0

Stawiac domu na powtórkę z ostatniego meczu z nimi ;)

PS. Jednak chyba nie tym razem ;)

0

I dla mnie spoko Liverpool btts i Barca btts teraz mozemy im nawrzucać
Jak jeszcze LFC wygra to w ogole będzie fajnie bo 2 kupony win ;)

5

Btts postawiony to oczywiscie Aspas marnuje sam na sam a teraz nagle Stegen przypomina jak sie broni ;) standard hahaha

1

Strzał słaby ale wpadło

0

Co ten Depay odwala dzisiaj ? Probuje grać albo przyjmować pięta jak nie ma szans sie udać albo przepuszcza do nikogo…

0

Barca gra jak Celta a Celta jak Barca…

4

@Roobo w La Liga 2 sie zacinał i jąkał ale to było juz jakis czas temu, moze juz progres ma

2

@PatrychoO niestety chcąc byc komentatorem musi taki byc :) po prostu chce zrobic karierę i jak widać idzie powoli

0

Krecidlo na majku ;) ciekawe czy juz progres ma czy jeszcze nadal będzie sie zacinał i jąkał jak pamiętam na La Liga 2 kiedys tam oglądając ;)

0

LFC będzie walczył do końca w lidze czy dzis odpuszcza ?

0

Co dobrać do kuponiku z Barca i LFC ? Jakies propozycje ?

0

@takisobiektos licze na Arsenal i Newcastle ;)

1

@Messibestplayerintheworld to zapraszać Arsenal, Everton i Newcastle do rozmów
Koniec z wyprzedażą piłkarzy

0

No to Roma zaczęła…

2

@Qba2312 podziękuj barto.
Mysle ze totalnie pogrążył nas transfer Grieza.

0

Dramat… jakim cudem maja zapłacić 60 mln a nie ta mityczna klauzule 75 mln ? Transferem Ferrana praktycznie pokryliśmy im opłatę transferowa. Ja wiem ze sa jeszcze prowizje ale no k***a…
Pisałem żeby lepiej odkładać na Norwega w lecie niż kupować rezerwowego City.

4

Mavs wyrównują rywalizację z Suns, ciężary słoneczek

0

@thorin City ma ponoć wydać 300 mln w lato

2

Bottas przyzwyczajony do puszczania Hamiltona a potem znow braz w zbroje i stracił jeszcze jedna pozycje ;)

0

Serce boli jak walczą dwaj ulubieni kierowcy :/

0

To juz nie ten sezon co zeszły… Sainz obsral zbroje i odpuscil. Jakby to byl zeszły sezon to taka sytuacja zakończyłaby sie kolizja oczywiscie Hamiltona z Maxem ;)

1

Przegapiłem, był ten szpaler ?

1

I znowu będzie chroniony pol roku jak po Atletico…

1

@macio_944 do tego nawiązuje

2

Riki idz gdzies na wypożyczenie i na Boga silka zebys nie wyglądał jak dziecko na boisku a potem sie zobaczy

2

Nie mamy takiego farta zeby wszedł taki głupi centrostrzal :/

0

Riki dzisiaj to robi i wprowadzi nas do LM

0

Busi pięknie zaangażowany…

27

I jak go nie kochać ? Co strzał to gol. Złoty chłopak. Módlmy sie o zdrowie dla niego.

0

Xavi jednak kusi los z tym Fatim

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?