0

@dzagos gość płacze wręcz

3

W Krakowie kibice gonią dookoła stadionu aby móc skonfrontować sie z autobusem, który krąży i zmienia trase. Policja zamyka ulice i psika gazem. Moje miasto takie piękne ;)
A mowilem Sharksom, ze na „rozmówki” był czas wtedy gdy zrobiła tez to Legia ;)

0

@Katalończyk 99 gdybym był w k***e bogaty to podróżowałbym po USA ;)

0

Nagle przyspieszyli jakby sie dopiero dowiedzieli ze Villareal będzie grał o puchary w następnym meczu ;)

1

@Uukasz_93 Hochland za 60 XD Alemany Top

1

Zmień chłopie tego beznadziejnego Ferrana

0

@FC1899Barca mecz trwa 90 min ale w zyciu bym nie dawał na gole w meczach z Getafe i Cadizem XD

0

Módlmy sie zeby Spurs nadal chcieli Depaya po sezonie…

0

Szkoda ze Auba a nie Depay. Auba lubi sie znalezc w odpowiednim miejscu i wsadzić a Depay pewnie przestrzeli w takiej akcji

0

Jezu co sie porobiło z Markiem… przeciez po tych eurow****ach psycha siadła

0

@Semafor80 bez kitu Ferran jest fatalny

2

Jak cokolwiek ugrać z takim rezerwowym stoperem jak Klementynka…
Jak dla mnie Lenglet, Umtiti, Mingueza out
Koulibaly i ten nieszczęsny Duńczyk (skoro darmowy) in
A Pique po prostu luksusowym 4 ŚO

2

Szkoda Balde, jak Alba miał kontuzje to on tez wyleciał :/ a noz by sie rozwinął gdyby miał te kilka meczów w tym sezonie…

1

Espanyol i Getafe nie spadną wiec mam nadzieje, że chociaż Cadiz poleci ;)

2

@Lionel_Messi10 chyba obie strony próbują naprawić relacje

0

Brighton por que ?

1

Śmieszy mnie Eurowizja ;) wiadomo kto wygra ;)

0

https://mobile.twitter.com/BarcaUniversal/status/1525528812129239044

Ehh w tym klubie nigdy nie będzie normalnie… inni jakoś potrafią myśleć ;)

1

Real wyszedł 1 składem zeby zepchnąć Levante do 2 ligi za to ze wielokrotnie im napsuli krwi i urwali pkt ku naszej radosci…

0

Jeszcze tego slabiaka tu brakowalo…

9

Sędziowie jednak nadal TOP ;) dzis tylko 2 ewidentne karne nieodgwizdane a Real z tym samym rywalem hat trick karnych z czego 2 z kapelusza ;)

3

Co oni odwalają z tymi kartkami ?

2

Gavi miał złomować rywali a nie swoich ;)

1

Aj Luuk a mogłeś pograc na klepe z Rikim ;)

2

Kolejny mecz Barcy +100 min

0

Jaka ta Klementynka mierna dramat
Gorzej bo pan z Chelsea nie gorszy elektryk

44

Araujo nie wygłupiaj sie juz nie jesteśmy źli o te 2 bledy…

1

Ey co sie odwala ?

0

Miało byc po 15 min a ryzykujemy 30 min z Fatim…

0

@Kamiloza91 we Francji go połamią spokojnie ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?