0

Ehh chyba nigdy nie będziemy miec dobrej obrony

0

@Nazio87 szkoda ze jelito z gumy jak przychodzi wazny mecz ;)

7

Dest ma pecha ;) dostał 10 min a 7 przeleżane XD

2

Schowali potężnego Norwega do kieszeni ;)

0

Az sie prosiło o podcinke, uderzenie dramat

1

Jak leszczy nas ograli

0

Nawet Rudy sie dzis myli, mecz cyrków

2

De Jong przyspiesza tylko po to by wbiec z piłka w rywala no genialne

0

Depay wchodził obrażony bo Juve poskąpiło milionów ;)

1

@halfnolife Auba za to standardowo wchodził obrażony bo juve nie chce dac 3 mln wiecej ;)

2

Ciekawe co odwalił Dest ze az tak z dnia na dzien został odstawiony…

0

Klaskają mu a on i tak pójdzie do Realu…

0

Co oni za cyrk robią ? Jeszcze ten Zul stojący jak widły w gnoju

1

Zdjął synusia ? Nie wierze !

1

Busi co spóźniony wycina… MLS sie chłopie kłania, Albę mozna gdzies jeszcze sprzedać dzięki nazwisku

0

Ferran sie nie nadaje na skrzydło… jedynie 9 ale tam znow marnuje sete za seta dramat

2

Jak to leciało ? Co ma piłkę to strata ? A potem strzał i gol ;)

0

I jest Kounde z Sevilli ;)

0

@Janiama no Bayern nie miał ale nie zapominajmy, ze Lewy nie młodnieje i czasu nie zatrzyma + dodatkowo jak na razie każdy stoper w La Liga probuje mu pokazać, ze sie go nie boja i próbują go poturbować a to nie będzie sprzyjać w zachowaniu zdrowia przez cały sezon :/

0

Cavani i Belotti raczej juz wypadają z obiegu rezerwowych „9” to ciekawe co klub zrobi… nie no, według mnie Auba musi zostać. Odejście Depaya bez żalu ale Auba musi zostać :/

1

@Moov niech dalej wypożyczają na 2 lata
Albo kasa po roku albo nara

1

@SenoX miał oferty tylko nie chce odejść

0

@wojopancer


Tylko z cenzura niestety ;)
Ale widze ze na tym skrócie nie ma wszystkiego wiec trzeba by odpalic konferencje i przewinąć do 2 panelu

4

Rzadko ogladam te konfy fame mma ale wlasnie nadrabiam i mega sie uśmiałem dzięki tanculi i szalonemu ;) humor poprawili ;)

2

Długo nic nie wskazywało na takie zwycięstwo ale uff oby tak dalej. Szkoda tego Rayo

0

Jezusie Roberto w pomocy a nie na PO

3

Co asysta Lewego !

1

Mamy zabójczo skuteczna 9 !!!

0

1 kontakt Raphy i wiecej niz Dembele przez 60 min

4

Ściąg juz tego Ferrana i wpuszczaj Fatiego z Rapha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?