0

Po co teraz ściągali Maxa ?

2

AT gra dla Maxa hahah będzie mistrzostwo na Monzy ;)

1

@mekston podcięli opony Pereza kluczem na ziemi

2

@Gwyn a okrążenie wyjazdowe i przed startem ?

0

Ferrari to juz nawet nie jest śmieszne. Tylko straszne. Grande cyrk

1

Araujo to jest bestia, mamy swojego VVD, cos pięknego ;)

0

Jak to mu nie wpadło ? Ja juz widziałem powtórkę z Napoli

0

@ZwyklyKibicBarcy04 fajnie podaje

0

@Patrykl145 on zawsze był drewniany
Podobnie jak Griezmann, po prostu obaj ty nie pasują

1

Ehh powinien byc dublet i czemu go ściąga

0

Cholerny Bono znow wyciagnal

0

Gavi jest z tytanu ;)

0

Aj w ostatniej chwili bo juz miał huknąć Robert

0

O Boże wpuszcza synusia zamiast Fatiego…

0

Rapha asystuj k***a nie musisz wszystkiego sam

0

Widze ze tylko u Dembele bez zmian
Przyjdzie wazny mecz w LM to albo podanie do bramkarza po ziemi albo za stadion

0

Jestem w stanie ogladac tylko od 2 połowy i mega żałuje
Mega powrót do fajnej gry chociaż nie ma co ukrywać ze Sevilla osłabiona na ten sezon

0

Ku**a Depay zostanie a idealny zmiennik odszedł :/ ehh

0

Po minie Casemiro juz widać ze przejrzał na oczy w jakie bagno sie wpakował ;)

0

Utd na czas zeby uciułać pkt ;)

0

@Barca1166 O co chodzi ?

0

@gumaz nie, raczej jakis drink jakby wpadł rzeczywiście kozacki transfer

4

Kocham i nienawidzę jednocześnie ten dzień… będzie siedziane conajmniej do 2 w nocy ;)

3

Obawiam sie, ze to będzie Hiszpan i obawiam sie, ze to będzie przepłacony Olmo.
Ide wypluć te słowa i odpukać w niemalowane.

2

@Kondziubarca przepadnie bezpowrotnie jak ta niby oferta za Rakiticia od PSG
Jeszcze jeden słaby sezon De Jonga i nikt nie będzie chciał dac 50…

0

@Messibestplayerintheworld fajnie by było ale obawiam sie rozczarowania

0

@dzefrej234 tez chciałem zeby Auba został, idealny zmiennik
Lepszego nie znajdziemy niestety
Mam nadzieje ze sam Auba wytłumaczy swoją decyzje

0

Tielemans wciaz w kadrze Lisów na mecz ? Jest moze ktos ich fanem ?

2

Jak Alemany przyklepie Alonso i Meuniera to moze sie juz pakować z tego klubu. Zachcianki trenera zachciankami ale trzeba sie kierować zdrowym rozsądkiem i interesem klubu. Transakcje typu Nazario…
Kończcie juz to okienko bo sie zrobiło beznadziejnie :/

1

@mateusz1989VeB jak Messiego juz nie ma to i Alby, Pique, Busiego i Roberto juz mogło nie byc ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?