SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ehh na druga polowe chyba wjedzie NBA…
0
Ale Dembele znow tylko biegł i biegł jak kon pociągowy zamiast oddac piłkę wczesniej
6
Czemu my nie mamy takiego farta jak prześcieradła ?
0
No to dokręcił… czyli jak zwykle
0
Jezu prosze o skrzydłowego który będzie potrafił zejść i zakręcić rogala i zdobyc bramkę. Co z tego ze Dembele jest szybki i ma balans ciała jak po prostu jest głupi.
Wczesniej Dest był do puszczenia to oddał piłkę jak juz sie zabiegł i spalił akcje
13
Gdyby to Vinicius był to juz byłby karny nawet bez Varu ;)
3
Dest przez kontuzje przypakowal ale stracił na szybkości. Jeszcze niedawno potrafił dobiec i skasować taka akcje w ostatniej chwili
A Mats niestety ciagle forma w kratke
1 mecz dobry i 2 słabe
3
Jpdl 1 akcja rywala i gol…
5
Kolejny faul taktyczny RSSS i kolejny brak kartki ;)
0
@Lucassito z tego co wiem to gramy w piłkę w Hiszpanii a nie w wyspiarskie rugby. Sędzia jest fatalny
0
Każda interwencja RSSS to ślizg na dupie i w nogi
1
Za faul taktyczny RSSS tez bez kartki ? Buhaha
0
Isak chyba dzisiaj pomylił dyscypliny
5
O moj Boże Klementynka
Mam nadzieje ze Xavi da jeszcze ostatnia szanse Umtitiemu jak wroci po kontuzji
0
@BART97 z Celta były 3 ? Nawet kolega kibic Realu mi mówił ze z 2 karnych tam wtedy nie powinno byc XD
8
Real miałby juz karnego nawet bez patrzenia na VAR
0
Jezu Gavi jak ty to nie wsadziłeś ? Rywale przeciwko nam strzelają gole zycia a my nie potrafimy wsadzić sety.
Brawo dla sędziego, pozwolił na rzeź dzis
2
Nie wiem jak to jest ze w koncu cała drużyna pracuje w obronie a rywal nadal potrafi wymienić 3 podania i ma setkę
7
Cała obronę nam skasują w 1 meczu
0
Przetrzymajmy ten napór RSSS i mam nadzieje ze jeszcze dojdziemy do głosu w 2 połowie
2
Gdyby nie kontuzje to Rafa byłby pan piłkarz.
I Pique i Araujo grają z bólem
0
Z sędziami La Liga moga jedynie konkurować ci z Ekstraklasy ;)
1
@KrwawiaceoczyVEB on jest z Madrytu nie ? ;)
1
@jordus100 my tez mamy setki tylko ze nasi nie umieją zapakować do siatki
2
@Sensible nic nowego, nigdy nie był wybitny w obronie
0
Jezu ale przestrzelił
0
@Seledynowy wiek po prostu, czesto spóźniony
Nie powinien wczesniej odchodzić tylko grać przez te lata i dopiero teraz go żegnać
6
@Zawsze_Wierny moze on pozniej dojrzewa od innych ;)
Albo baba go zmieniła ;)
0
Auba czasem stanie ale tak to prawie cała drużyna pracuje. Milo to ogladac ;)
3
Niestety ale jak widze Ferrana przy piłce to mam takie same odczucia jakie miałem przy Griezmannie…
Ani szybkości ani dryblingu. Gdyby konczyl wszystko co ma na nodze to troche by go to ratowało a ze lubi zmarnować multum sytuacji to jest strasznie irytujące