1

Roberto nie siadło z duzego palca…

1

Laga na wyjazd z Almeria i z przodu nikogo… musimy wrócić do 3 z przodu i skrzydłowych z krwi i kości ktorzy potrafią cokolwiek zrobic z piłka…

0

@Coutinho007 ja tylko opisałem mecze które były dla mnie takimi „kamieniami milowymi”

7

Jak odpadalismy z Chelsea to płakałem bo nie mogłem zrozumieć tego ze zespół który robił 20+ sytuacji bramkowych nie mogl nic wcisnac, jak odpadliśmy z Roma to był szok i niedowierzanie a ze złości chciałem rozwalić wszystko. Jak odpadalismy z Liverpoolem to juz sie tylko smialem z frajerstwa. A teraz czuje ze mam wywalone. LE to żaden prestiż a kasa taka ze nic nam nie pomaga w budżecie.
Ale wiecie co jest najgorsze ? Ze czuje w moczu kompromitacje rowniez w lidze. Porazka z Realem, jakas wpadka z kims słabszym i będziemy czuć pot na tyłku a liga jeszcze dluga.
Chyba trzeba dzis przemyslec pare rzeczy.
Ogolnie moim kandydatem na trenera był wlasnie Ten Hag. Jego Ajax był cudowny a ja nie chciałem zeby Xavi przychodził gdy w klubie sa jeszcze jego koledzy boiskowi. Wiadomo pozniej wiekszosc z nas sie zauroczyła w Xavim. Był ten moment gdy na prawde gralismy pięknie odprawiając Real i Napoli po 4:0 i kazdy myslal ze wracamy ale zostaliśmy sprowadzeni na ziemie i teraz ponownie.
Do niedzieli jest chwila wiec, trzeba sie chyba troche wyciszyć z dyskusji i pomyslec.
Jest Araujo, Pedri, Gavi ale cholernie brakuje Fatiego który co dotknął to zamieniał w złoto :/

Jedyny + ze moge wywalić ten beznadziejny viaplay. Na F1 będzie trzeba cos innego wykombinować.

1

Który to juz sezon frajerzy w Europie…

0

@MateuszGotowka99 a ja o Busim, Roberto, Albie itd

3

Dramat, nie mamy skrzydłowych. Zamiast zabrac sie z pila w pole karne a noz rywal sfauluje to stoja przed 16 nastka i oddają pilke na pale

1

Zmiana Araujo pokazuje ze skupiamy sie juz tylko na lidze ale czuje w moczu ze i tak przewalimy ta przewagę bo to przeciez MY. Pośmiewisko od kilku lat :/

0

Złapał go za szyje a trzyma sie za twarz XD

1

Jeszcze zdjął Araujo… a jak będzie dogrywka ??

2

Czuje w moczu 3:1. Maja szybkość i przebojowość z przodu a my nie

0

K***a m*c Rapha wejdź ze w pole karne, wywalcz karnego albo cokolwiek

0

Franek obudź sie bo podajesz do rywala

0

Jak się nie obudzimy to nas rozrzuca, sa za szybcy z przodu

4

Niech sie bawia dalej, kolejny raz bramka z niczego

0

Ehh Roberto zamiast prac od razu na bramkę to nie wiem co szuka. Na prawde pozbądźmy sie w koncu balastu w tym klubie

4

Naszych slychac na trybunach XD

3

Jezu co to za dziadostwo, zacina sie cały czas

0

Na dzien dobry juz kartka powinna byc
United to drużyna najczęściej faulująca

0

@Destroyer_of_Worlds niestety czytałem ze Real szykuje ponad 100 mln za niego

2

Halo ludzie grali w Niemczech +2,5 gola a tu miały byc szachy…

0

Ajaj a juz sie cieszylem z 2:0…

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Adamski69 mam to samo, za rok tylko 3 i wsady i dziękuje mnie wystarczy

3

@Lisek dziwie mu sie ze w zimie nie odszedł na wypożyczenie

0

@BulaKG Chryste miej nas w opiece

0

@bari_94 lepsze to niz wejście wstydu w 90+

5

Oj zeby Xavi nie musiał wpuszczać Torre jak mu sie będzie tyłek palił w Anglii…

0

Dobrze ze na 5 minut a nie w 90+ na czas ;)

0

Cadiz nie wie co z piłka zrobic. Oni sa nauczeni stac cała 11 na polu karnym :) do Segunda !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?