SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tyle zmian w składzie a my nadal to samo oglądamy… ja juz nie wiem czyja to wina
0
Dobrze ze ich złapali na spalonym i gość ruszyl bo jednak babol Mareczka
8
De Jong wyglada jakby mu sie nie chciało, podaje niechlujnie. Jak mu sie nie chce a odejść tez nie chce to niech spada na trybuny i ciagnie kase jak Nazario
1
Gramy za wolno podania do przodu. Za duzo holowania. Bayern zdobywa gole bo gra szybciej.
Juz z Rayo była sytuacja gdzie Lewy dał piłkę na skrzydło i od razu leciał w pole karne i az sie prosiło zeby mu zagrywać a Dembele przekłada i pali akcje. Az miałem w glowie ze w Bayernie od razu by dostał piłkę.
Dzis to samo, Dembele dostaje piłkę, Robert podnosi reke i nie dostaje piłki bo Dembele boi sie zagrać w przód między 2 rywali. A noz Robert by powalczył i wygrał pozycje i ma sam na sam.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
O jezu… tyle miejsca. Modric by miał 2 gole z tej akcji… potem przyjdzie wazny mecz w LM i Dembele wciaz to samo
0
Po co on jedzie na wślizgu z nim ? Wypchać za linie juz powinien 2 raz
0
Jezu co ten De Jong dzisiaj robi ? Az sie prosiło juz wczesniej podawać do przodu
0
Kolejny sezon stoimy jak kołki w obronie
Jakim cudem rywal zbiera druga piłkę
0
Nowy sezon, nowe pudła Ferrana
Jakby to był Lewy to by siedziało juz 2
0
Pedri wszedł w pole karne niczym Iniesta
0
@Coutinho007 szkoła Busiego
4
Co robi dzisiaj De Jong ?
0
Co sie przewracają dramat… RSSS nie słynnego az tak z tego przeciez
0
Same bledy De Jonga
3
Eric prawie wyczyścił ale pech ze sie odbiło od piszczela
1
Widać, ze pupil Xaviego wrócił to od razu 1 skład. Kij ze dopiero po kontuzji.
0
Ale mecz w Newcastle… az zal ze nie jestem w stanie ogladac
0
@P33ck niby tak ale Antony duzo bardziej przebojowy i magiczny a nam brakuje takiego zawodnika od odejścia Neymara :/
1
Man Utd chce dac 80+20 mln za Antony’ego ?
Jezu Chryste ale zdesperowani.
Co prawda gościa chciałem bardziej niz Raphe ale cóż…
4
@Pawel13sz grubo
1
Tak wracając do Umtitiego… skoro gość trenuje pod pełnym obciążeniem z całym zespołem i do tej pory nie było informacji żeby się rozsypał czy coś to czemu w zeszłym sezonie Xavi mu nie dał wiecej szans i teraz podczas presezonu żeby nawet pokazać, ze gość zyje, cos zagrał ? Moze wtedy ktos by sie skusił.
0
@Mocher91 jak to kiedy ? 5 min przed meczem to kupa czasu ;)
2
Uwielbiam jego reakcje ;)
2
Juz miało byc tak pięknie… po 2 sensownych grajków na jedna pozycje w ataku to zaczyna sie flirt Chelsea z Auba :/
Po Depayu bym nie płakał ale Aube lubie.
I co mu z tej kasy Chelsea ? Swoje juz w karierze zarobił a zycie w Hiszpanii lepsze. Jak będzie mało to na starosc pójdzie do MLS czy Arabii.
No chyba ze chce jeszcze jednego pstryczka w nos Arsenalowi zrobic…
0
Man „projekt sportowy” Utd ;)
0
@mordini123 mozesz cos wiecej przybliżyć ? Do końca sierpnia musze przedłużyć umowę z nc+, idzie jakos wyrwać od nich viaplay ?
1
Złoto XD
0
Haha siostra Ronaldo uruchomiła sie po słowach Pereza ;) skąd wiedziałem, że tak będzie. Cała ta rodzina ma fioła na swoim punkcie ;)
1
@J4no na pewno Kounde po kontuzji zagra od 1 min ;)