SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po co teraz ściągali Maxa ?
2
AT gra dla Maxa hahah będzie mistrzostwo na Monzy ;)
1
@mekston podcięli opony Pereza kluczem na ziemi
2
@Gwyn a okrążenie wyjazdowe i przed startem ?
0
Ferrari to juz nawet nie jest śmieszne. Tylko straszne. Grande cyrk
1
Araujo to jest bestia, mamy swojego VVD, cos pięknego ;)
0
Jak to mu nie wpadło ? Ja juz widziałem powtórkę z Napoli
0
@ZwyklyKibicBarcy04 fajnie podaje
0
@Patrykl145 on zawsze był drewniany
Podobnie jak Griezmann, po prostu obaj ty nie pasują
1
Ehh powinien byc dublet i czemu go ściąga
0
Cholerny Bono znow wyciagnal
0
Gavi jest z tytanu ;)
0
Aj w ostatniej chwili bo juz miał huknąć Robert
0
O Boże wpuszcza synusia zamiast Fatiego…
0
Rapha asystuj k***a nie musisz wszystkiego sam
0
Widze ze tylko u Dembele bez zmian
Przyjdzie wazny mecz w LM to albo podanie do bramkarza po ziemi albo za stadion
0
Jestem w stanie ogladac tylko od 2 połowy i mega żałuje
Mega powrót do fajnej gry chociaż nie ma co ukrywać ze Sevilla osłabiona na ten sezon
0
Ku**a Depay zostanie a idealny zmiennik odszedł :/ ehh
0
Po minie Casemiro juz widać ze przejrzał na oczy w jakie bagno sie wpakował ;)
0
Utd na czas zeby uciułać pkt ;)
0
@Barca1166 O co chodzi ?
0
@gumaz nie, raczej jakis drink jakby wpadł rzeczywiście kozacki transfer
4
Kocham i nienawidzę jednocześnie ten dzień… będzie siedziane conajmniej do 2 w nocy ;)
3
Obawiam sie, ze to będzie Hiszpan i obawiam sie, ze to będzie przepłacony Olmo.
Ide wypluć te słowa i odpukać w niemalowane.
2
@Kondziubarca przepadnie bezpowrotnie jak ta niby oferta za Rakiticia od PSG
Jeszcze jeden słaby sezon De Jonga i nikt nie będzie chciał dac 50…
0
@Messibestplayerintheworld fajnie by było ale obawiam sie rozczarowania
0
@dzefrej234 tez chciałem zeby Auba został, idealny zmiennik
Lepszego nie znajdziemy niestety
Mam nadzieje ze sam Auba wytłumaczy swoją decyzje
0
Tielemans wciaz w kadrze Lisów na mecz ? Jest moze ktos ich fanem ?
2
Jak Alemany przyklepie Alonso i Meuniera to moze sie juz pakować z tego klubu. Zachcianki trenera zachciankami ale trzeba sie kierować zdrowym rozsądkiem i interesem klubu. Transakcje typu Nazario…
Kończcie juz to okienko bo sie zrobiło beznadziejnie :/
1
@mateusz1989VeB jak Messiego juz nie ma to i Alby, Pique, Busiego i Roberto juz mogło nie byc ;)