6

Czemu on k***a nie da całego meczu Torre ? Gdzie ma sie rozwijac ? Na trybunach ?

0

No i chłopie ty w Leeds a kazdym razem tak próbowałeś

1

Ale gramy kupę, to sie w pale nie mieści.
Do Raphy juz trace cierpliwość, na Ferranie dawno juz krzyżyk.
Nie ma skrzydeł zeby zrobic okazje Lewemu i męczenie buły środkiem

1

Uniwersum Romero jest piękne ;)

5

Wywalili tyle w powietrze zamiast nam biednym dołożyć

1

@Chaoss Lapcio woli zabawy w basenie

0

Ciekawe czy jakby przechodził Lahoz to Lapcio walnąłby z brzucha ;)

0

Przeciez sztanga tego nie dźwignie

Zamiast dac wiecej drużynom to przeznaczają bule na oprawy XD

0

Mame nie teraz, ruszyła maszyna… żartowałem, calma to przeciez tylko puchar sołtysa ;)

0

@Yoshi94 gonił po skrzydle, wrzucał, uderzał rogale, oczekiwane asysty na poziomie Leo i KDB a u mas dostaje piłkę i robi jakies dziwne kroki prowadzą piłkę totalnie wytrącając prędkość

4

Co sie dzieje z Rapha ? Przeciez to totalnie inny gość niz w Leeds.

10

Jak ja sie cieszę ze linie lotnicze Air Stegen wznowiły działalność

1

@RobiS ale wtedy tak grali od 1 minuty meczu

5

Panowie ale my tak powinnismy grać od 1 minuty a nie jak Real juz stanął

0

No mam nadzieje ze juz zamkneli mecz bo Dembele standardowo sie podsumowuje

0

Jezu jak widze Busiego w polu karnym jak od tylu probuje wyłuskać piłkę to mi sie goraco robi

2

Balde powinien miec ksywę TGV

0

Aj Gavi sie zatrzymał w polu karnym, jakby szedł cały czas to przecialby ta piłkę od Balde

4

Ehh mogl zamknac mecz to jeden z tylka i będzie nerwówka

1

Haha macie swojego Dembele w prime R10

0

Busi forma mutant
Jeszcze jakis czas temu mogl sie obronić jakims ciasteczkiem góra a teraz juz niczym

0

I po co ta kartka Andreas
Teraz będzie nerwówka w srodku

2

Perez z soczkiem szkoda ze nie pokazali co ma Lapcio ;)

1

Uff oby sie upiekło dzisiaj Xaviemu.
Ale na moje to Lewy powinien cały czas stac na 16 metrze i miec dogrywane piłki a nie platac sie gdzies po 30 metrze
Powinnismy grać na 2 skrzydłowych zeby moc atakowac z obu stron.
Skoro stawiamy na stoperów ktorzy umieją rozgrywać (Andreas, Jules) to Busi jest zbedny i na prawde wystarczy miec 3 wybieganych pomocników których zadaniem powinno byc uruchamiać jak najszybciej przód.
To w przypadku 433

Ewentualnie 4231 gdzie 2 pomocników będzie od czarnej roboty a ten jeden będzie odpowiadał za uruchamianie przodu.

Na prawde jest zycie po legendach

0

Co jest dzisiaj z Pedrim ? Wyglada na wolnego i zagubionego

1

Wolny Busi bierze sie za kasowanie Viniego juz sie bałem ze karny

0

Jak na moje to Pedri przestał sie rozwijać. Niby wszystko fajnie, prowadzi piłkę, zrobi kółeczko ale co z tego jak potem odda do tylu albo zbyt wolno podejmie decyzje i rywal wyłuskuje.
A pamiętamy go przeciez jakie pily dawał do przodu czy grał piętkami jeszcze z Leo

2

@YuriRibeiro co ty pierdzielisz, Ney w prime to top3 po Leo i Ronaldo

3

K***a nigdy sie nie nauczymy grać kontra ? Mats daje pile Pedriemu i nic z tego

1

K***a nie mogła wejsc obok tego słupka ? Ehh

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?