0

Jak myślicie, po treningach Xaviego zobaczymy takie obrazki jak po ostatnich treningach Gattuso albo Conte czy nie bardzo ?

1

@Toretto Koundelek będzie za 2 lata jechany jak Klementyna i wywożony na taczkach. Kalidou to ściana i w duecie z Araujo w końcu czuł bym spokoj w tyłach. Ale niestety, znow weźmiemy SO aspirującego do roli pivota zamiast kogos kto po prostu będzie czyścił

1

Obawiam sie, ze Lewy ostatecznie wyląduje w Chelsea. My nie wyłożymy ponad 50 mln za 34 latka z rocznym kontraktem.
Robert chce odejść ale raczej do PSG nie pójdzie wiec zostanie mu Chelsea jesli chce grać w LM i mieć jako taki prestiż.

0

Jak wróci to juz go nie puszczą :/

0

@Herato jestem przekonany ze po podpisaniu kolejnego kontraktu rozsypie sie na pol roku. Mozna gdzies to obstawić ?

0

@MesQueUnClub96 no po prostu RBR śmiał wyprzedzić Mercedesa ;)

3

@Medium bo smial wyprzedzić Mercedesa ?

1

Perez :/ ładnie parł do przodu a Russell idealnie zastępuje Hamiltona

1

Zadymia i nawet startu nie zobaczą XD

2

Ser Hamilton nie nauczony jeździć w tłoku ;)

7

Tego Azpi’ego na PO jeszcze jakoś przeboleję ale Alonso na LO to dramat gdy jest Gaya, Grimaldo czy ten nasz wychowanek Sergio Gomez albo ten młodzian z Girony.

0

@kibic1899 jak dla mnie to niech zgadza sie na 60% obniżkę i moze zostać w kazdym innym przypadku niech spada

2

@DamianBarcaCule a co jesli sie połamie i na dzien dobry kolejny sezon wakacje ?

0

Ponownie zapytam bo ostatnio była mała aktywność.
Co z tym sponsorem na rękaw ? Bo po Spotify nagle cisza sie zrobiła w tym temacie. Czy jednak Barca będzie sama cos kombinowała i nie chce krypto na rekawie ?

0

Tak w ogóle co ze sponsorem na rękaw ? Coś cicho ostatnio…

2

No tak Chelsea weźmie Raphe i Kalidou i będzie miec pakę a my zostaniemy z ręka w nocniku bo użeramy sie od grudnia z jednym Francuzikiem na skrzydle a teraz chcemy kolejnego Francuzika na so który nie jest wart swojej ceny bo za 2 sezony będziemy go przeklinać jak Lengleta… dramat

0

@debu1989 tez mnie to wkurzyło

2

@Gaucho ma chłop pecha bo jak wypadał Alba to on tez a to mogl byc jego przełomowy sezon

0

Ok 2 dźwignie już klepnięte. Ale w ostatnich dniach na TT latało coś o 3 dźwigni + coś z Nike i koniec końców 900+ mln. Ktoś cos wie wiecej ?

12

Jeszcze Turbo Grosik wejdzie XD co tacy ludzie robią w kadrze

0

Co robią Niemcy z Włochami i Węgrzy z Anglia ;)

0

Węgry maja ekipę, pozazdrościć…

0

@MrPGG miałem to wlasnie wkleić ;)

0

Re re kum kum re re a nie MŚ XD

2

Agenci Antony’ego gadają z Man Utd… :/ wszyscy nawalaja na szejków a kluby bogatych Amerykanów to co ? Co rok wywalają kupę kasy na transfery. Nie zapominajmy ile tez dali za pewne drewno w obronie oraz ze Pogba był przez chwile najdroższym transferem.
A teraz skrzydłowy za 60 mln, Franka którego tanio nie sprzedamy i pewnie jeszcze by chcieli Roberta.

0

@Tomix_83 ale za Koulibaly’ego trzeba tak czy siak zapłacić dopiero za rok będzie za darmo

2

@pt9 juz sobie wyobrażam w salonie Ferrari „panie słyszałem, że wam te silniki w F1 to padają jak muchy „ XD

0

Komentarz usunięty

0

@Jestjakjest pomoc będzie wyprowadzać. Mamy grać piłka na połowie rywala a nie grać piłka w obronie jak pare sezonów temu gdzie piłka operował tylko Pique z Ter Stegenem i drugim stoperem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?