0

@barteq to samo… 2 razy opłacałem na Napoli a potem po Eintrachcie mnie szlag trafił tak ze nawet nie sprawdziłem co maja w ofercie.
Dobrze ze chociaz naprawili aplikacje na tv bo ostatnim razem musiałem ogladac na konsoli z masa ścinek jakbym ogladal na strumyku XD

0

@Bulbulator ja przedłużyłem umowę kilka msc temu ale jeszcze zanim było wiadomo czy viaplay będzie współpracował z nc+.
Pieprzyli mi ze jak utrzymam wszystko co mam + staż jako abonent to jest duza szansa ze dostane viaplay jesli wejdzie w skład ich oferty. Przedłużyłem i czekałem a jak weszło to oczywiscie zaproponowali mi ale zebym sobie dokupił po zniżce XD

0

@talizmo Barca przekupiła sędziów i dlatego Hernadez Hernandez nie widział chłopa z piłka w bramce w meczu z Betisem ?

0

@Bulbulator dokładają teraz viaplay za darmo ?

1

Ehh Londynskie przygrywy…
Gole Realu, City, Benfica a ci x2 sety Felixa, wybicie z lini bramkowej i w pale po kontrze ehh

0

Enzo ma ta noge ułożona do strzału. Moglby Pedri z dystansu tez miec takie kopyto

0

@Striker Chelsea 2 setki Felixa, wybicie z linii bramkowej. BvB w 2 połowie tylko kontra z tylka i gol

0

@DIPENNN to samo
Wszystko siedzi… gole Realu, City, Benfica, londynskie przegrywy i cholerne 2 setki Felixa, pluje na nich

1

@Herato Rapha to przy nim bog

1

Fajt najt, juz myslalem ze Cucu leci tam poza boiskiem wypłacić bule gościowi

0

@chavez jedynie 4231 i Messi jako 10 kreująca grę ale to trzeba 2 porządnych skrzydłowych i uwalamy jedno miejsce w pomocy :/

0

@Kuczek do tej pory nie moze wykarmić bo musi grać do 40-tki

0

@A4ron szkoda ze tylko u Niemców

0

Tak w ogole jakim cudem BvB jest w stanie tak zapełnić młyn ? Na LM miały byc tylko miejsca siedzące. Tak jak to jest na trybunie ktora widać z kamery podczas meczu.

0

2 sety Felixa teraz z linii wybicie. Czyli za kazdym razem jak postawisz ;)

0

Ehh Real z golami, City, Benfica i nie wiem co mnie podkusiło na te pokraki z Londynu…

0

@Kamiloza91 tak sobie ostatnio myslalem wlasnie ze Arsenal nie dojedzie na tronie do końca sezonu ;)

0

No i wszystko sie będzie zgadzać tylko nie wynik Chelsea… czyli jak zwykle

Ehh Enzo powinien od razu w 1 tempo doskoczyć i skasować a potem dał sie juz tylko wyprzedzić

0

Jak któryś im nie wypali to będzie siedział 8/9 lat na kontrakcie, Umtiti to przy nich pryszcz ;)

3

Jest potężny reżyser z karnych. Weźcie juz to Elche zdegradujcie.

2

@AFA90 ale to będzie chodziło z Nazario ;)

0

Co p*****i Felix… postawione na Chelsea to wali 2 setkę

0

Gdzie ten ukraiński Neymar za 100 mln ?

0

Miała Chelsea pociśnięte na trybunach BvB ?

0

@Firestone bez przesady to nie paznokieć tylko stopa, ktora dała przewagę

Co innego np Martinez na MŚ i jego kawałek ramienia, którym i tak by gola nie zdobył.

0

Hehehe spalony, jechac z szejkami

0

Ładnie gra Bayern, piecze trochę tyłek

0

Ale bombardują PSG

0

Ale pech Bayernu

3

Polowi sie maszynka rozkręciła i cały stadion zadymiony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?