La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1338 Culés

7

Szejker każdą próbe wyciągnięcia ich zawodnika bierze na ambicje. On prędzej zginie niż da komuś kogoś wykupić. Teraz spodziewam się jakichś ruchów antyreal tak jak było z Barcą. Na miejscu Realu zacząłbym się obawiać czy im zaraz Benzemy albo Vinicjusza nie wykupią za 600 mln żeby zrobić im na złość.

0

@don'T.R.I.P.e za 600 mln euro mogą brać, ale na 2 tyle nie wystarczy.

1

@El Madridista. Barca też była zadowolona z 200 za Neymara a wyszło jak wyszło.

1

@don'T.R.I.P.e i będą grać 4 obrońcami Verattim i 5 napastnikami

2

@don'T.R.I.P.e predzej Dembele wezmą dla Mbappe

Szkoda ze nie ma kontraktu bo bym z checia go puscil za jakies pieniążki ;)

0

@don'T.R.I.P.e Benzema klauzula 1 mld euro, Vinicius chyba 700 mln euro. Więc w sumie 600 nie wystarczy nawet na jednego.

0

@El Madridista. To tyle dobrego dla was bo 1mld na jednego zawodnika to chyba nawet PSG nie wyda ale na pewno będą kombinować jak Perezowi uprzykrzyć życie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?