0

@DonAndresFCB bo jest głupi

0

Jedyne co nam wychodzi to obijanie piłka bocznych obrońców Interu ;)

0

Weźmy młodego Williamsa za Dembele. Przynajmniej trochę bardziej mysli

0

Haha zaraz nam wladuja a Dembele nadal beznadziejny

0

Wolno, nudno, przewidywalnie. Cud, że spalony bo Eric zapalnik godnie zastąpiłby Lengleta

0

@Roobo a zrobił 1 akcje i juz nam zagroził

0

@LloretDeMar spójrz na mecz, wolno, nudno. Dopiero jak ktoras strona strzeli to sie ruszy

1

Za wolno gramy, musimy szybciej podawać, klepać. Tak to woda na młyn dla Interu, zdarza sie ustawic, przesunąć a jak trzeba wyprowadza kontrę

15

Oni wzięli go po prostu jako maskotkę, duze nazwisko, marketing za które i tak płaci Barca wiec moze siedziec na ławie.

1

Jezu jak to wpadło ? Przeciez to ani strzał ani dośrodkowanie nie było tylko jakis kapec

0

Co ta Osasuna pieprzy :/ teraz jakby dziabnął szybciej piłkę do kolegow to ida sam na sam

0

Chciałem poobserwować Abde ale nie jestem w stanie patrzyc tez na Vinicusa. Gość irytuje mnie bardziej niz Casemiro.
Do przerwy i dam sobie spokoj

1

Ale Leszek pieprzy głupoty w studio… obrona zagrała słabo bo bali sie o dyspozycje Balde
Ale to Pique i Alba najsłabsi

0

Uff tyle mozna napisac
Z Rayo wtedy tez powinnismy wymęczyć ale Lewy sie nie wstrzelił :/

0

Pique zamiast isc do końca i skupiać sie na gościu to najpierw podnosi łapę ze rywal zagrał ręka
Jak zagrał to będzie VAR a ty masz zapieprzac do końca…

0

Jak z Bayernem trzeba było podawać to strzelał a teraz podawał zamiast strzelać…

0

Ehh chciałem zeby Fati zagrał cały mecz

2

Pedri i Rapha na zmianie to mi sie podoba

1

Kessie zaczął myslec, ma kartke to uważa
Lepiej dobrze sie ustawic i zablokowac podanie niz wycinać

0

Dawaj 2 Lewy i kończmy ta męczarnie

1

Dembele dzis bezużyteczny, dawaj Raphe na boisko

1

Alba jak pachołek na treningu. Po prostu jest i tyle

1

Gil z nosa Maniano godnie zastapi Chaosa jak pójdzie na emeryturę

0

@SuperPatsonFCB mysle to samo, 2 sekundy i komenda rozny
Tak powinien dzialac VAR
Taki Colina moglby siedziec i mówić na słuchawce

0

Błagam Mareczek zostan juz z taka forma na zawsze

3

Rog jak byk bo byłby gol. Jak na moje to VAR tez powinien takie rzeczy wyjaśniać
Maja na kamerach ze odbiło sie od pleców.

1

Miałem pisac ze szykuje sie murarka a tu nagle Robert robi cos z niczego ;)

0

Magłaja jak zwykle XD

0

Mareczek zrobił sobie przeszczep włosów i zaczął znowu bronić ;)

0

@kulek22 szkoda :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?