SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barteq to samo… 2 razy opłacałem na Napoli a potem po Eintrachcie mnie szlag trafił tak ze nawet nie sprawdziłem co maja w ofercie.
Dobrze ze chociaz naprawili aplikacje na tv bo ostatnim razem musiałem ogladac na konsoli z masa ścinek jakbym ogladal na strumyku XD
0
@Bulbulator ja przedłużyłem umowę kilka msc temu ale jeszcze zanim było wiadomo czy viaplay będzie współpracował z nc+.
Pieprzyli mi ze jak utrzymam wszystko co mam + staż jako abonent to jest duza szansa ze dostane viaplay jesli wejdzie w skład ich oferty. Przedłużyłem i czekałem a jak weszło to oczywiscie zaproponowali mi ale zebym sobie dokupił po zniżce XD
0
@talizmo Barca przekupiła sędziów i dlatego Hernadez Hernandez nie widział chłopa z piłka w bramce w meczu z Betisem ?
0
@Bulbulator dokładają teraz viaplay za darmo ?
1
Ehh Londynskie przygrywy…
Gole Realu, City, Benfica a ci x2 sety Felixa, wybicie z lini bramkowej i w pale po kontrze ehh
0
Enzo ma ta noge ułożona do strzału. Moglby Pedri z dystansu tez miec takie kopyto
0
@Striker Chelsea 2 setki Felixa, wybicie z linii bramkowej. BvB w 2 połowie tylko kontra z tylka i gol
0
@DIPENNN to samo
Wszystko siedzi… gole Realu, City, Benfica, londynskie przegrywy i cholerne 2 setki Felixa, pluje na nich
1
@Herato Rapha to przy nim bog
1
Fajt najt, juz myslalem ze Cucu leci tam poza boiskiem wypłacić bule gościowi
0
@chavez jedynie 4231 i Messi jako 10 kreująca grę ale to trzeba 2 porządnych skrzydłowych i uwalamy jedno miejsce w pomocy :/
0
@Kuczek do tej pory nie moze wykarmić bo musi grać do 40-tki
0
@A4ron szkoda ze tylko u Niemców
0
Tak w ogole jakim cudem BvB jest w stanie tak zapełnić młyn ? Na LM miały byc tylko miejsca siedzące. Tak jak to jest na trybunie ktora widać z kamery podczas meczu.
0
2 sety Felixa teraz z linii wybicie. Czyli za kazdym razem jak postawisz ;)
0
Ehh Real z golami, City, Benfica i nie wiem co mnie podkusiło na te pokraki z Londynu…
0
@Kamiloza91 tak sobie ostatnio myslalem wlasnie ze Arsenal nie dojedzie na tronie do końca sezonu ;)
0
No i wszystko sie będzie zgadzać tylko nie wynik Chelsea… czyli jak zwykle
Ehh Enzo powinien od razu w 1 tempo doskoczyć i skasować a potem dał sie juz tylko wyprzedzić
0
Jak któryś im nie wypali to będzie siedział 8/9 lat na kontrakcie, Umtiti to przy nich pryszcz ;)
3
Jest potężny reżyser z karnych. Weźcie juz to Elche zdegradujcie.
2
@AFA90 ale to będzie chodziło z Nazario ;)
0
Co p*****i Felix… postawione na Chelsea to wali 2 setkę
0
Gdzie ten ukraiński Neymar za 100 mln ?
0
Miała Chelsea pociśnięte na trybunach BvB ?
0
@Firestone bez przesady to nie paznokieć tylko stopa, ktora dała przewagę
Co innego np Martinez na MŚ i jego kawałek ramienia, którym i tak by gola nie zdobył.
0
Hehehe spalony, jechac z szejkami
0
Ładnie gra Bayern, piecze trochę tyłek
0
Ale bombardują PSG
0
Ale pech Bayernu
3
Polowi sie maszynka rozkręciła i cały stadion zadymiony