SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jaki tu spokój… La La La, nic się nie dzieje… La La La :/
Tymczasem Chelsea która wywaliła w oba okienka 500 mln za chwile dołoży kolejny trzycyfrowy transfer. To sie w pale nie mieści. Tak bezczelne nie było nawet PSG. Gratulacje Fifa, FFP działa jak należy !
Wiecie co jest najgorsze ? Znajomi fani innych klubów jada po City i PSG a to tak na prawde sie wszystko zaczelo od Romka jak postanowił przyjechac sie pobawic do Londynu. I to Chelsea zaraz po Realu było przeze mnie najbardziej znienawidzone przez lata od dawien dawna.
Ok tez wydawaliśmy kase. Chociażby na Cou czy Dembele ale my jednak mieliśmy potężna kase za Neymara a inne kluby to wykorzystały.
Griezz to była głupota barto. Mysle ze gdyby nie tamte 120 mln + pensja to nasza sytuacja teraz byłaby nieco lepsza.
1
@Kinginiesta La Liga spadnie na 5 miejsce w Top ligach ;)
0
Porro w Spurs czy sie wysypało ?
Arnau w Atletico ? Ehh
Cancelo do Bayernu ?
4
Znowu sie ślizgnales Xavi…
10
Gramy obronę Częstochowy i faule taktyczne przeciwko Gironie. Żenua
2
Marek kocik, ale cieszę sie ze wrocil
0
Po co zabiera tego młodego skoro nie zamierza go wpuszczać ? Lepiej zeby rozegrał jakis mecz w La Masii niz zeby jezdzil z drużyna posiedziec na ławie
2
Ale z drugiej strony komentatorzy cos mowili o zmrożonej murawie. Przeciez to nie pierwszy zawodnik który dzisiaj jeździ jak na łyżwach
Ps. O Jezu jak pudłuje Girona
7
Jak Rapha miał problem z psycha to po dzisiejszym meczu juz będzie nie do uratowania :/
0
Gavi 9 ? Jezu czemu nie wpusci tego młodego ?
1
@jedrek7000 o kurde nie wiedziałem, przykra sytuacja. Valverde chyba jako jedynego lubie z Realu
0
Araujo profesor, mega szybko dojrzał ;)
1
@against_modern_football tez sie dziwie ze inteligentny gość nie uczy sie na swoich bledach
Twierdził ze wszystko ogląda i analizuje
A potem cyk babol
0
Stuani i sie przypomina remis tutaj jakis czas temu :/
0
Juz myslalem ze uznają bo Eric elektryk dotknął przed strzałem XD
1
Fati… az mnie cos w brzuchu zabolało… zjeżdża totalnie a miał z kazdym meczem wracać :/
1
@marcinK0000 Alonso połowy nie przekraczał XD
0
Uff dobrze ze mamy swojego Valverde ;)
3
Busi z metra podaje w chłopa nie no to jest cyrk za taka kase jak on zarabia ;)
0
Zamiast prac z dystansu to bicie głowa w mur. Pedri w pierwszej, przed chwila De Jong przed 16-nastka i sie zastanawia
0
De Jong nie potrafisz zapieprzyc jak z Napoli ?
0
Haha Gavi sobie prawie twarz obił na nogach Arnau i zarobił kartke ;)
4
Jezu dawny Fati przyjmował taka pile, wjeżdżał i gol. Modle sie co wieczór o jego powrót bo wyglądał na idealnego zastępcę Leo na lata ale mam juz coraz mniej nadzieji :/
5
Haha dotknął go w brzuch a sie za twarz trzyma
0
@tbas kto był jeszcze wtedy do kupienia na skrzydło ? 100 mln na Antony’ego nie mieliśmy
1
Girona tylko na nas taki autobus ? Nie sledze ich juz jakis czas ale pamietam ze kilka sezonów temu grali fajna dla oka ofensywna piłeczkę…
0
@Mario96w znałem jednego mario na tym forum, który myslal ze jest śmieszny i widze ze jest drugi XD
1
@Rhaan juz odpalił po 6 latach i nagle kontuzja XD
Ale napiszesz cos to Cie zjedzą
Niech sie nabierają dalej, ich mi nie szkoda tylko klubu
1
Ryzyk z Pedrim. Ostatnio był poobijany. Chyba lepiej było przesunąć Fatiego na LS i młodego na 9
2
Haha Dembele zagrał 1 mecz jak Ronaldinho, wczesniej i dzis kicha a za chwile kontuzja i cyk podpisujmy z nim kontrakt na kolejne 5 lat najlepiej z podwyżka ;) nabierajcie sie dalej