SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@!34RC3!_0N4 Balde miał pecha ze jak Alba doznał kontuzji to on tez wypadł
0
Jezu Dembele cały czas złe decyzje
6
Sa kozaki ! Jeden ze probowal takiego podania a drugi ze za tym poszedł !
1
@CryMeARiver oby dostał niedługo 6 i świecił
1
Ten sie nigdy nie wstrzeli…
0
Martwi mnie ostatnio Gavi. Jak był słabszy zespół to sie wyróżniał a teraz zespół wzmocniony a on przestał świecić :/ oby lekka obniżka formy na chwile
0
I Dembele do nikogo ;) standard
0
@messi564 widać ze mysli na boisku i jak podaje
0
@diego2021 myśli na skrzydle i wykłada pily ale jak będzie to konczyl Dembele to asyst nie będzie
0
@stickie a co w tym dziwnego ? Vini tez przeskakuje nad herbem zeby nie podeptać
0
Kounde nie chciał grać na PO wiec gra na PO ?
Rapha tak troche słabe odejście ma jak juz wypuści piłkę w to pole karne. Tak jakby sekunde spóźniony bo chce jeszcze spojrzeć jak ustawieni sa koledzy. Ale to dobrze bo widze ze podaje dobrze do kolegow a nie wyjeżdża z piłka za boisko jak Dembele ;)
2
Kiedy oni tego Latifiego wyrzuca z tej F1 ? Ile mozna ?
0
Kolejna kolejka i kolejny rollercoaster City ;)
0
No to sobie Neto fajnie trafił ;) a miał oferty wczesniej XD
Nazario tez skonczy na peryferiach futbolu ;)
4
@Medium ale one maja pusto w głowie a nie ze sa dobrze zrobione
2
Jezu ale shit, na tych przerwach muzycznych mozna isc sie odlać
7
Dubiel musi byc naszprycowany, zawsze wyglądał słabo fizycznie a tu tyle wytrzymał
Ale cieszę sie ze wygrał
2
Arek swietnie przygotowany fizycznie ;) jeszcze chwila i wyrośnie na największa gwiazdę Fame ;)
Stary Muran ma łeb ale to dlatego ze tam zabetonowane potężnie ;)
0
Juz raz sie z Czechami męczyliśmy ;)
0
Dobra wyłączam to w cholere
To nie ma nic wspólnego z losowaniem
0
@Katalonbar to nie ma nic wspólnego ze ślepym losowaniem
0
Hahah przeciez to sa jaja
0
I Leverkusen tylko 1 mozliwosc przeciez to kpina
Niektore grupy będą mega trudne a inne słabe
0
@Dajnatace żart i pozniej takie same pojedynki w fazie grupowej rok w rok
8
I znowu to samo… przeciez to losowanie jest kpina
Los powinien byc ślepy a nie ze tam nie mozna tu nie mozna
0
@dniel i to jest beznadziejne, los powinien byc ślepy
0
Real juz farci…
8
Jak dla mnie to glupie ze kluby z tego samego kraju nie moga na siebie trafic. Potem jakas drużyna tu nie moze tam nie moze i co chwile te same pary w grupach…
Los powinien byc ślepy. Trafi Real na Barce to trafi, nie to nie i tyle np.
0
@Sulimo czy ja wiem czy taki dobry ? Wbiegał z piłka w rywala zamiast podać od razu itd
0
Mam wrażenie ze praktycznie kazdy rywal jest duzo bardziej przygotowany fizycznie od nas.
Ja wiem ze Cancelo czy Walker sa jednymi z najszybszych na swiecie ale tutaj nawet Rudy robił zryw z miejsca i odjeżdża naszym.
Niby Lewy twierdzi ze ciężkie treningi ale dalej wydaje mi sie ze nie umiemy zapieprzac. Potem przyjeżdzają chłopaczki z Eintrachtu i nas zabiegają