SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Stawiac domu na powtórkę z ostatniego meczu z nimi ;)
PS. Jednak chyba nie tym razem ;)
0
I dla mnie spoko Liverpool btts i Barca btts teraz mozemy im nawrzucać
Jak jeszcze LFC wygra to w ogole będzie fajnie bo 2 kupony win ;)
5
Btts postawiony to oczywiscie Aspas marnuje sam na sam a teraz nagle Stegen przypomina jak sie broni ;) standard hahaha
1
Strzał słaby ale wpadło
0
Co ten Depay odwala dzisiaj ? Probuje grać albo przyjmować pięta jak nie ma szans sie udać albo przepuszcza do nikogo…
0
Barca gra jak Celta a Celta jak Barca…
4
@Roobo w La Liga 2 sie zacinał i jąkał ale to było juz jakis czas temu, moze juz progres ma
2
@PatrychoO niestety chcąc byc komentatorem musi taki byc :) po prostu chce zrobic karierę i jak widać idzie powoli
0
Krecidlo na majku ;) ciekawe czy juz progres ma czy jeszcze nadal będzie sie zacinał i jąkał jak pamiętam na La Liga 2 kiedys tam oglądając ;)
0
LFC będzie walczył do końca w lidze czy dzis odpuszcza ?
0
Co dobrać do kuponiku z Barca i LFC ? Jakies propozycje ?
0
@takisobiektos licze na Arsenal i Newcastle ;)
1
@Messibestplayerintheworld to zapraszać Arsenal, Everton i Newcastle do rozmów
Koniec z wyprzedażą piłkarzy
0
No to Roma zaczęła…
2
@Qba2312 podziękuj barto.
Mysle ze totalnie pogrążył nas transfer Grieza.
0
Dramat… jakim cudem maja zapłacić 60 mln a nie ta mityczna klauzule 75 mln ? Transferem Ferrana praktycznie pokryliśmy im opłatę transferowa. Ja wiem ze sa jeszcze prowizje ale no k***a…
Pisałem żeby lepiej odkładać na Norwega w lecie niż kupować rezerwowego City.
4
Mavs wyrównują rywalizację z Suns, ciężary słoneczek
0
@thorin City ma ponoć wydać 300 mln w lato
2
Bottas przyzwyczajony do puszczania Hamiltona a potem znow braz w zbroje i stracił jeszcze jedna pozycje ;)
0
Serce boli jak walczą dwaj ulubieni kierowcy :/
0
To juz nie ten sezon co zeszły… Sainz obsral zbroje i odpuscil. Jakby to byl zeszły sezon to taka sytuacja zakończyłaby sie kolizja oczywiscie Hamiltona z Maxem ;)
1
Przegapiłem, był ten szpaler ?
1
I znowu będzie chroniony pol roku jak po Atletico…
1
@macio_944 do tego nawiązuje
2
Riki idz gdzies na wypożyczenie i na Boga silka zebys nie wyglądał jak dziecko na boisku a potem sie zobaczy
2
Nie mamy takiego farta zeby wszedł taki głupi centrostrzal :/
0
Riki dzisiaj to robi i wprowadzi nas do LM
0
Busi pięknie zaangażowany…
27
I jak go nie kochać ? Co strzał to gol. Złoty chłopak. Módlmy sie o zdrowie dla niego.
0
Xavi jednak kusi los z tym Fatim