SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale ja Cie prosze Robert bez takich skoków i zrywów bo październik dramatyczny
0
Czesiek dzwon do barbera trzeba wynik podwyższyć ;)
Pistolero oby z celna lufa wchodził ;)
0
@Ascend ja bym wolał Mateuszka Pieniazka
0
Madżik tacz, Barcelona wajbs ;)
0
Przecież oni za kazdym razem wala łokciem po twarzy
1
@BulaKG nawet siebie
0
Bez pomysłu, Zieliński ma miejsce zamiast uderzyć to przekłada
Potem Zalewski holuje i zamiast wrzucic miękko w pole karne to dalej schodzi do środka i po akcji
2
Zamiast sie zabrac z piłka jak Valverde i uderzyć na bramkę to Zurkowski sie przewrócił na piłce XD
46
Ferran na skrzydle drybling jak Griezmann, na szpicy skuteczny jak Milik. Ciezko widze jego przyszłość niestety ;)
4
Zdjął zięcia ? Niemożliwe XD
W klubie tatuś tez nie zmienia ;)
1
Busi zwrotny jak zwykle ;)
Ehh chciałoby sie miec taka kadrę jak Szwajcarzy albo Wegrzy…
0
Hehe w klubie by nie probowal strzelać i to np w jakims ważnym meczu ;)
1
@tristan87 ale on co sezon odbudowuje sie po kontuzji ;)
0
Jezu jaki Ferran jest cienki
0
Pewnie juz było ale Javi Miguel informuje ze uraz Kounde moze byc poważny. Francuz ponoć naderwał ścięgno podkolanowe :/
1
Na Zalewskim faul jak byk ale sędziowie z Hiszpanii trzymają poziom
0
Franek w reprezentacji luz a u nas pospinany.
Jak juz został to chcialbym zeby Xavi nad nim popracował
0
Ale jesteśmy ciency
0
Inni 15 latkowie debiutują w angielskiej PL ;)
0
kogo masz na mysli ze „była szansa miec piłkarza o dużej jakości” ?
7
Gerard Piqué był słyszany w szatni, jak narzekał na swój czas gry. Usłyszał to Xavi i powiedział mu: "A teraz będziesz grał jeszcze mniej". Relacje między Xavim a Gerardem Piqué są obecnie napięte.
@sport
Ciekawe czy to prawda, znalezione gdzies na grupie o Barcy na FB
0
Dawno nie ogladalem Realu, kto narobił na głowę Thibauta ?
0
Mozna przełączyć na cos innego.
Jedyny + taki ze Vini wolał konczyc sam niz podawać do Rodrygo wiec jest szansa na jakis konflikcik w przyszlosci ;)
8
Przegraliśmy wygrany mecz… spokojnie mogło byc 5:2 dla nas…
1
W twarz i bez żółtej
2
Nie ma kartek dla Bayernu ?
0
Zejdzie z tego boiska…
0
Tak jest, trzymaj dalej Busiego, znow Sane wjedzie jak w masło od pomocy
0
Jeszcze De Jong i Ferran haha będzie pogrom
3
Standard wszyscy nas objeżdżają na szybkości