0

Na Pique gwizdaja tylko biali czy nasi za sprawe z Shakira tez ? bo wydaje sie jakby cały stadion buczał a nie tylko biała czesc.

0

Jezu co sie porobiło z De Jongiem… gość wyglada gorzej niz Roberto :/

2

Kessie to będzie nasz najlepszy transfer. Gość jest wszedzie i prawie zawsze gdzies przetnie piłkę albo odbierze. Juz go lubie

1

Busi i Alba to beda piękne elektryki w nadchodzącym sezonie.
Pierwszy wolny a drugi głupi. Nie wyobrazam sobie walki o najwyższe cele w składzie z nimi.
O ile na PO dałbym szanse Destowi czy sie moze jeszcze rozwinie chociaz najpierw musi przestać sie łamać tak LO to my powinnismy szukac ale nie rezerwowego tylko startera.

1

@JohnnyBarca skąd news ?

0

Umtiti na story na instagramie pokazuje, ze ma kolana ale jednak nadal nikt go nie chce :/

0

@hayek moze byc ciezko bo PSG chce wziąć Mukiele za 10 mln

0

@BARCA1899Messi dalej pytam co z tym krypto na rękawku ? Cisza ?

0

@cules100pro a Inter chce za niego 60-70 mln…

1

@Cwaniak4 zaczęło sie „wielka Barca wielkiego Roberta !” XD

0

@Culer_1906 ja bym znow sprawdził Erica za Busiego

0

@FCBurnley dlatego fajnie by go było sprawdzic na pozycji Busiego

2

Ja juz czekam na puchar Gampera i polskie media… „Wielka Barca, wielkiego Roberta !” „Robert z pierwszym trofeum !” XD

0

Umtiti w Mediolanie, moze jakis transfer do Włoch ?

0

@Kondziubarca niech dadzą mu 4 w tyłek, może zacznie strzelać ;)

1

@xoran niektore kluby podpisały CVC a nadal maja problemy

1

Pewnie juz było ale… właściciele PSG chcą kupic Espanyol. Jakie to sa mściwe *********.

0

@ProMILs XD ale czuje ze tak będzie

0

Kessie wydaje sie ociężały ale jakąś tam lekkość w tych podaniach ma ;)

0

@AnsuFati_10 wejdź na TV3 jakość żyleta

0

Mareczek asysta ;)

0

Uff juz sie bałem ze 1 strzał i gol będzie XD

2

Oj Auba to juz powinien byc 2 gol

1

Z której ligi jest ten Olot ?

0

@Tasde na TV3 obraz idealny

4

Torre kocik ;)

1

@AlexDark00 taa ściana, szczegolnie z tymi stratami Kounde ;)

0

No cóż, jak to mawiają „bach bach karabach” XD

7

@kkbarca a wszystkie ich wrzutki będzie kończył on, Lewy boży ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?