SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na Pique gwizdaja tylko biali czy nasi za sprawe z Shakira tez ? bo wydaje sie jakby cały stadion buczał a nie tylko biała czesc.
0
Jezu co sie porobiło z De Jongiem… gość wyglada gorzej niz Roberto :/
2
Kessie to będzie nasz najlepszy transfer. Gość jest wszedzie i prawie zawsze gdzies przetnie piłkę albo odbierze. Juz go lubie
1
Busi i Alba to beda piękne elektryki w nadchodzącym sezonie.
Pierwszy wolny a drugi głupi. Nie wyobrazam sobie walki o najwyższe cele w składzie z nimi.
O ile na PO dałbym szanse Destowi czy sie moze jeszcze rozwinie chociaz najpierw musi przestać sie łamać tak LO to my powinnismy szukac ale nie rezerwowego tylko startera.
1
@JohnnyBarca skąd news ?
0
Umtiti na story na instagramie pokazuje, ze ma kolana ale jednak nadal nikt go nie chce :/
0
@hayek moze byc ciezko bo PSG chce wziąć Mukiele za 10 mln
0
@BARCA1899Messi dalej pytam co z tym krypto na rękawku ? Cisza ?
0
@cules100pro a Inter chce za niego 60-70 mln…
1
@Cwaniak4 zaczęło sie „wielka Barca wielkiego Roberta !” XD
0
@Culer_1906 ja bym znow sprawdził Erica za Busiego
0
@FCBurnley dlatego fajnie by go było sprawdzic na pozycji Busiego
2
Ja juz czekam na puchar Gampera i polskie media… „Wielka Barca, wielkiego Roberta !” „Robert z pierwszym trofeum !” XD
0
Umtiti w Mediolanie, moze jakis transfer do Włoch ?
0
@Kondziubarca niech dadzą mu 4 w tyłek, może zacznie strzelać ;)
1
@xoran niektore kluby podpisały CVC a nadal maja problemy
1
Pewnie juz było ale… właściciele PSG chcą kupic Espanyol. Jakie to sa mściwe *********.
0
@ProMILs XD ale czuje ze tak będzie
0
@AnsuFati_10 https://www.ccma.cat/tv3/directe/ue-olot-fc-barcelona/oca1/
0
Kessie wydaje sie ociężały ale jakąś tam lekkość w tych podaniach ma ;)
0
@AnsuFati_10 wejdź na TV3 jakość żyleta
0
Mareczek asysta ;)
0
Uff juz sie bałem ze 1 strzał i gol będzie XD
2
Oj Auba to juz powinien byc 2 gol
1
Z której ligi jest ten Olot ?
0
@Tasde na TV3 obraz idealny
4
Torre kocik ;)
1
@AlexDark00 taa ściana, szczegolnie z tymi stratami Kounde ;)
0
No cóż, jak to mawiają „bach bach karabach” XD
7
@kkbarca a wszystkie ich wrzutki będzie kończył on, Lewy boży ;)