na szkodę ligi bo wszystkie kluby na tym stracą. Teraz mądrala bo stare prawa były podpisane za Crisa i Leo. A za chwile La Liga spadnie za Serie A i Bundeslige i sie będzie porównywać do L1 ;)

1

Oho zaczyna sie kampania przeciwko Albie zeby odszedł w lecie.
Jest jaki jest i irytuje ale nikt mi nie powie ze jest słabszy od Alonso i ze spada jako 3 w hierarchii bo to śmiech na sali.
Ale nie powiem zejście pensji Alby, Busiego i np obniżka De Jonga moze sprawic ze Laporta zaproponuje jakis kontrakt Leo. Kto wie ;)

0

@David_Martin Alby, Busiego, De Jonga. Nie oszukujmy sie ale zarabiają za duzo patrząc po drabinkach płacowych innych topowych klubów

0

Ehh Totki prawdopodobnie kupią Porro. Obyśmy ruszyli w lecie po Arnau Martineza a nie po Foytha czy Pavarda…

2

@ToWinaSedziego najważniejsze ze go „szanują” w kazdym klubie w Hiszpanii ;)

4

@MateuszGotowka99 cudownie sie ogląda jak na kazdym roku jest popychany, wyzywany i opluwany. Zapracował sobie na taki „szacunek” ;)

0

Czuje w moczu Bilbao dla nas a Osasune dla Realu.

0

Jak Atletico nie weźmie Tuchela to będzie glupie ;)

1

@AmigoBlancos ale jakby była czerwona dla Realu to moze nie byłoby nerwów Savicia ;)

2

Daje pol roku i Depay wyląduje na peryferiach wielkiego futbolu XD

6

Szkoda, ze nie tańczył jak go Araujo chował do kieszeni XD

1

@IronSanHybrid Tebas sie obudzi z ręka w nocniku jak trzeba będzie podpisać nowe kontrakty tv a wtedy juz nie będzie w lidze Crisa i Leo ;) gorzko zapłacze

17

Vini na kazdym kroku popychany i wyzywany na boisku. Cos pięknego ;) zasłużył sobie na szacunek u wszystkich ;)

0

Jezu co za dziad

1

Mozna juz wyłączyć. Dawac ten Madryt ale dopiero w finale.

25

Wymienić Felixa na Depaya XD

1

Savic dzbannik jak zwykle ;) mogl chociaz walnąc w łeb Viniemu ;)

9

Nie moge napisac tego co mysle o Viniciusie bo bym dostał długiego bana XD

1

Dobrze ze Vinicius na sile chce zostać bohaterem bo jakby wyłożył to byłoby juz 2:1.

Depay stabilnie, ujowo ;)

1

No tak, Real musi gonic wynik to zawsze co najmniej 5+ doliczone ;)

1

Real ma to do siebie ze jak jest końcówka meczu i wynik niekorzystny to cisną i na prawde wyglądają jakby kazdy biegał na 150% możliwości. Wyglądają na „szybszych” od rywala.
Chcialbym zebysmy z czasem przejęli ta cechę, ciśnięcia i gry do końca.

0

Ma szczescie ze i tak byłby spalony jakby trafił ale XD

22

Manzano az sie przeżegnał bo zgrzeszył przeciwko Madrytowi pokazując to czerwo ;)

0

Wybaczone, Mareczek chciał sie po prostu rozgrzać na końcowe minuty.

0

No nie ma tej dynamiki Fati… co wieczór modlę sie by wrocil do dawnej dyspozycji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?