SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@agaFCB i zagotować na czerwona kartke
1
Ja pie*** Hochland kolejny hat trick
0
https://mobile.twitter.com/as_arek/status/1564678284146778114
Co to za rewelacje ? ;)
0
@Zoker lepiej zeby nie strzelał
1
@KrwawiaceoczyVEB na kogo oni tyle wydają ze musza tyle sprzedawać ?
I jeszcze podpisali CVC, co nie ?
2
@Sisitoro poczekajmy, przeciwnik dopiero w 2 połowie przekroczył linie środkowa i wszedł w nasze pole karne
Zeby balonik nie peknal w meczu z Bayernem
2
Jestem złym człowiekiem ale chcialbym zeby Benzema zaliczył jakis zjazd formy ;)
6
@Pawel13sz bardzo chcialbym zeby Mareczek wrocil do formy, kazdy ma wahania formy, Neuer tez miał taki moment a potem wrocil, Thibaut tez był wyzywany od ręczników a teraz fani Realu nie wyobrażają sobie bierz niego składu
1
Można wyłączyć, pomocnicy Espanyolu piłek nie potrafią przyjmować
0
Jednak maja zastępstwo za Casemiro ;) fauluje i pokazuje ze przeciez nie ;)
Ciekawe czy kartek tez nie będzie dostawał
0
Real przyjechał a za bramka gospodarzy jakies luki na trybunach ? Co oni wypełniają trybuny tylko na Barce ?
0
Co ten Ben Yedder ? Kolega wychodził po skrzydle
3
W PSG Ramos najpierw machnął sie przewrotka a teraz Messi i Mbappe trafiają w słupek w jednej akcji
7
Szkoda, to powinien byc hat trick Lewego
0
Ferran cieniutki, nie widze go w ogole na skrzydle :/
3
Roberto… chryste panie
0
@Veysel łączy ich mlodosc, szybkość i przebojowość
Roznica taka ze ktos kiedys dał szanse daviesowi
Balde miał pecha ze doznał kontuzji po tym jak Alba tez był kontuzjowany jakis czas temu
1
Mamy wiecej przebiegnięte niz rywal, ostatnio tez ;) dobry prognostyk na przyszłość
0
Fati czemu nie bomba na druga stronę ? Miałeś ustawiona piłkę kurde
2
Nareszcie Camp Nou zyje
0
Lewy ! On to chciał podawać pięta ale wpadło
0
@SinMistico bo Araujo jest wysoki a Eric z Kounde nie
Wpadnie jakies dośrodkowanie z tylka i będzie nerwówka
0
Czemu Araujo a nie Eric ? Ehh
0
Co ten Gavi ? Az sie prosiło wykładać Lewemu
0
No coz Dembele ;)
0
2 siatki Raphy ?
1
Pedri, Pedrito, Pedri ;)
6
@kuz ale goli mało :/
0
Standard, Modric z tego by juz 2 razy uderzył i 2 razy by wpadło. A Dembele wiadomo, no coz
1
Cały czas mam wrażenie ze gramy za wolno, ze jakbyśmy przyspieszyli niektore podania to by było wiecej akcji bramkowych. Moze to dlatego ze troche wiecej ogladalem ostatnio Bayernu i Robert tam dostawał po prostu kazda piłkę jak Leo dawniej