SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Czemu on zwolnił w tym polu karnym ? Jezu zamknijcie ten mecz 3 bramka
2
Nie czeka do przerwy ? O ku**a ale zagrają full kontry
0
Płacze jak dziecko. Utrzymujcie to. Leo dawaj 3 po solo rajdzie
0
Leo mogl oddac wczesniej piłkę… wychodził Di Maria
1
Dawaj Argentyno, przeciez takie ciamajdy jak Grizz, Rabiot i Dembele nie moga tego wygrać. Cisnąć ich
0
Dobrze ze go trafił bicepsem a nie łokciem
9
Dzięki Dembele najlepsze co zrobiłeś dla kibiców Barcy i Leo
0
Ale głupota Dembele, zajebiscie
4
Jezu Di Maria…
Leo strzelaj wszystko sam bo koledzy widze skuteczność jak w 2014…
1
Dobrze gra Argentyna ale brak konkretow. Francja czeka na kontrę z szybkością Dembele i Mbappe niestety
0
Wciaz uwazam ze Argentyna nie ma napastnika, ten Alvarez mnie jednak nie przekonuje oby dzis mi zamknął usta.
Dawaj Argentyno bo sie gubią
0
@MateuszGotowka99 o tym samym pomyslalem
2
Francja sie gubi na nich Argentyno !
0
Leo jak nie zobaczę u Cb petardy od 1 minuty to sie zawiodę. To Twoj najważniejszy mecz w karierze. Nie ma czlapania. Zrob to !
0
Ciekawe czy wyniosą Mameda z oktagonu tak jak fanty z hotelu ;)
1
@Mario96w bol tu mi
3
Tak wlasnie sie powinno bic karne…
2
@Unikatowy pojechał jako atmosferic
0
Leo chłopie gon, to dwa najważniejsze mecze w twojej karierze. Ale by byc w tym 2 trzeba wygrać 1. Dawaj zrob to i zapisz sie na zawsze w historii
5
Nie wroci do domu… i dobrze Angolom ;)
0
@kulek22 gra takiego ważniaka XD
7
Dobry mecz bo czas zleciał bardzo szybko
0
Jakby strzelił nizej to by obronił
0
Głupota Hernandeza, nie ma prawa sie obrońca tak zachowac w polu karnym, nie jak rywal nic by nie zrobił z takiej piłki jaka miał
0
Z Arabia dał a teraz nie ? Buhaha
8
Jak go nie lubie tak jak płakał w tym korytarzu to samemu mi łezka poleciała. Prawdopodobnie ostatni mundial na którym zobaczyliśmy razem Leo i Crisa. Pewna era sie konczy nieubłaganie
Wszyscy byliśmy jej częścią od 15 lat
2
Adios Żeluś ;) chociaz nie powiem chciałem finał Argentyna - Portugalia
0
I po co oni leżą ? Zamiast wytrzymać 8 i wtedy lezec a tak sędzia doliczy za leżenie wczesniej
5
Tyle miejsca i czasu ale to zmascil
Mogl zrobic wszystko
0
Nie zrobił mu nic