SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DonAndresFCB bo jest głupi
0
Jedyne co nam wychodzi to obijanie piłka bocznych obrońców Interu ;)
0
Weźmy młodego Williamsa za Dembele. Przynajmniej trochę bardziej mysli
0
Haha zaraz nam wladuja a Dembele nadal beznadziejny
0
Wolno, nudno, przewidywalnie. Cud, że spalony bo Eric zapalnik godnie zastąpiłby Lengleta
0
@Roobo a zrobił 1 akcje i juz nam zagroził
0
@LloretDeMar spójrz na mecz, wolno, nudno. Dopiero jak ktoras strona strzeli to sie ruszy
1
Za wolno gramy, musimy szybciej podawać, klepać. Tak to woda na młyn dla Interu, zdarza sie ustawic, przesunąć a jak trzeba wyprowadza kontrę
15
Oni wzięli go po prostu jako maskotkę, duze nazwisko, marketing za które i tak płaci Barca wiec moze siedziec na ławie.
1
Jezu jak to wpadło ? Przeciez to ani strzał ani dośrodkowanie nie było tylko jakis kapec
0
Co ta Osasuna pieprzy :/ teraz jakby dziabnął szybciej piłkę do kolegow to ida sam na sam
0
Chciałem poobserwować Abde ale nie jestem w stanie patrzyc tez na Vinicusa. Gość irytuje mnie bardziej niz Casemiro.
Do przerwy i dam sobie spokoj
1
Ale Leszek pieprzy głupoty w studio… obrona zagrała słabo bo bali sie o dyspozycje Balde
Ale to Pique i Alba najsłabsi
0
Uff tyle mozna napisac
Z Rayo wtedy tez powinnismy wymęczyć ale Lewy sie nie wstrzelił :/
0
Pique zamiast isc do końca i skupiać sie na gościu to najpierw podnosi łapę ze rywal zagrał ręka
Jak zagrał to będzie VAR a ty masz zapieprzac do końca…
0
Jak z Bayernem trzeba było podawać to strzelał a teraz podawał zamiast strzelać…
0
Ehh chciałem zeby Fati zagrał cały mecz
2
Pedri i Rapha na zmianie to mi sie podoba
1
Kessie zaczął myslec, ma kartke to uważa
Lepiej dobrze sie ustawic i zablokowac podanie niz wycinać
0
Dawaj 2 Lewy i kończmy ta męczarnie
1
Dembele dzis bezużyteczny, dawaj Raphe na boisko
1
Alba jak pachołek na treningu. Po prostu jest i tyle
1
Gil z nosa Maniano godnie zastapi Chaosa jak pójdzie na emeryturę
0
@SuperPatsonFCB mysle to samo, 2 sekundy i komenda rozny
Tak powinien dzialac VAR
Taki Colina moglby siedziec i mówić na słuchawce
0
Błagam Mareczek zostan juz z taka forma na zawsze
3
Rog jak byk bo byłby gol. Jak na moje to VAR tez powinien takie rzeczy wyjaśniać
Maja na kamerach ze odbiło sie od pleców.
1
Miałem pisac ze szykuje sie murarka a tu nagle Robert robi cos z niczego ;)
0
Magłaja jak zwykle XD
0
Mareczek zrobił sobie przeszczep włosów i zaczął znowu bronić ;)
0
@kulek22 szkoda :/