SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Wygrał LM i mu odwaliło. Czekam na szybki zjazd ;)
Do tego j****y na każdym stadionie, pięknie sobie zapracował na szacunek ;)
0
Nie ma fame na strumyku ? :/
4
Po raz kolejny uff
2
Franek dzisiaj swietny, szkoda ze Pedri był nie swoj bo by wiecej pograli
1
Jezu jaki zjazd Fatiego, wbiegł w gościa z piłka
0
Jak musimy gonić to nie daja jak nam zalezy na skończeniu meczu to doliczają
0
Ten zmiany po waflu, zamiast dac mu 10/15 min to wpuszcza na minute
1
Jazda po 3 bo będzie nerwówka
Dzięki Kounde…
0
Elektryk z Sevilli pozostanie elektrykiem ;)
1
Fati zdjął 2 Lewemu
0
Ale teraz bez rozluźnienia bo Betis lubi wsadzić 2 szybkie
0
Lewuś ! Kolega cały mecz narzeka a ja mowie cały mecz poczekaj bo będzie miał jedna i ja wsadzi. Moglby tylko mniej tymi łokciami skakać
0
De Jong dzis swietny to znow Pedri sie gubi i plącze
0
Walczyć i po 2 jazda
1
Dawaj te karteczki, jeszcze chwila i Betis w 10
1
@Cziken26 i powinien miec asystę do Pedriego ale sie zakiwał w 1 połowie
0
Jechac z druga a Guardado znowu wyleci
1
Balde < 3 ale kryminał ze tam bez kartki za faul na Gavim
4
Haha Real miałby juz karnego
0
Busi demon prędkości, trzymajcie mnie. Gość mógłby go obiec dwa razy
14
Co ty k***a robisz Rapha ? W Anglii było zejście i hukniecie z lewej w okno… co ty k***a robisz ?
0
Pedri 3 seta ???
0
Kolejny mecz gramy samolubnie
Wystarczyło wycofać podeszwa piłkę i brama
5
Lewy musi w każdej akcji machać tymi łapami przy wyskoku ?
4
Rapha aktywny i jeszcze wraca do obrony. Chłopie niech Ci cos przeskoczy w tej głowie bo masz papiery na wielkie granie. Musisz wykorzystac ta szanse
1
@Kidd czerwone latarnie PL wydają wiecej niz cała La Liga w zime ;) brawo Tebas
0
@Tasde wiem o co Ci chodzi ale mnie chodziło o takie potyczki medialne i transferowo-popularnosciowe pomiędzy PL a La Liga. Dzięki Tebasowi juz nie będzie co zbierac ;)
0
@Homeopata8989 a teraz sie z nim męczą tak jak Chelsea sie będzie meczyla z Mudrykiem jak sie okaze flopem
0
@P33ck moze troche przesadziłem L1 to farmerzy ale z poziomu bicia sie z PL i wygrywaniu wszystkiego w Europie przez kluby w Hiszpanii po taki zjazd
0
@Emhyr Busi chyba sam odejdzie ale cos czuje potężna machinę przeciwko Albie ;) ale coz trzeba sprzatac przepłacone kontrakty po barto