SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bez jaj a chwile mu koszulkę ściągną
1
Niech Busi, Pedri i Gavi zaczną w koncu grać takie podania jak Eric to napad będzie miał bramki…
1
Mamy pecha ze Onana umie grać nogami, tak to by oddawali nam wszystkie piłki albo w aut
3
K***a zaczyna sie… wybijają z pol pustej bramki
0
@ranger3120 jak da nam to tyle LM to niech tak grają
0
Chciałbym zeby dzisiaj nie zawiedli… oby to była kolejna magiczna noc ;)
1
@VegetaPolska czeka az francuskie media o tym napiszą bo hiszpańskim nie ufa XD
1
Alba jeden z lepszych ? Buhaha zagubiony jak dziecko we mgle cały mecz
2
Najgorsze ? Kolejna nieodgwizdana ręka rywala…
0
Dopiero zauwazylem ze Umtiti zagrał cały mecz. Jak sie prezentował przeciwko Romie ?
1
Jezu wymordowane, ale ciezko to widze z Interem i Realem
2
Gavi 13 kilometrów
1
Bronimy sie na Camp Nou z Celta, jpdl…
22
I co z tego ze blisko ? Zwiększył obrys ciała do ch**a. Ile nas będą przekręcać ? Ja pie****e
4
Celta lepiej operuje piłka niz my…
0
@Czarny19 dramat, jak Real potrzebuje to wciśnie cos z rożnego albo po faulu a my rozgrywamy jakies dziadostwo i tracimy piłkę
2
Jpdl co oni to rozegrali ? Żenada. Szkoda stałego fragmentu
0
Po przerwach nie istniejemy :/
2
Alba nie istnieje w obronie. Jak dziecko we mgle
2
Ferran zablokował piłkę zmierzająca do bramki…
1
Przekręcili nas w 2 meczu
1
Jpdl przeciez musimy to zremisować i wygrać u siebie
1
Nie moge patrzeć juz na Dembele
0
Na hooy oni tak te rozne biją ?
1
Przecież to jest czerwo ile ten głupek juz takich kartek łapał
1
To sa jaja i tyle
1
Nawet jakby miał pusta to i tak by nie strzelił
0
Dramat :/ ciężko na to patrzeć
2
No i teraz będziecie miec jeszcze wieksza murarkę
1
Pamietam ludzie narzekali na ilość strat Neymara swego czasu. Dembele robi tyle w 1 polowe a nawet nic widowiskowego nie pokazał ;)