SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Halo budzimy sie, gol nie uznany…
1
Dembele nie gra lepiej na lewej ? Moze zejść do środka a na prawej sie wyrzuca za boczna albo linie końcowa
14
Do modlitw o kolana Fatiego dołączam modlitwę o kolano Mareczka by juz nie zjechał nigdy z forma
0
Jak to jest ze rywal nic nie gra ale jak ma piłkę w polu karnym to jest groźniejszy od nas…
0
Ja wiem ze spalony to spalony ale o paznokieć czy dosłownie kawałek barku jak Lautaro z Arabia to dramat
0
@Firestone chodzi o to ze Jules lubi czesto cos odwalić ala Lenglet
0
Jest i elektryk z Sevilli… dlatego go tutaj nie chciałem…
0
Alba wiecznie musi machać i popychać tymi łapami ? Moze trzeba przywiązać ?
0
@Medium przy Neyu to on nawet nie stał ;)
5
Co ten Lewy k***a robi ? Potem znow będą plakac w polskich mediach ze mu nie podaja tylko samolubni
15
Nareszcie pomoc blisko siebie w trojkącie moze pograc a nie krater na srodku jakby mine wywaliło
5
Zderzyć sie z Araujo to jakby z pociągiem ;)
1
Trybuny pełne XD
0
De Jong od razu k***a podawaj do Raphy a nie zamulaj
0
Fajny skład, oby było co ogladac
0
Eh, prześlizgnęli sie jak zwykle
0
3 mecz i 3 karny… jak żyć panie premierze ?
0
Jakby tylko mu sie chciało wchodząc jako rezerwowy to czemu nie ? Depayowi sie nie chce
0
Jak myślicie który to obrońca Barcy „bedzie” w Atletico w przyszłym sezonie ?
0
Wygrywamy w łajno stylu jak Atletico 1-0 i nie wiadomo czy sie cieszyc czy plakac
0
Araujo bohaterem
4
Co ten Pedri k***a robi zamiast od razu napędzić akcje ?
1
To jest czerwo za kopnięcie w głowę i pyskówkę do sędziego
2
Roberto godnie zastępuje Busiego, pierwszy kontakt i strata ;) dwaj wirtuozi
1
Nasi juz omijają grę przez środek pomocy bo Busi stoi jak widły w gnoju
0
No i zabiegł sie bo mu sie mózg wyłączył
0
@SzwejkoP nie za szybko tylko kontuzje go zniszczyły, przed nimi był magiczny, co kopnął to zamieniał w złoto
2
Pedri prowadzi i prowadzi i kolejny raz nic nie robi i mu wyłuskują
Marek wrocil !
0
Niby mamy teraz szybkich piłkarzy ale za kazdym razem wydaje mi sie ze rywal ma duzo szybszych piłkarzy…
25
Jak Araujo chował reke, uczy sie na bledach kocham tego dzika