1

Tyle zmian w składzie a my nadal to samo oglądamy… ja juz nie wiem czyja to wina

0

Dobrze ze ich złapali na spalonym i gość ruszyl bo jednak babol Mareczka

8

De Jong wyglada jakby mu sie nie chciało, podaje niechlujnie. Jak mu sie nie chce a odejść tez nie chce to niech spada na trybuny i ciagnie kase jak Nazario

1

Gramy za wolno podania do przodu. Za duzo holowania. Bayern zdobywa gole bo gra szybciej.
Juz z Rayo była sytuacja gdzie Lewy dał piłkę na skrzydło i od razu leciał w pole karne i az sie prosiło zeby mu zagrywać a Dembele przekłada i pali akcje. Az miałem w glowie ze w Bayernie od razu by dostał piłkę.
Dzis to samo, Dembele dostaje piłkę, Robert podnosi reke i nie dostaje piłki bo Dembele boi sie zagrać w przód między 2 rywali. A noz Robert by powalczył i wygrał pozycje i ma sam na sam.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

O jezu… tyle miejsca. Modric by miał 2 gole z tej akcji… potem przyjdzie wazny mecz w LM i Dembele wciaz to samo

0

Po co on jedzie na wślizgu z nim ? Wypchać za linie juz powinien 2 raz

0

Jezu co ten De Jong dzisiaj robi ? Az sie prosiło juz wczesniej podawać do przodu

0

Kolejny sezon stoimy jak kołki w obronie
Jakim cudem rywal zbiera druga piłkę

0

Nowy sezon, nowe pudła Ferrana
Jakby to był Lewy to by siedziało juz 2

0

Pedri wszedł w pole karne niczym Iniesta

0

@Coutinho007 szkoła Busiego

4

Co robi dzisiaj De Jong ?

0

Co sie przewracają dramat… RSSS nie słynnego az tak z tego przeciez

0

Same bledy De Jonga

3

Eric prawie wyczyścił ale pech ze sie odbiło od piszczela

1

Widać, ze pupil Xaviego wrócił to od razu 1 skład. Kij ze dopiero po kontuzji.

0

Ale mecz w Newcastle… az zal ze nie jestem w stanie ogladac

0

@P33ck niby tak ale Antony duzo bardziej przebojowy i magiczny a nam brakuje takiego zawodnika od odejścia Neymara :/

1

Man Utd chce dac 80+20 mln za Antony’ego ?
Jezu Chryste ale zdesperowani.
Co prawda gościa chciałem bardziej niz Raphe ale cóż…

4

@Pawel13sz grubo

1

Tak wracając do Umtitiego… skoro gość trenuje pod pełnym obciążeniem z całym zespołem i do tej pory nie było informacji żeby się rozsypał czy coś to czemu w zeszłym sezonie Xavi mu nie dał wiecej szans i teraz podczas presezonu żeby nawet pokazać, ze gość zyje, cos zagrał ? Moze wtedy ktos by sie skusił.

0

@Mocher91 jak to kiedy ? 5 min przed meczem to kupa czasu ;)

2

Uwielbiam jego reakcje ;)

2

Juz miało byc tak pięknie… po 2 sensownych grajków na jedna pozycje w ataku to zaczyna sie flirt Chelsea z Auba :/
Po Depayu bym nie płakał ale Aube lubie.
I co mu z tej kasy Chelsea ? Swoje juz w karierze zarobił a zycie w Hiszpanii lepsze. Jak będzie mało to na starosc pójdzie do MLS czy Arabii.
No chyba ze chce jeszcze jednego pstryczka w nos Arsenalowi zrobic…

0

Man „projekt sportowy” Utd ;)

0

@mordini123 mozesz cos wiecej przybliżyć ? Do końca sierpnia musze przedłużyć umowę z nc+, idzie jakos wyrwać od nich viaplay ?

1


Złoto XD

0

Haha siostra Ronaldo uruchomiła sie po słowach Pereza ;) skąd wiedziałem, że tak będzie. Cała ta rodzina ma fioła na swoim punkcie ;)

1

@J4no na pewno Kounde po kontuzji zagra od 1 min ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?