1

@budel17 nowy Hamilton jeżeli chodzi o farta

4

Leclerc silnik ? Wyszedłem na chwile :/ Ferrari dramat

2

Co to za beat box gdy Hamilton jechał na prostej ?

5

Grande strategia XD

0

@LaRoja o co chodzi ?

1

Na trybunach „Polacy gramy u siebie” ;)

1

Palmeiras miażdży Botafogo 3-0 juz w 35’ ;) oglądam i mega zlewają sie im koszulki, cudownie to dobrali. I ciekawego maja arbitra, dokokszony nieźle a łapsko takie ze az smiesznie wyglądał na zbliżeniu przy tych chuderlakach na boisku ;)

4

Jak na razie nie zastosowali żadnej a już o kolejnej „dźwigni” piszą XD

0

@Khajio nie wcale XD, jak sam Zahavi to potwierdził ;)

2

Właśnie podbił do mnie w pracy ziomek i mówi, ze przed chwila w którymś radiu usłyszał, ze jakis wysoko postawiony przedstawiciel Bayernu zagwarantował, że Lewy będzie w przyszłym sezonie grał w Bayernie, ponieważ „w Bayernie grają najlepsi piłkarze a Robert jest jednym z nich”.
Szkoda tylko, ze za plecami Roberta chcieli go wymienić na młodszy model XD

0

@Ferran Garcia jest w 1 składzie wystawiony to jak miał zastapic Ansu ?

5

Szkoda Ukrainy, grają ładna piłkę.

0

Liczyłem na niespodziankę ale raczej będzie N1D4L ;)

6

O nie Verratti z Lewym na trybunach. No to klątwa konferencji rzucona :/

1

@michal26 wlasnie tez sie zastanawiałem gdzie mama, myslalem ze moze zmarła

5

Jest wielka ! Oby jak najdłużej ! Mozna wiele mówić o sytuacji kobiecego tenisa ale nas to nie obchodzi, cieszmy sie chwila i Iga !

0

Coco zmień majty ;)

1

Coco musiała pójść po coco bo już ob*rana przed wielka Iga ;)

0

Jak Franek i Depay ? Nie jestem w stanie oglądać dzisiaj

0

No i kupon w tyłek, dzięki GSW :/

0

@Eto'o9 R10 doczytaj bo to fake był z ta deweloperka

0

Lewy juz nawet przeklina po hiszpańsku ;) ale setek to moglby u nas nie marnować

19

Nie moge się doczekać lagi na Lewego w katalońskim wydaniu ;)

2

@Kz1234 otóż to, nasz jest tak surowy ze dramat ;)

0

Jeszcze nie ma 10’ a Góralski juz chciałby kartke. Polski Casemiro, strasznie go nie lubie.

0

To jak, Djoko-Nadal ze 6h potrwa ? ;)

1

@LloretDeMar ale to będzie śmiech na sali jak ostatecznie podpisze CVC poświęcając uprzednio Leo…

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

0

Ostatnio nie śledziłem LFC, jak sytuacja z kadra ? Co z VVD, Salahem, Thiago ? Bo wiem ze wypadali podczas ostatnich meczów ligowych.

3

No to Areczka awansowała kolejny rok z rzędu XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?