0

@rdam jakiego Alvareza ?

1

Depay nawet nie wszedł ? Patrze na FS nie ogladam

1

@BorzyKrzys coś pięknego ;)

1

Wracając do wiadomego tematu ;) A co za 3 lata ? Zaoferują mu funkcje emira ? Dadzą mu ziemie na której jest ropa czy może ożenią go z najlepsza koza jaka maja ? XD

0

@thorin i ten duzo lepszy zawodnik jest zmiennikiem w kadrze tego słabszego ;)
Ja juz mam dosyc tych talentów z Ajaxu co giną w mocniejszych ligach ;)

3

Gość chciałby juz sobie pograc na jachcie a ci mu kazali grać ;)

16

Te wszystkie wrzutki to juz trening lag na Lewego co nie ?

1

Dramat, jeszcze z tej kamery z góry widać jak Franek człapie i rozkłada ręce. Beznadziejne pożegnanie niektórych

2

Co my gramy od paru meczy ? Taktyka tysiąca i jednej wrzutki i to wszystkie z prawej strony.
Przeciez jakby ktos obudził sie ze śpiączki i włączył Barce to by nie dowierzał…

5

Jak zwykle rywal nic nie gra i zdobywa gola

7

ArauDZIK ! Ah gdyby miec 2 takich

4

Przypominam panie Cwiakala ze Araujo za młodu grał na ataku ;) pan ciekawostka a takiej nie znał ?

6

Cwiakala załóż okulary… lekkie pchniecie ?

7

Alves juz nie dojeżdża na najwyższy poziom. Wraca za gosciem ale nie ma szans odebrać piłki to skrobie gościa po piętach i po co skoro nic nam nie zagrażało

2

No to zaczął Liverpool :/

2

@don'T.R.I.P.e predzej Dembele wezmą dla Mbappe

Szkoda ze nie ma kontraktu bo bym z checia go puscil za jakies pieniążki ;)

9

Real w tym momencie XD

0

@Patryczek1426 raczej nie poprawiam jak juz wczesniejsze wydarzenie uwalilo
Mam podzielony budżet na jeden kupon dziennie i tego sie trzymam

0

@Patryczek1426 26,5+ na fortunie 1.85

0

Jezu co oni zrobili w 3 kwarcie ?
Ehh btts Chelsea, barca kosz i pkt butlera to miał byc pewniaczek :/

0

Powiedzcie mi jakim cudem Chelsea jest wspominana na rynku transferowym ? Przecież bez Romka to oni sa biedniejsi niż my.

1

Standard postawisz na Arsenal to uwali, pominiesz to wygrają 3-0.
Btts we Włoszech pięknie weszły to przegrywy sie musiały aktywować.
Do LE dziady

0

@Medium po fakcie kazdy mądry ale wszedzie widziałem ze ludzie stawiali na Fiore no to zrobili psikus jak niedawno z Roma

0

Piękna Fiorentina XD ogrywają Romę zeby dostać od Sampdorii wpierdziel walcząc o puchary.
Całe szczęście ze btts wszedł ;)

5

@Momals11 bo ma przyspieszenie na pierwszych metrach i tylko tak mija rywali a dzieciaki z LR robia „wow” jakby conajmniej byli na Camp Nou.
Gość jest głupi, podejmuje glupie decyzje, nie umie strzelać i przy dziesiatkach niecelnych wrzutek cos tam weszło i nabił asyst to ma zostać a my mamy zapomniec o 5 latach buhahah

2

Dopiero teraz zobaczyłem ten news o Dembele. Mam nadzieje ze to po prostu troll bo za te premie mozna było miec Haalanda albo Lewego i Raphinhe a każdego z tej 3 wolałbym bardziej niz Dembele

0

Fiorentina i walka o puchary XD
Gdzie jest Krzysiu Piątek ?

0

@AlwaysBlaugrana na Kundla to szkoda pieniędzy, będzie identycznie jak z Lengletem, 2 dobre sezony i sie nabraliśmy na niego.
Tylko czołg z Napoli to ArauDZIKA ;)

6

@P33ck gość nawet we własnym klubie nie był najlepszy ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?