1

Niestety na ten moment to bym sprzedał w lecie Ferrana i Raphe zeby cos odzyskac kasy.

5

Jakbyśmy mieli skrzydła to Sevilla by juz była zmiażdżona

0

Następny ze stalowa głowa ;)

1

Zapomniał kartek dla Sevilli ? Gość mu przejechał po głowie

5

Jezu na reszcie ktorys z dystansu uderzył

0

Cisnąć Seville bo nie umieją 3 podan wymienić

0

Nareszcie Franek czuje sie jak w Ajaxie. Ale mozemy i musimy grać jeszcze szybciej podaniami

0

Nie wiem co sie stało z Rapha ale koleiny duzy transfer a dostajemy tak jakby 50% możliwości piłkarza…

1

KessieNIESTA ;)

0

Tam Lewego ktos dziubnal bo chciał uderzać w pierwsze tempo i musiał przeciągnąć na drugie co obronił Bono.

1

Powinien zostawic pomoc Gavi Franek Pedri a dac kogos na skrzydło

0

@LukaszFan ale w La Liga to co drugi taki
Trzeba chyba nowego zaciągu

0

@kamiVeB za kogo niby ?

0

2 faule Marokanca

1

Sevilla juz na czas nawet z autu XD

0

We 3 polecieli do jednego gościa

0

@MateuszQ a potem sie przypomina jak Real i Barca topiły swoje przewagi w ostatnie kolejki w przeszlosci ;)

1

Dobra, kto nie ogląda to nie włączać bo wchodzimy w Carlo time.

3

Mariano na ratunek XD

1

@13th czasem o to ciezko bo Vini przewraca sie od wiatru ;)

0

@Bobo25 a atak palcem Viniego i darcie mordy 10 cm od twarzy sędziego ? XD

1

Aż szkoda ze to Lahoz nie prowadzi

1

Hahaha ;) pięknie

2

Nacho atak łokciem w szyje i bez kartki ?

3

Dawaj Maffeo, wylec z boiska ale zabierz ze soba rowniez fawelarza ;)

0

@culer_5306751 jak to jeden z najlepszych agentów Pereza XD
Jak nie widział gola z Betisem to Barca była rzeczywiście zadowolona ;)

9

Ja wiem ze jak Lewy schodził to jego gest miał oznaczać ze sędzia jest naćpany ale według mnie to co robi Vinicius jest jeszcze gorsze. Bo bezpośrednio podchodzi do sędziego, wymachuje palcem przed twarzą i wydziera p***ę. Ciekawe czy to sobie sędzia zanotuje w protokole czy nie będzie miał jaj.

1

@Firestone Ney był jaki był ale swoje tez przyjal kopniaków od rywali, ten sie kładzie od podmuchu wiatru

2

@Klaudiaa8 Hernandez x2 nie ma jaj

2

@Barca-Messi10 najlepszy komentarz jaki widziałem od fana Realu po kolejnej kontuzji Hazarda - „w koncu bo juz sie martwiłem” XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?