1

@agaFCB i zagotować na czerwona kartke

1

Ja pie*** Hochland kolejny hat trick

0

0

@Zoker lepiej zeby nie strzelał

1

@KrwawiaceoczyVEB na kogo oni tyle wydają ze musza tyle sprzedawać ?
I jeszcze podpisali CVC, co nie ?

2

@Sisitoro poczekajmy, przeciwnik dopiero w 2 połowie przekroczył linie środkowa i wszedł w nasze pole karne
Zeby balonik nie peknal w meczu z Bayernem

2

Jestem złym człowiekiem ale chcialbym zeby Benzema zaliczył jakis zjazd formy ;)

6

@Pawel13sz bardzo chcialbym zeby Mareczek wrocil do formy, kazdy ma wahania formy, Neuer tez miał taki moment a potem wrocil, Thibaut tez był wyzywany od ręczników a teraz fani Realu nie wyobrażają sobie bierz niego składu

1

Można wyłączyć, pomocnicy Espanyolu piłek nie potrafią przyjmować

0

Jednak maja zastępstwo za Casemiro ;) fauluje i pokazuje ze przeciez nie ;)
Ciekawe czy kartek tez nie będzie dostawał

0

Real przyjechał a za bramka gospodarzy jakies luki na trybunach ? Co oni wypełniają trybuny tylko na Barce ?

0

Co ten Ben Yedder ? Kolega wychodził po skrzydle

3

W PSG Ramos najpierw machnął sie przewrotka a teraz Messi i Mbappe trafiają w słupek w jednej akcji

7

Szkoda, to powinien byc hat trick Lewego

0

Ferran cieniutki, nie widze go w ogole na skrzydle :/

3

Roberto… chryste panie

0

@Veysel łączy ich mlodosc, szybkość i przebojowość
Roznica taka ze ktos kiedys dał szanse daviesowi
Balde miał pecha ze doznał kontuzji po tym jak Alba tez był kontuzjowany jakis czas temu

1

Mamy wiecej przebiegnięte niz rywal, ostatnio tez ;) dobry prognostyk na przyszłość

0

Fati czemu nie bomba na druga stronę ? Miałeś ustawiona piłkę kurde

2

Nareszcie Camp Nou zyje

0

Lewy ! On to chciał podawać pięta ale wpadło

0

@SinMistico bo Araujo jest wysoki a Eric z Kounde nie
Wpadnie jakies dośrodkowanie z tylka i będzie nerwówka

0

Czemu Araujo a nie Eric ? Ehh

0

Co ten Gavi ? Az sie prosiło wykładać Lewemu

0

No coz Dembele ;)

0

2 siatki Raphy ?

1

Pedri, Pedrito, Pedri ;)

6

@kuz ale goli mało :/

0

Standard, Modric z tego by juz 2 razy uderzył i 2 razy by wpadło. A Dembele wiadomo, no coz

1

Cały czas mam wrażenie ze gramy za wolno, ze jakbyśmy przyspieszyli niektore podania to by było wiecej akcji bramkowych. Moze to dlatego ze troche wiecej ogladalem ostatnio Bayernu i Robert tam dostawał po prostu kazda piłkę jak Leo dawniej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?