0

Rywal przeciwko nam kazda setkę wykorzysta a my 6 w meczu i bez gola :/

0

Działo sie cos między 25’ a 45’ z naszej strony bo musiałem wyjsc na chwile :/

0

Rywal kazda taka setkę wykorzysta jpdl
3 juz

1

Jpdl to juz powinno byc 2:0

0

Jezu Lewy co ty

1

Cisnąć Upamecano bo sie pomyli

6

Tęcze na Baya, Adi sie w grobie przewraca XD

4

A Busi czlap czlap dramat

2

Alonso wbił w niego jak auto w ścianę ;)

1

Obrona sie zmieniła a my nadal robimy w zbroje w takich meczach

0

Dembele juz zaczyna bo LM…

0

Pusto na Juve, wszyscy siatkę ogladaja ?

0

Max 4 pozycje w 1 okrążenie ;)

0

Za długo Lewy, było strzelać od razu

0

Moglby puścić Torre

0

Gdzie jest Rapha ?

0

Gra w obronie nadal lezy
Tego sie boje, Xavi poszedł w umiejetność rozgrywania a nie bronienia

0

Dembele chłopie podawaj tylko taki z ciebie pożytek, ty strzelać nie umiesz

0

Pięknie podaja do rywali…

0

Jada w studiu ;) Milik lepszy od Vlaho ;)

1

Lipsk szkoda słów…

0

Standard 2 gole w krótkim odstępie czasu
Kiedy im te czary sie skończą na dobre ?

0

@avanes czekam na „ wielka Barca wielkiego Roberta”

0

@AlphaNumeric otoz to ;)

0

Jak grał Auba ?

0

@Image Case przyszedł odcinać kupony XD

3

Ale sie splakal ;)

4

Robi go na miękko ;)

0

@Tomason no tak przy SC cała stawka sie zjedzie

2

Grande Ferrari 2.0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?