0

Bez jaj a chwile mu koszulkę ściągną

1

Niech Busi, Pedri i Gavi zaczną w koncu grać takie podania jak Eric to napad będzie miał bramki…

1

Mamy pecha ze Onana umie grać nogami, tak to by oddawali nam wszystkie piłki albo w aut

3

K***a zaczyna sie… wybijają z pol pustej bramki

0

@ranger3120 jak da nam to tyle LM to niech tak grają

0

Chciałbym zeby dzisiaj nie zawiedli… oby to była kolejna magiczna noc ;)

1

@VegetaPolska czeka az francuskie media o tym napiszą bo hiszpańskim nie ufa XD

1

Alba jeden z lepszych ? Buhaha zagubiony jak dziecko we mgle cały mecz

2

Najgorsze ? Kolejna nieodgwizdana ręka rywala…

0

Dopiero zauwazylem ze Umtiti zagrał cały mecz. Jak sie prezentował przeciwko Romie ?

1

Jezu wymordowane, ale ciezko to widze z Interem i Realem

2

Gavi 13 kilometrów

1

Bronimy sie na Camp Nou z Celta, jpdl…

22

I co z tego ze blisko ? Zwiększył obrys ciała do ch**a. Ile nas będą przekręcać ? Ja pie****e

4

Celta lepiej operuje piłka niz my…

0

@Czarny19 dramat, jak Real potrzebuje to wciśnie cos z rożnego albo po faulu a my rozgrywamy jakies dziadostwo i tracimy piłkę

2

Jpdl co oni to rozegrali ? Żenada. Szkoda stałego fragmentu

0

Po przerwach nie istniejemy :/

2

Alba nie istnieje w obronie. Jak dziecko we mgle

2

Ferran zablokował piłkę zmierzająca do bramki…

1

Przekręcili nas w 2 meczu

1

Jpdl przeciez musimy to zremisować i wygrać u siebie

1

Nie moge patrzeć juz na Dembele

0

Na hooy oni tak te rozne biją ?

1

Przecież to jest czerwo ile ten głupek juz takich kartek łapał

1

To sa jaja i tyle

1

Nawet jakby miał pusta to i tak by nie strzelił

0

Dramat :/ ciężko na to patrzeć

2

No i teraz będziecie miec jeszcze wieksza murarkę

1

Pamietam ludzie narzekali na ilość strat Neymara swego czasu. Dembele robi tyle w 1 polowe a nawet nic widowiskowego nie pokazał ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?