1

Ale ja Cie prosze Robert bez takich skoków i zrywów bo październik dramatyczny

0

Czesiek dzwon do barbera trzeba wynik podwyższyć ;)
Pistolero oby z celna lufa wchodził ;)

0

@Ascend ja bym wolał Mateuszka Pieniazka

0

Madżik tacz, Barcelona wajbs ;)

0

Przecież oni za kazdym razem wala łokciem po twarzy

1

@BulaKG nawet siebie

0

Bez pomysłu, Zieliński ma miejsce zamiast uderzyć to przekłada
Potem Zalewski holuje i zamiast wrzucic miękko w pole karne to dalej schodzi do środka i po akcji

2

Zamiast sie zabrac z piłka jak Valverde i uderzyć na bramkę to Zurkowski sie przewrócił na piłce XD

46

Ferran na skrzydle drybling jak Griezmann, na szpicy skuteczny jak Milik. Ciezko widze jego przyszłość niestety ;)

4

Zdjął zięcia ? Niemożliwe XD
W klubie tatuś tez nie zmienia ;)

1

Busi zwrotny jak zwykle ;)
Ehh chciałoby sie miec taka kadrę jak Szwajcarzy albo Wegrzy…

0

Hehe w klubie by nie probowal strzelać i to np w jakims ważnym meczu ;)

1

@tristan87 ale on co sezon odbudowuje sie po kontuzji ;)

0

Jezu jaki Ferran jest cienki

0

Pewnie juz było ale Javi Miguel informuje ze uraz Kounde moze byc poważny. Francuz ponoć naderwał ścięgno podkolanowe :/

1

Na Zalewskim faul jak byk ale sędziowie z Hiszpanii trzymają poziom

0

Franek w reprezentacji luz a u nas pospinany.
Jak juz został to chcialbym zeby Xavi nad nim popracował

0

Ale jesteśmy ciency

0

Inni 15 latkowie debiutują w angielskiej PL ;)

0

kogo masz na mysli ze „była szansa miec piłkarza o dużej jakości” ?

7

Gerard Piqué był słyszany w szatni, jak narzekał na swój czas gry. Usłyszał to Xavi i powiedział mu: "A teraz będziesz grał jeszcze mniej". Relacje między Xavim a Gerardem Piqué są obecnie napięte.
@sport
Ciekawe czy to prawda, znalezione gdzies na grupie o Barcy na FB

0

Dawno nie ogladalem Realu, kto narobił na głowę Thibauta ?

0

Mozna przełączyć na cos innego.
Jedyny + taki ze Vini wolał konczyc sam niz podawać do Rodrygo wiec jest szansa na jakis konflikcik w przyszlosci ;)

8

Przegraliśmy wygrany mecz… spokojnie mogło byc 5:2 dla nas…

1

W twarz i bez żółtej

2

Nie ma kartek dla Bayernu ?

0

Zejdzie z tego boiska…

0

Tak jest, trzymaj dalej Busiego, znow Sane wjedzie jak w masło od pomocy

0

Jeszcze De Jong i Ferran haha będzie pogrom

3

Standard wszyscy nas objeżdżają na szybkości

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?