0

Leo chłopie gon, to dwa najważniejsze mecze w twojej karierze. Ale by byc w tym 2 trzeba wygrać 1. Dawaj zrob to i zapisz sie na zawsze w historii

5

Nie wroci do domu… i dobrze Angolom ;)

0

@kulek22 gra takiego ważniaka XD

7

Dobry mecz bo czas zleciał bardzo szybko

0

Jakby strzelił nizej to by obronił

0

Głupota Hernandeza, nie ma prawa sie obrońca tak zachowac w polu karnym, nie jak rywal nic by nie zrobił z takiej piłki jaka miał

0

Z Arabia dał a teraz nie ? Buhaha

8

Jak go nie lubie tak jak płakał w tym korytarzu to samemu mi łezka poleciała. Prawdopodobnie ostatni mundial na którym zobaczyliśmy razem Leo i Crisa. Pewna era sie konczy nieubłaganie
Wszyscy byliśmy jej częścią od 15 lat

2

Adios Żeluś ;) chociaz nie powiem chciałem finał Argentyna - Portugalia

0

I po co oni leżą ? Zamiast wytrzymać 8 i wtedy lezec a tak sędzia doliczy za leżenie wczesniej

5

Tyle miejsca i czasu ale to zmascil
Mogl zrobic wszystko

0

Nie zrobił mu nic

0

Doliczył 8 jak chaos 10 Holandii

17

Mozna gdzies obstawić ze Iwanski popuści kleksa jak Portugalia wyrówna ?

0

Jak na takim poziomie mozna robic takie bledy… ale w sumie niech Cris wraca do domu ;)

0

Czy kiedyś jakis faworyt na autobus próbował zagrać autobusem ? Oddac im piłkę i zobaczyc co zrobią.

0

Cos ty Argentyno zrobiła… jeszcze ten słupek na koniec
A teraz bramkarz Holandii ponad 2 metrowiec…

2

Co oni k***a zrobili ? Który debil sfaulował przed polem karnym w ostatniej minucie bo wyszedłem… Jpdl

1

Dalej Leo ! Futbol jest Ci winny to MŚ. Mam nadzieje ze w półfinale nie staniesz ani na moment tylko będziesz naciskał cały czas rywala.

6

Gwiazdeczka z gwizdkiem… jak ja gościa nie trawie
Kiedy on kończy ta „karierę” w końcu ?

2

Lio dał piłeczkę
Do teraz nie moge wybaczyć patalachom, ktorzy marnowali patelnie od Leo w finale 2014

0

Jest ! Wróciła gwiazda arbitrów ! Dobry mecz USA - Iran to był tylko wybryk natury.

1

Ale połechtali ego Crisa

0

O nie Siuu nie jest głównym bohaterem wiec kamera na niego !

1

Szkoda ze Abde jest tylko rezerwowym bo gdyby był w podstawie to zarobilibyśmy na nim po mundialu kupę kasy…

2


XD

1

No i przekombinowałeś w końcu Lucho ;)

1

Sztanga na emeryturę

0

Będzie płacz w Hiszpanii

1

Ten kto wybrał Szpaka na Koreę będzie sie smarzyl w piekle. Połamie sobie jezyk ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?