SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@esem91 to samo pisałem, z jednego ujęcia widać ze faul a z innego widać jak wyciaga kopytko ;)
0
@Kondziubarca to tez fakt bo nie grają wypalonymi graczami ale spójrz ze De Bruyne moze jednym podaniem uruchomić Erlinga na setkę a u nas takie podanie musi przejsc przez 2 linie muru pomocników i obrońców rywala
5
Jakby Barca miała tyle miejsca do grania w każdej kolejce La Liga co ma City od Brighton to tez byśmy cały czas wykręcali 3/4/5-0…
Brighton dało pare fajnych meczy z czołówka ale dzisiaj sie to skonczy wysoko. Czekam kiedy w koncu będą stawiac autobusy przed Guardiola jak przeciwko nam…
0
@kamiVeB kontakt był ale na jednej z kamer widać jak Bernardo wyciaga noge przed kontaktem a piłka mu juz uciekała
Mysle ze w Hiszpanii by nie gwizdneli ;)
0
Bernardo tak troche nóżkę wyciagnal przed kontaktem. Erling z kolejnym golem…
1
Zabrali Monchu ciekawego gola :/ lubie śledzić naszych wychowanków ;)
22
Gavi i Pedri na mundial nie pojadą bo ich Xavi zajedzie. Az sie prosiło o Kessiego i Torre w ich miejsce
6
Bellerin wyglada na 2 razy szybszego niz Roberto. Od razu doskok do rywala i próba odbioru podoba mi sie
0
@Qexi nie zdarza pojechac na mundial bo ich Xavi zajedzie
Az sie prosiło o Kessiego za Pedriego i Torre za Gaviego
8
Presja i słaba głowa Raphy chyba inaczej nie mozna tego tłumaczyć. To jest niemożliwe ze kolejny dobry grajek po transferze do nas zalicza zjazd
1
Głupie c***e faulują Ansu specjalnie
0
Zmiany Xavi, daj pograc Bellerinowi, Balde, Raphie i Kessiemu
0
@CyPeK to samo pomyslalem ;)
0
Mocarny Alba bo osłabiony Villareal siadł a jak przyjedzie ktos mocniejszy to go nie ma ;)
0
Akurat jak musiałem wyjsc to pakuje dublet…
0
3 ostrzeżenie, za chwile rywal w koncu wyjdzie sam na sam
1 zdarzył Alba przeciąć
2 rywal sie pogubił
3 danjuma sie wyrzucił ze światła bramki
3
Zróbcie cos z tymi rożnymi , sa bezużyteczne u nas k***a !
0
Alba poleciał na raz jak TGV ;)
0
Wystarczy przyspieszyć na chwile i sie robi groźnie dla rywala. I ja sie pytam czemu Franek nie moze grać od raz szybko i do przodu tak jak w Ajaxie ?
0
Ale przeciez tam spalony był
6
Nie mozemy szybciej operować piłka od 1 minuty tylko jak sie dupa pali ?
3
Jezu jak ten Torres cienki. Sprzedaliśmy nie tego Ferrana co trzeba
0
Haha przeciez gość sie w niego wpierdziela i nic, nie było kontaktu ?
0
A ta ręka w murze to nie zwiększył obrysu ciała ? Niby przy ciele ale jednak zablokował
3
Lewy kolejny raz dostaje po twarz i nic. Lenglet za kazde uderzenie dostawał kartke albo wylatywał z boiska
3
Zdejmij chłopie tego Busiego przeciez oni go niszczą motorycznie. Pomocnik Realu potrafi x2 obiegnac Busiego
4
Roberto poda kiedys do przodu ? Tylko wycofuje albo wzdłuż
0
Poza Busim, Pique, Roberto i Alba lepiej sprzedać tez Ferrana i Erica poki sa jeszcze cokolwiek warci
6
Kiedy Pedri przestanie sie bać podawać w 1 tempo ? Wychodzą koledzy i obsrany nie podaje tylko przedłuża akcje a potem juz po ptakach
1
Co my gramy ? Rapha ma piłkę i pokazuje ze nie ma komu grać, zero ruchu z przodu