SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mozna sie rozejść, do przewidzenia. Dobrze ze nie ogladam tylko sledze wynik. Szkoda czasu było i tak
0
Cillessen odchodzi z Valenci ?
10
I Alba cyk na mine kolege jak z LFC
0
Ja bym sie pozbył pensji Busiego i Alby a nie De Jonga ale no coz :/
4
Auba musi zostać. Napadzior z krwi i kości
0
Lewy dzisiaj swietny w grze na ścianę i w rozegraniu gdy sie cofa ale pamietajmy ze to tylko Pumy ;)
1
Aj było miejsce szukac 2 strzałem ale chce zaplusowac i asystuje
0
@czółkovsky jeszcze bez oficjalnego meczu a juz narobił w zbroje ?
0
Na yt tylko rozruch bez prezentacji ?
0
@BoreekxD ale zwykłego Polsatu sport na nc+ nie ma
0
Meczu nie będzie na tych kanałach Polsatu co leci LM w nc+ ?
0
@Seba_89_ Ponoć to był fake, takie prawo jest ale w niższych ligach hiszpańskich nie w La liga
0
W powtórkach gola Leo w tle ludzie z koszulkami i w koszulkach Barcy…
Do tej pory nie rozumiem, dlaczego nie dogadał sie z Laporta.
Słuchaj Joan, zagram rok za darmo jak sie poprawi sytuacja to mi to wynagrodzicie a jakby kolejny rok było zle finansowo to najwyżej po zakończeniu kariery zrobicie mnie ambasadorem klubu na etacie jakos sie dogadamy. Skoro Totti dla Romy potrafił (mimo ze pewnie nigdy nie zarabiał tyle co Leo) to i Leo tez by dał rady.
Pomnik jeszcze za zycia i to ten wizerunkowy bo wiadomo ze na sportowy juz dawno zapracował.
Mysle ze gdyby wtedy został w Barcy to najwięksi hejterzy by sie pochowali do nory i juz nigdy nie wyszli.
No szkoda.
Odpaliłem ten mecz na chwile ale nie potrafie ogladac tej drużyny z Leo w składzie. Lepiej traktować ich jak powietrze jakby nie istnieli.
3
Serce pękło po tym wrzasku Leclerca… w zeszłym roku było łatwo kibicować Maxowi ale w tym roku jak sie kibicuje Maxowi i Leclercowi to jest cieżko :/
4
Niepotrzebna grande strategia bo Leclerc sie sam wyeliminował :/
I znowu Mercedes zyska
1
@Kapitan hawk „Kto to jest rambo ? Nie twoja sprawa bambo” XD
1
@IronSanHybrid nic nie przebije Lewego z Danza Kuduro
6
@jq91 Bardziej mi przypomina Di Marie niz R10 ale ok. Wolałem kogos w stylu R10/Neya na skrzydło ale jak będzie tylko efektywny i będzie wsadzał takie bramy to tez go bede lubił. Juz w Leeds było widać ze wie jak uderzać w przeciwieństwie do Dembele
11
Pieprzenie… a Busi i Alba ? Miało nie byc kolesiostwa a dalej jest
1
@Jakchcesz ale kiedy wy zrozumiecie ze Lewy umie rozgrywać i byc pod gra bo musi to robic w reprezentacji
Auba to był typowy napastnik do wybiegania i puszczania go w boj ale im dalej z wiekiem tym traci na szybkości tym samym niwelując swoj największy atut
0
@klopx ogólnie taki nijaki ale moze to wina tego zamieszania z transferem
1
@Aragorn33 bez przesady pare razy Vini nas pojechał, Dembele za to żadnego rajdu nie zrobił
1
@Survier tak jak pisałem wczesniej 1 jest juz za wolny a 2 za głupi na najwyższy poziom. Nie wyobrazam sobie ich jako starterów ale coz to Xavi będzie rozliczany za swoje decyzje
1
@tbas los chce ze mna grać w pokera, raz mi daje raz zabiera czy jakos tak ;) pamietam jak był jechany od ręczników ;)
Ja wciaz wierze ze Mareczek jeszcze wroci
1
Pamietajmy, ze Real przegrał bo jest w tej chwili na rygorystycznych treningach Pintusa. Ale miejmy nadzieje, ze one przyniosą kontuzje a nie formę na cały sezon :)
1
Mariano widze Traore 2.0. Ale tak to jest jak sie nie gra, ma sie czas to silka wchodzi ;) czas zeby sie przerzucił na kulturystyke bo karierę w piłce zmarnował na ławce bo woli doić kontrakt jak nasi krwiopijce ;)
0
Ogólnie jesteśmy lepsi ale wyczuwam standardowego farfocla białych i 1-1.
1
Dembele cieniutko, Vini czy Rodrygo nas wozili a ten nawet rajdu nie zrobił
1
@LonelyVEB musi sie ograć, miał pecha ze wypadł na kontuzje gdy Alba był kontuzjowany
2
@Clue i rajdu z Realem nie zrobil ;)