SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Czemu on k***a nie da całego meczu Torre ? Gdzie ma sie rozwijac ? Na trybunach ?
0
No i chłopie ty w Leeds a kazdym razem tak próbowałeś
1
Ale gramy kupę, to sie w pale nie mieści.
Do Raphy juz trace cierpliwość, na Ferranie dawno juz krzyżyk.
Nie ma skrzydeł zeby zrobic okazje Lewemu i męczenie buły środkiem
1
Uniwersum Romero jest piękne ;)
5
Wywalili tyle w powietrze zamiast nam biednym dołożyć
1
@Chaoss Lapcio woli zabawy w basenie
0
Ciekawe czy jakby przechodził Lahoz to Lapcio walnąłby z brzucha ;)
0
Przeciez sztanga tego nie dźwignie
Zamiast dac wiecej drużynom to przeznaczają bule na oprawy XD
0
Mame nie teraz, ruszyła maszyna… żartowałem, calma to przeciez tylko puchar sołtysa ;)
0
@Yoshi94 gonił po skrzydle, wrzucał, uderzał rogale, oczekiwane asysty na poziomie Leo i KDB a u mas dostaje piłkę i robi jakies dziwne kroki prowadzą piłkę totalnie wytrącając prędkość
4
Co sie dzieje z Rapha ? Przeciez to totalnie inny gość niz w Leeds.
10
Jak ja sie cieszę ze linie lotnicze Air Stegen wznowiły działalność
1
@RobiS ale wtedy tak grali od 1 minuty meczu
5
Panowie ale my tak powinnismy grać od 1 minuty a nie jak Real juz stanął
0
No mam nadzieje ze juz zamkneli mecz bo Dembele standardowo sie podsumowuje
0
Jezu jak widze Busiego w polu karnym jak od tylu probuje wyłuskać piłkę to mi sie goraco robi
2
Balde powinien miec ksywę TGV
0
Aj Gavi sie zatrzymał w polu karnym, jakby szedł cały czas to przecialby ta piłkę od Balde
4
Ehh mogl zamknac mecz to jeden z tylka i będzie nerwówka
1
Haha macie swojego Dembele w prime R10
0
Busi forma mutant
Jeszcze jakis czas temu mogl sie obronić jakims ciasteczkiem góra a teraz juz niczym
0
I po co ta kartka Andreas
Teraz będzie nerwówka w srodku
2
Perez z soczkiem szkoda ze nie pokazali co ma Lapcio ;)
1
Uff oby sie upiekło dzisiaj Xaviemu.
Ale na moje to Lewy powinien cały czas stac na 16 metrze i miec dogrywane piłki a nie platac sie gdzies po 30 metrze
Powinnismy grać na 2 skrzydłowych zeby moc atakowac z obu stron.
Skoro stawiamy na stoperów ktorzy umieją rozgrywać (Andreas, Jules) to Busi jest zbedny i na prawde wystarczy miec 3 wybieganych pomocników których zadaniem powinno byc uruchamiać jak najszybciej przód.
To w przypadku 433
Ewentualnie 4231 gdzie 2 pomocników będzie od czarnej roboty a ten jeden będzie odpowiadał za uruchamianie przodu.
Na prawde jest zycie po legendach
0
Co jest dzisiaj z Pedrim ? Wyglada na wolnego i zagubionego
1
Wolny Busi bierze sie za kasowanie Viniego juz sie bałem ze karny
0
Jak na moje to Pedri przestał sie rozwijać. Niby wszystko fajnie, prowadzi piłkę, zrobi kółeczko ale co z tego jak potem odda do tylu albo zbyt wolno podejmie decyzje i rywal wyłuskuje.
A pamiętamy go przeciez jakie pily dawał do przodu czy grał piętkami jeszcze z Leo
2
@YuriRibeiro co ty pierdzielisz, Ney w prime to top3 po Leo i Ronaldo
3
K***a nigdy sie nie nauczymy grać kontra ? Mats daje pile Pedriemu i nic z tego
1
K***a nie mogła wejsc obok tego słupka ? Ehh