SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Popołudniu gadałem z ziomkiem co ogląda bardziej angielska i sie pyta jaki będzie wynik. A ja z glupa ze „Barca wygra 2:1, zobaczysz”
Dzwoni wlasnie czy postawiłem XD
0
W ostatniej chwili mi fortuna zablokowała kupon… kurs 9 za 100 na win Barcy dosłownie chwile przed strzałem Kessiego
1
Kocham Cie Kessie ale popraw jeszcze motorykę i mozesz tu zostać na dluzej !
4
Całe szczescie Asensio tu nie przyjdzie wnioskując po jego gestach ;) niech szuka szczescia na peryferiach wielkiego futbolu ;)
0
Znowu gol z dupy, to sie nie dzieje
0
@Jacu327 pisałem jakis czas temu ze dostanie tego balona ale on sam sie skonczy i powoli do tego zmierza
1
Kounde juz na zawsze pozostanie elektrykiem z Sevilli
1
Wpuściliby Torre za Busiego zeby co wykreował a Franek z Kessiem sobie poradzą na tyłach
1
@wosiek91 alba byłby lepszy XD
Stres, ogra sie młody jeszcze
0
@hoeniker ty chyba inny mecz ogladasz, multum głupich strat na własnej połowie a nawet przed własnym polem karnym
0
@Trojanek23 oni sie boja tylko nas, gdybysmy czesciej trafiali na nich w LM tobyśmy ich wyjaśniali
0
Gavi od razu pila w przod, będą przerywać taktycznymi
0
Czemu to nie wpadło ? Jpdl !!!
0
@DonAndresFCB Erling by miał ze 4 gole dzięki niemu gdybysmy grali z takim City ;)
2
Busi kryminał, fuera z boiska
0
Real ma duzo lepsza lawke niz my :/
1
Lewy chyba traci na szybkości, ile razy w Bayernie potrafił sobie dziubnac przed rywalem i wpasc w pole karne a po mundialu jak nie on.
0
Araujo czemu nie od razu podanie ?
4
O jpdl znowu mu przedłuża kontakt na kolejne lata… Rapha po cos ty sie machnął, to miałeś ty byc bohaterem
0
Brakuje nam przebojowego skrzydłowego.
Real ma Viniego bo tak Benzema lipa i Valverde fałszywy skrzydłowy jak Gavi.
4
Ciekawe czy zmieni Roberto po 45 minutach bo nic nie wnosi. Kessiego raz za zły mecz zmienił od razu na 2 polowe
5
Nie moge patrzeć na Roberto i Busiego co chwile piłki do nikogo na stratę
1
Po co to Busi główkuje jak do nikogo ? Kolejna piłka do rywala
0
@Cotutajsiedzieje był ale musieliby cofnąć gola…
0
I się bede juz bronić i kontrować bo maja wynik ehh
0
Roberto jak zwykle jedyny który w bramkę nie trafi
8
Aj jakby to weszło. Tak masz grać Lewy
0
Ledwo zdarzylem… Ehh Roberto zamiast Kessiego.
Busi na dzien dobry pila do nóg rywala na własnej połowie, brawo
3
Jpdl a potem człowiek popatrzy na to co gramy i plakac sie chce…
0
@MateuszGotowka99 ja sie zastanawiam gdzie był Tebas jak przewalaliśmy 120 mln na Griezmanna…