La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 789 Culés

3

Naszła mnie wątpliwość odnośnie nazewnictwa dźwigni finansowych jakie Barca ma wykorzystać. Na zebraniu z socios była moja o 2 dźwigniach, a mianowicie:
1. 49% praw do merchandisingu
2. 25% praw telewizyjnych

Po czym okazało się, że najpierw sprzedaliśmy 10% praw firmie SixCośtam i teraz chcemy sprzedać pozostałe 15% też tej samej firmie. I tu dla mnie jest to ta jedna dźwignia, a druga to te 49%. Natomiast w mediach robi się taki szum, że mam wrażenie że są już 3 dźwignię finansowe, czyli:
1. 49% praw do merchandisingu
2. 10% praw telewizyjnych
3. 15% praw telewizyjnych

Czy ktoś to ogarnia i wiadomo co jutro ma być dopięte? Nr 1 czy nr 3? :P

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Fenelon No z tego co wiadomo, to numer 3. Bo nad Barca cośtam się zastanawiali czy w ogóle chcą, to uruchamiać.

1

@Fenelon Są 3 dźwignie:
- 25% praw, które rozbilismy na 10% i 15%, żeby więcej zarobić
- druga to Barca studios
- trzecia BLM
Jutro mają sprzedać te 15% za około 320mln

0

@BARCA1899Messi dalej pytam co z tym krypto na rękawku ? Cisza ?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?