1

@!34RC3!_0N4 Balde miał pecha ze jak Alba doznał kontuzji to on tez wypadł

0

Jezu Dembele cały czas złe decyzje

6

Sa kozaki ! Jeden ze probowal takiego podania a drugi ze za tym poszedł !

1

@CryMeARiver oby dostał niedługo 6 i świecił

1

Ten sie nigdy nie wstrzeli…

0

Martwi mnie ostatnio Gavi. Jak był słabszy zespół to sie wyróżniał a teraz zespół wzmocniony a on przestał świecić :/ oby lekka obniżka formy na chwile

0

I Dembele do nikogo ;) standard

0

@messi564 widać ze mysli na boisku i jak podaje

0

@diego2021 myśli na skrzydle i wykłada pily ale jak będzie to konczyl Dembele to asyst nie będzie

0

@stickie a co w tym dziwnego ? Vini tez przeskakuje nad herbem zeby nie podeptać

0

Kounde nie chciał grać na PO wiec gra na PO ?
Rapha tak troche słabe odejście ma jak juz wypuści piłkę w to pole karne. Tak jakby sekunde spóźniony bo chce jeszcze spojrzeć jak ustawieni sa koledzy. Ale to dobrze bo widze ze podaje dobrze do kolegow a nie wyjeżdża z piłka za boisko jak Dembele ;)

2

Kiedy oni tego Latifiego wyrzuca z tej F1 ? Ile mozna ?

0

Kolejna kolejka i kolejny rollercoaster City ;)

0

No to sobie Neto fajnie trafił ;) a miał oferty wczesniej XD
Nazario tez skonczy na peryferiach futbolu ;)

4

@Medium ale one maja pusto w głowie a nie ze sa dobrze zrobione

2

Jezu ale shit, na tych przerwach muzycznych mozna isc sie odlać

7

Dubiel musi byc naszprycowany, zawsze wyglądał słabo fizycznie a tu tyle wytrzymał
Ale cieszę sie ze wygrał

2

Arek swietnie przygotowany fizycznie ;) jeszcze chwila i wyrośnie na największa gwiazdę Fame ;)
Stary Muran ma łeb ale to dlatego ze tam zabetonowane potężnie ;)

0

Juz raz sie z Czechami męczyliśmy ;)

0

Dobra wyłączam to w cholere
To nie ma nic wspólnego z losowaniem

0

@Katalonbar to nie ma nic wspólnego ze ślepym losowaniem

0

Hahah przeciez to sa jaja

0

I Leverkusen tylko 1 mozliwosc przeciez to kpina
Niektore grupy będą mega trudne a inne słabe

0

@Dajnatace żart i pozniej takie same pojedynki w fazie grupowej rok w rok

8

I znowu to samo… przeciez to losowanie jest kpina
Los powinien byc ślepy a nie ze tam nie mozna tu nie mozna

0

@dniel i to jest beznadziejne, los powinien byc ślepy

0

Real juz farci…

8

Jak dla mnie to glupie ze kluby z tego samego kraju nie moga na siebie trafic. Potem jakas drużyna tu nie moze tam nie moze i co chwile te same pary w grupach…
Los powinien byc ślepy. Trafi Real na Barce to trafi, nie to nie i tyle np.

0

@Sulimo czy ja wiem czy taki dobry ? Wbiegał z piłka w rywala zamiast podać od razu itd

0

Mam wrażenie ze praktycznie kazdy rywal jest duzo bardziej przygotowany fizycznie od nas.
Ja wiem ze Cancelo czy Walker sa jednymi z najszybszych na swiecie ale tutaj nawet Rudy robił zryw z miejsca i odjeżdża naszym.
Niby Lewy twierdzi ze ciężkie treningi ale dalej wydaje mi sie ze nie umiemy zapieprzac. Potem przyjeżdzają chłopaczki z Eintrachtu i nas zabiegają

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?