0

Ale sie cieszę ze Mareczek wrocil. Szkoda ze tak pozno zrobił ten przeszczep włosów ;)

0

Dostał w ucho a trzyma sie za twarz…

4

@Firestone tez ostatnio o tym pisałem, zaczęli go powoływać na wycieczki i grzanie ławki CN zamiast grać w Barcy B

0

Sędzia stoi 2 metry obok i nie widzi ze Gaviego faulują

1

3 raz sie juz chyba machnął :/ dalej modlę sie co wieczor o jego powrot ale nadzieja coraz bardziej gaśnie :/

2

Lewy wbijaj 3 bo czuje w moczu ze niedługo Alonso za Andreasa wejdzie…

0

@klopx odklejka Xaviego niemiłosierna

0

@RubenoSS trochę wraca, w pewnym momencie wydawało sie ze zatrzymał sie w rozwoju
Ładny drybling ale wybory złe albo podania za słabe :/

1

Uff wrocil stary Ferran bo juz sie martwiłem ;)

1

Roberto swietnie zastępuje Busiego. Gavi lata jak wściekły, Franek nawet cos sie rusza a Sergi obraca tylko szyja co robią koledzy ;)

0

Pisałem krytykowany ale jak dla mnie moze sie kopac po czole bo dostanie 2 i strzeli. Szkoda ze mu zdjął wczesniej z linii bramkowej :/

0

@sedziaoxford już poplamiles bokserki ? Szybko XD

0

K***a ściągnęli gola Lewemu…

1

Z krytykowaniem Lewego trzeba uważać bo gość moze sie cały mecz kopac po czole a potem z niczego strzeli 2 gole i tyłek cicho.
Gorsze jest to co sie stało z Fatim :/

1

Przecież Cadiz nie wie co z piłka zrobic, jak my tu nie wygrany to będzie śmiech

1

@maciar zdecydowanie Araujo

7

Michniewicz nam powinien odszkodowanie zapłacić za rozwalenie Robercika… a taki piękny był przed mundialem.

1

@Sysia11 co dotknął to zamieniał w złoto a teraz sie potyka, piłka odskakuje przy przyjęciu albo machnie sie przy strzale… dramat :/

0

O dziwo fajne zgranie Torresa w pole karne ale takie pily z obrotu to w Realu kończą a nie u nas :/

1

Smutno mi patrzyc na to co porobiło sie z Fatim :/ od gościa który co dotknął to zamieniał w złoto po gościa któremu piłka odskakuje przy przyjęciu…

0

@Firestone a bo to pierwszy raz ?

0

Całkiem zapomniałem ze Real dzisiaj gra… Osa walcz ! Nawet juz nie odpalam zeby nie zapeszyć ;)

1

@Bezhistorii i jeszcze Pique „chłopie on nie gada po hiszpańsku” XD

1

@PatrychoO domyślam sie co sie dzieje bo mam młodszych kuzynów ktorzy sa fanami Man Utd i juz wydzwaniają i biją koniki ze nam zabiorą Araujo i Pedriego bo będą w stanie im zaoferowac po 20 mln na głowę co sezon…

0

@FcPortoFan1999 jak ma głupka w składzie to co zrobic ?

3

Qatar z oferta za Man Utd ? Dopiero miał byc Musk…
Za chwile ani Real ani Barca nie będą w stanie konkurować o najlepszych grajków bo ci PSG, City, Chelsea, Newcastle i jeszcze Man Utd będą oferty przebijać albo oferować góry złota dla zawodnika.
Juz widze dzieciarnię Man Utd która wypisuje kupic wszystkich, sprzedać wszystkich.
Szczerze to chcialbym zeby to wszystko pieprzlo w koncu w piłce i moze od nowa sie cos wybuduje.

3

Obejrzałem dopiero retransmisje meczu… moze mi ktos powiedzieć od czego jest ten j****y VAR ?
A Xavi przekombinował, mysle ze gdyby wyszła obrona taka jak trzeba to moze stracilibyśmy tylko max 1 gola

0

@mordini123 ok bede patrzył bo raczej nie wyrobie na mecz
Jakby było o 21 to chill a tak lipa
Mam apke viaplay na tv to raczej juz po meczu bede patrzył tak zeby jakos wyniku nie widziec

0

Nie ogarniam Viaplay. Będzie mozna zobaczyc jakos mecz z odtworzenia pozniej ? Bo chyba nie bede w stanie ogladac na zywo :/ dla mnie mecze tylko przedział godzinowy 20-23 :/

0

@talizmo



Przetłumacz sobie tego tweeta i w ogole cała nitkę
Opłacany gość nie decydował o niczym

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?