SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ehh chyba nigdy nie będziemy miec dobrej obrony
0
@Nazio87 szkoda ze jelito z gumy jak przychodzi wazny mecz ;)
7
Dest ma pecha ;) dostał 10 min a 7 przeleżane XD
2
Schowali potężnego Norwega do kieszeni ;)
0
Az sie prosiło o podcinke, uderzenie dramat
1
Jak leszczy nas ograli
0
Nawet Rudy sie dzis myli, mecz cyrków
2
De Jong przyspiesza tylko po to by wbiec z piłka w rywala no genialne
0
Depay wchodził obrażony bo Juve poskąpiło milionów ;)
1
@halfnolife Auba za to standardowo wchodził obrażony bo juve nie chce dac 3 mln wiecej ;)
2
Ciekawe co odwalił Dest ze az tak z dnia na dzien został odstawiony…
0
Klaskają mu a on i tak pójdzie do Realu…
0
Co oni za cyrk robią ? Jeszcze ten Zul stojący jak widły w gnoju
1
Zdjął synusia ? Nie wierze !
1
Busi co spóźniony wycina… MLS sie chłopie kłania, Albę mozna gdzies jeszcze sprzedać dzięki nazwisku
0
Ferran sie nie nadaje na skrzydło… jedynie 9 ale tam znow marnuje sete za seta dramat
2
Jak to leciało ? Co ma piłkę to strata ? A potem strzał i gol ;)
0
I jest Kounde z Sevilli ;)
0
@Janiama no Bayern nie miał ale nie zapominajmy, ze Lewy nie młodnieje i czasu nie zatrzyma + dodatkowo jak na razie każdy stoper w La Liga probuje mu pokazać, ze sie go nie boja i próbują go poturbować a to nie będzie sprzyjać w zachowaniu zdrowia przez cały sezon :/
0
Cavani i Belotti raczej juz wypadają z obiegu rezerwowych „9” to ciekawe co klub zrobi… nie no, według mnie Auba musi zostać. Odejście Depaya bez żalu ale Auba musi zostać :/
1
@Moov niech dalej wypożyczają na 2 lata
Albo kasa po roku albo nara
1
@SenoX miał oferty tylko nie chce odejść
0
@wojopancer
Tylko z cenzura niestety ;)
Ale widze ze na tym skrócie nie ma wszystkiego wiec trzeba by odpalic konferencje i przewinąć do 2 panelu
4
Rzadko ogladam te konfy fame mma ale wlasnie nadrabiam i mega sie uśmiałem dzięki tanculi i szalonemu ;) humor poprawili ;)
2
Długo nic nie wskazywało na takie zwycięstwo ale uff oby tak dalej. Szkoda tego Rayo
0
Jezusie Roberto w pomocy a nie na PO
3
Co asysta Lewego !
1
Mamy zabójczo skuteczna 9 !!!
0
1 kontakt Raphy i wiecej niz Dembele przez 60 min
4
Ściąg juz tego Ferrana i wpuszczaj Fatiego z Rapha