SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rywal przeciwko nam kazda setkę wykorzysta a my 6 w meczu i bez gola :/
0
Działo sie cos między 25’ a 45’ z naszej strony bo musiałem wyjsc na chwile :/
0
Rywal kazda taka setkę wykorzysta jpdl
3 juz
1
Jpdl to juz powinno byc 2:0
0
Jezu Lewy co ty
1
Cisnąć Upamecano bo sie pomyli
6
Tęcze na Baya, Adi sie w grobie przewraca XD
4
A Busi czlap czlap dramat
2
Alonso wbił w niego jak auto w ścianę ;)
1
Obrona sie zmieniła a my nadal robimy w zbroje w takich meczach
0
Dembele juz zaczyna bo LM…
0
Pusto na Juve, wszyscy siatkę ogladaja ?
0
Max 4 pozycje w 1 okrążenie ;)
0
Za długo Lewy, było strzelać od razu
0
Moglby puścić Torre
0
Gdzie jest Rapha ?
0
Gra w obronie nadal lezy
Tego sie boje, Xavi poszedł w umiejetność rozgrywania a nie bronienia
0
Dembele chłopie podawaj tylko taki z ciebie pożytek, ty strzelać nie umiesz
0
Pięknie podaja do rywali…
0
Jada w studiu ;) Milik lepszy od Vlaho ;)
1
Lipsk szkoda słów…
0
Standard 2 gole w krótkim odstępie czasu
Kiedy im te czary sie skończą na dobre ?
0
@avanes czekam na „ wielka Barca wielkiego Roberta”
0
@AlphaNumeric otoz to ;)
0
Jak grał Auba ?
0
@Image Case przyszedł odcinać kupony XD
3
Ale sie splakal ;)
4
Robi go na miękko ;)
0
@Tomason no tak przy SC cała stawka sie zjedzie
2
Grande Ferrari 2.0