SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak myślicie, po treningach Xaviego zobaczymy takie obrazki jak po ostatnich treningach Gattuso albo Conte czy nie bardzo ?
12
https://mobile.twitter.com/PanieKazimierzu/status/1546751964729548800
Złoto XD
1
@Toretto Koundelek będzie za 2 lata jechany jak Klementyna i wywożony na taczkach. Kalidou to ściana i w duecie z Araujo w końcu czuł bym spokoj w tyłach. Ale niestety, znow weźmiemy SO aspirującego do roli pivota zamiast kogos kto po prostu będzie czyścił
1
Obawiam sie, ze Lewy ostatecznie wyląduje w Chelsea. My nie wyłożymy ponad 50 mln za 34 latka z rocznym kontraktem.
Robert chce odejść ale raczej do PSG nie pójdzie wiec zostanie mu Chelsea jesli chce grać w LM i mieć jako taki prestiż.
0
Jak wróci to juz go nie puszczą :/
0
@Herato jestem przekonany ze po podpisaniu kolejnego kontraktu rozsypie sie na pol roku. Mozna gdzies to obstawić ?
0
@MesQueUnClub96 no po prostu RBR śmiał wyprzedzić Mercedesa ;)
3
@Medium bo smial wyprzedzić Mercedesa ?
1
Perez :/ ładnie parł do przodu a Russell idealnie zastępuje Hamiltona
1
Zadymia i nawet startu nie zobaczą XD
2
Ser Hamilton nie nauczony jeździć w tłoku ;)
7
Tego Azpi’ego na PO jeszcze jakoś przeboleję ale Alonso na LO to dramat gdy jest Gaya, Grimaldo czy ten nasz wychowanek Sergio Gomez albo ten młodzian z Girony.
0
@kibic1899 jak dla mnie to niech zgadza sie na 60% obniżkę i moze zostać w kazdym innym przypadku niech spada
2
@DamianBarcaCule a co jesli sie połamie i na dzien dobry kolejny sezon wakacje ?
0
Ponownie zapytam bo ostatnio była mała aktywność.
Co z tym sponsorem na rękaw ? Bo po Spotify nagle cisza sie zrobiła w tym temacie. Czy jednak Barca będzie sama cos kombinowała i nie chce krypto na rekawie ?
0
Tak w ogóle co ze sponsorem na rękaw ? Coś cicho ostatnio…
2
No tak Chelsea weźmie Raphe i Kalidou i będzie miec pakę a my zostaniemy z ręka w nocniku bo użeramy sie od grudnia z jednym Francuzikiem na skrzydle a teraz chcemy kolejnego Francuzika na so który nie jest wart swojej ceny bo za 2 sezony będziemy go przeklinać jak Lengleta… dramat
0
@debu1989 tez mnie to wkurzyło
2
@Gaucho ma chłop pecha bo jak wypadał Alba to on tez a to mogl byc jego przełomowy sezon
0
Ok 2 dźwignie już klepnięte. Ale w ostatnich dniach na TT latało coś o 3 dźwigni + coś z Nike i koniec końców 900+ mln. Ktoś cos wie wiecej ?
12
Jeszcze Turbo Grosik wejdzie XD co tacy ludzie robią w kadrze
0
Co robią Niemcy z Włochami i Węgrzy z Anglia ;)
0
Węgry maja ekipę, pozazdrościć…
0
@MrPGG miałem to wlasnie wkleić ;)
0
Re re kum kum re re a nie MŚ XD
2
Agenci Antony’ego gadają z Man Utd… :/ wszyscy nawalaja na szejków a kluby bogatych Amerykanów to co ? Co rok wywalają kupę kasy na transfery. Nie zapominajmy ile tez dali za pewne drewno w obronie oraz ze Pogba był przez chwile najdroższym transferem.
A teraz skrzydłowy za 60 mln, Franka którego tanio nie sprzedamy i pewnie jeszcze by chcieli Roberta.
0
@Tomix_83 ale za Koulibaly’ego trzeba tak czy siak zapłacić dopiero za rok będzie za darmo
2
@pt9 juz sobie wyobrażam w salonie Ferrari „panie słyszałem, że wam te silniki w F1 to padają jak muchy „ XD
0
Komentarz usunięty
0
@Jestjakjest pomoc będzie wyprowadzać. Mamy grać piłka na połowie rywala a nie grać piłka w obronie jak pare sezonów temu gdzie piłka operował tylko Pique z Ter Stegenem i drugim stoperem