SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@dzagos gość płacze wręcz
3
W Krakowie kibice gonią dookoła stadionu aby móc skonfrontować sie z autobusem, który krąży i zmienia trase. Policja zamyka ulice i psika gazem. Moje miasto takie piękne ;)
A mowilem Sharksom, ze na „rozmówki” był czas wtedy gdy zrobiła tez to Legia ;)
0
@Katalończyk 99 gdybym był w k***e bogaty to podróżowałbym po USA ;)
0
Nagle przyspieszyli jakby sie dopiero dowiedzieli ze Villareal będzie grał o puchary w następnym meczu ;)
1
@Uukasz_93 Hochland za 60 XD Alemany Top
1
Zmień chłopie tego beznadziejnego Ferrana
0
@FC1899Barca mecz trwa 90 min ale w zyciu bym nie dawał na gole w meczach z Getafe i Cadizem XD
0
Módlmy sie zeby Spurs nadal chcieli Depaya po sezonie…
0
Szkoda ze Auba a nie Depay. Auba lubi sie znalezc w odpowiednim miejscu i wsadzić a Depay pewnie przestrzeli w takiej akcji
0
Jezu co sie porobiło z Markiem… przeciez po tych eurow****ach psycha siadła
0
@Semafor80 bez kitu Ferran jest fatalny
2
Jak cokolwiek ugrać z takim rezerwowym stoperem jak Klementynka…
Jak dla mnie Lenglet, Umtiti, Mingueza out
Koulibaly i ten nieszczęsny Duńczyk (skoro darmowy) in
A Pique po prostu luksusowym 4 ŚO
2
Szkoda Balde, jak Alba miał kontuzje to on tez wyleciał :/ a noz by sie rozwinął gdyby miał te kilka meczów w tym sezonie…
1
Espanyol i Getafe nie spadną wiec mam nadzieje, że chociaż Cadiz poleci ;)
2
@Lionel_Messi10 chyba obie strony próbują naprawić relacje
0
Brighton por que ?
1
Śmieszy mnie Eurowizja ;) wiadomo kto wygra ;)
0
https://mobile.twitter.com/BarcaUniversal/status/1525528812129239044
Ehh w tym klubie nigdy nie będzie normalnie… inni jakoś potrafią myśleć ;)
1
Real wyszedł 1 składem zeby zepchnąć Levante do 2 ligi za to ze wielokrotnie im napsuli krwi i urwali pkt ku naszej radosci…
0
Jeszcze tego slabiaka tu brakowalo…
9
Sędziowie jednak nadal TOP ;) dzis tylko 2 ewidentne karne nieodgwizdane a Real z tym samym rywalem hat trick karnych z czego 2 z kapelusza ;)
3
Co oni odwalają z tymi kartkami ?
2
Gavi miał złomować rywali a nie swoich ;)
1
Aj Luuk a mogłeś pograc na klepe z Rikim ;)
2
Kolejny mecz Barcy +100 min
0
Jaka ta Klementynka mierna dramat
Gorzej bo pan z Chelsea nie gorszy elektryk
44
Araujo nie wygłupiaj sie juz nie jesteśmy źli o te 2 bledy…
1
Ey co sie odwala ?
0
Miało byc po 15 min a ryzykujemy 30 min z Fatim…
0
@Kamiloza91 we Francji go połamią spokojnie ;)