9

Wygrał LM i mu odwaliło. Czekam na szybki zjazd ;)
Do tego j****y na każdym stadionie, pięknie sobie zapracował na szacunek ;)

0

Nie ma fame na strumyku ? :/

4

Po raz kolejny uff

2

Franek dzisiaj swietny, szkoda ze Pedri był nie swoj bo by wiecej pograli

1

Jezu jaki zjazd Fatiego, wbiegł w gościa z piłka

0

Jak musimy gonić to nie daja jak nam zalezy na skończeniu meczu to doliczają

0

Ten zmiany po waflu, zamiast dac mu 10/15 min to wpuszcza na minute

1

Jazda po 3 bo będzie nerwówka
Dzięki Kounde…

0

Elektryk z Sevilli pozostanie elektrykiem ;)

1

Fati zdjął 2 Lewemu

0

Ale teraz bez rozluźnienia bo Betis lubi wsadzić 2 szybkie

0

Lewuś ! Kolega cały mecz narzeka a ja mowie cały mecz poczekaj bo będzie miał jedna i ja wsadzi. Moglby tylko mniej tymi łokciami skakać

0

De Jong dzis swietny to znow Pedri sie gubi i plącze

0

Walczyć i po 2 jazda

1

Dawaj te karteczki, jeszcze chwila i Betis w 10

1

@Cziken26 i powinien miec asystę do Pedriego ale sie zakiwał w 1 połowie

0

Jechac z druga a Guardado znowu wyleci

1

Balde < 3 ale kryminał ze tam bez kartki za faul na Gavim

4

Haha Real miałby juz karnego

0

Busi demon prędkości, trzymajcie mnie. Gość mógłby go obiec dwa razy

14

Co ty k***a robisz Rapha ? W Anglii było zejście i hukniecie z lewej w okno… co ty k***a robisz ?

0

Pedri 3 seta ???

0

Kolejny mecz gramy samolubnie
Wystarczyło wycofać podeszwa piłkę i brama

5

Lewy musi w każdej akcji machać tymi łapami przy wyskoku ?

4

Rapha aktywny i jeszcze wraca do obrony. Chłopie niech Ci cos przeskoczy w tej głowie bo masz papiery na wielkie granie. Musisz wykorzystac ta szanse

1

@Kidd czerwone latarnie PL wydają wiecej niz cała La Liga w zime ;) brawo Tebas

0

@Tasde wiem o co Ci chodzi ale mnie chodziło o takie potyczki medialne i transferowo-popularnosciowe pomiędzy PL a La Liga. Dzięki Tebasowi juz nie będzie co zbierac ;)

0

@Homeopata8989 a teraz sie z nim męczą tak jak Chelsea sie będzie meczyla z Mudrykiem jak sie okaze flopem

0

@P33ck moze troche przesadziłem L1 to farmerzy ale z poziomu bicia sie z PL i wygrywaniu wszystkiego w Europie przez kluby w Hiszpanii po taki zjazd

0

@Emhyr Busi chyba sam odejdzie ale cos czuje potężna machinę przeciwko Albie ;) ale coz trzeba sprzatac przepłacone kontrakty po barto

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?