0

Popołudniu gadałem z ziomkiem co ogląda bardziej angielska i sie pyta jaki będzie wynik. A ja z glupa ze „Barca wygra 2:1, zobaczysz”
Dzwoni wlasnie czy postawiłem XD

0

W ostatniej chwili mi fortuna zablokowała kupon… kurs 9 za 100 na win Barcy dosłownie chwile przed strzałem Kessiego

1

Kocham Cie Kessie ale popraw jeszcze motorykę i mozesz tu zostać na dluzej !

4

Całe szczescie Asensio tu nie przyjdzie wnioskując po jego gestach ;) niech szuka szczescia na peryferiach wielkiego futbolu ;)

0

Znowu gol z dupy, to sie nie dzieje

0

@Jacu327 pisałem jakis czas temu ze dostanie tego balona ale on sam sie skonczy i powoli do tego zmierza

1

Kounde juz na zawsze pozostanie elektrykiem z Sevilli

1

Wpuściliby Torre za Busiego zeby co wykreował a Franek z Kessiem sobie poradzą na tyłach

1

@wosiek91 alba byłby lepszy XD
Stres, ogra sie młody jeszcze

0

@hoeniker ty chyba inny mecz ogladasz, multum głupich strat na własnej połowie a nawet przed własnym polem karnym

0

@Trojanek23 oni sie boja tylko nas, gdybysmy czesciej trafiali na nich w LM tobyśmy ich wyjaśniali

0

Gavi od razu pila w przod, będą przerywać taktycznymi

0

Czemu to nie wpadło ? Jpdl !!!

0

@DonAndresFCB Erling by miał ze 4 gole dzięki niemu gdybysmy grali z takim City ;)

2

Busi kryminał, fuera z boiska

0

Real ma duzo lepsza lawke niz my :/

1

Lewy chyba traci na szybkości, ile razy w Bayernie potrafił sobie dziubnac przed rywalem i wpasc w pole karne a po mundialu jak nie on.

0

Araujo czemu nie od razu podanie ?

4

O jpdl znowu mu przedłuża kontakt na kolejne lata… Rapha po cos ty sie machnął, to miałeś ty byc bohaterem

0

Brakuje nam przebojowego skrzydłowego.
Real ma Viniego bo tak Benzema lipa i Valverde fałszywy skrzydłowy jak Gavi.

4

Ciekawe czy zmieni Roberto po 45 minutach bo nic nie wnosi. Kessiego raz za zły mecz zmienił od razu na 2 polowe

5

Nie moge patrzeć na Roberto i Busiego co chwile piłki do nikogo na stratę

1

Po co to Busi główkuje jak do nikogo ? Kolejna piłka do rywala

0

@Cotutajsiedzieje był ale musieliby cofnąć gola…

0

I się bede juz bronić i kontrować bo maja wynik ehh

0

Roberto jak zwykle jedyny który w bramkę nie trafi

8

Aj jakby to weszło. Tak masz grać Lewy

0

Ledwo zdarzylem… Ehh Roberto zamiast Kessiego.
Busi na dzien dobry pila do nóg rywala na własnej połowie, brawo

3

Jpdl a potem człowiek popatrzy na to co gramy i plakac sie chce…

0

@MateuszGotowka99 ja sie zastanawiam gdzie był Tebas jak przewalaliśmy 120 mln na Griezmanna…

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?