SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@budel17 nowy Hamilton jeżeli chodzi o farta
4
Leclerc silnik ? Wyszedłem na chwile :/ Ferrari dramat
2
Co to za beat box gdy Hamilton jechał na prostej ?
5
Grande strategia XD
0
@LaRoja o co chodzi ?
1
Na trybunach „Polacy gramy u siebie” ;)
1
Palmeiras miażdży Botafogo 3-0 juz w 35’ ;) oglądam i mega zlewają sie im koszulki, cudownie to dobrali. I ciekawego maja arbitra, dokokszony nieźle a łapsko takie ze az smiesznie wyglądał na zbliżeniu przy tych chuderlakach na boisku ;)
4
Jak na razie nie zastosowali żadnej a już o kolejnej „dźwigni” piszą XD
0
@Khajio nie wcale XD, jak sam Zahavi to potwierdził ;)
2
Właśnie podbił do mnie w pracy ziomek i mówi, ze przed chwila w którymś radiu usłyszał, ze jakis wysoko postawiony przedstawiciel Bayernu zagwarantował, że Lewy będzie w przyszłym sezonie grał w Bayernie, ponieważ „w Bayernie grają najlepsi piłkarze a Robert jest jednym z nich”.
Szkoda tylko, ze za plecami Roberta chcieli go wymienić na młodszy model XD
0
@Ferran Garcia jest w 1 składzie wystawiony to jak miał zastapic Ansu ?
5
Szkoda Ukrainy, grają ładna piłkę.
0
Liczyłem na niespodziankę ale raczej będzie N1D4L ;)
6
O nie Verratti z Lewym na trybunach. No to klątwa konferencji rzucona :/
1
@michal26 wlasnie tez sie zastanawiałem gdzie mama, myslalem ze moze zmarła
5
Jest wielka ! Oby jak najdłużej ! Mozna wiele mówić o sytuacji kobiecego tenisa ale nas to nie obchodzi, cieszmy sie chwila i Iga !
0
Coco zmień majty ;)
1
Coco musiała pójść po coco bo już ob*rana przed wielka Iga ;)
0
Jak Franek i Depay ? Nie jestem w stanie oglądać dzisiaj
0
No i kupon w tyłek, dzięki GSW :/
0
@Eto'o9 R10 doczytaj bo to fake był z ta deweloperka
0
Lewy juz nawet przeklina po hiszpańsku ;) ale setek to moglby u nas nie marnować
19
Nie moge się doczekać lagi na Lewego w katalońskim wydaniu ;)
2
@Kz1234 otóż to, nasz jest tak surowy ze dramat ;)
0
Jeszcze nie ma 10’ a Góralski juz chciałby kartke. Polski Casemiro, strasznie go nie lubie.
0
To jak, Djoko-Nadal ze 6h potrwa ? ;)
1
@LloretDeMar ale to będzie śmiech na sali jak ostatecznie podpisze CVC poświęcając uprzednio Leo…
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
0
Ostatnio nie śledziłem LFC, jak sytuacja z kadra ? Co z VVD, Salahem, Thiago ? Bo wiem ze wypadali podczas ostatnich meczów ligowych.
3
No to Areczka awansowała kolejny rok z rzędu XD