SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Leo chłopie gon, to dwa najważniejsze mecze w twojej karierze. Ale by byc w tym 2 trzeba wygrać 1. Dawaj zrob to i zapisz sie na zawsze w historii
5
Nie wroci do domu… i dobrze Angolom ;)
0
@kulek22 gra takiego ważniaka XD
7
Dobry mecz bo czas zleciał bardzo szybko
0
Jakby strzelił nizej to by obronił
0
Głupota Hernandeza, nie ma prawa sie obrońca tak zachowac w polu karnym, nie jak rywal nic by nie zrobił z takiej piłki jaka miał
0
Z Arabia dał a teraz nie ? Buhaha
8
Jak go nie lubie tak jak płakał w tym korytarzu to samemu mi łezka poleciała. Prawdopodobnie ostatni mundial na którym zobaczyliśmy razem Leo i Crisa. Pewna era sie konczy nieubłaganie
Wszyscy byliśmy jej częścią od 15 lat
2
Adios Żeluś ;) chociaz nie powiem chciałem finał Argentyna - Portugalia
0
I po co oni leżą ? Zamiast wytrzymać 8 i wtedy lezec a tak sędzia doliczy za leżenie wczesniej
5
Tyle miejsca i czasu ale to zmascil
Mogl zrobic wszystko
0
Nie zrobił mu nic
0
Doliczył 8 jak chaos 10 Holandii
17
Mozna gdzies obstawić ze Iwanski popuści kleksa jak Portugalia wyrówna ?
0
Jak na takim poziomie mozna robic takie bledy… ale w sumie niech Cris wraca do domu ;)
0
Czy kiedyś jakis faworyt na autobus próbował zagrać autobusem ? Oddac im piłkę i zobaczyc co zrobią.
0
Cos ty Argentyno zrobiła… jeszcze ten słupek na koniec
A teraz bramkarz Holandii ponad 2 metrowiec…
2
Co oni k***a zrobili ? Który debil sfaulował przed polem karnym w ostatniej minucie bo wyszedłem… Jpdl
1
Dalej Leo ! Futbol jest Ci winny to MŚ. Mam nadzieje ze w półfinale nie staniesz ani na moment tylko będziesz naciskał cały czas rywala.
6
Gwiazdeczka z gwizdkiem… jak ja gościa nie trawie
Kiedy on kończy ta „karierę” w końcu ?
2
Lio dał piłeczkę
Do teraz nie moge wybaczyć patalachom, ktorzy marnowali patelnie od Leo w finale 2014
0
Jest ! Wróciła gwiazda arbitrów ! Dobry mecz USA - Iran to był tylko wybryk natury.
1
Ale połechtali ego Crisa
0
O nie Siuu nie jest głównym bohaterem wiec kamera na niego !
1
Szkoda ze Abde jest tylko rezerwowym bo gdyby był w podstawie to zarobilibyśmy na nim po mundialu kupę kasy…
2
XD
1
No i przekombinowałeś w końcu Lucho ;)
1
Sztanga na emeryturę
0
Będzie płacz w Hiszpanii
1
Ten kto wybrał Szpaka na Koreę będzie sie smarzyl w piekle. Połamie sobie jezyk ;)