1

****** murarka… az wstyd ze to drużyny z Hiszpanii tak grają w pucharach (Atletico, Villareal). Taki styl powinien pasować do wyspiarzy bardziej.

0

@Irmscher10 bo szwabow sie nie lubi

4

@Dieselzor a jak maja zrobic akcje 1 na 1 jak cały Villareal stoi na polu karnym ?
Dobrze cisną i w koncu cos wcisną

0

@Rewolucja123 co ja poradze ze bohaterem tamtej akcji był Busi ? Ze wolał pajacować zamiast zapieprzac po piłkę i probowac zmienic wynik ?
Bodaj to jakis mecz z Chelsea chyba było

1

@Rewolucja123 co ja Ci poradzę, ze od lat głowni bohaterowie blamazy ?

0

@FCB_dimiC nie pęka ani tez z pola karnego nie wychodzi XD
Chociaz nie lubie LFC to mam nadzieje ze ich rozmontuja i wysla murarkę poza puchary

4

LFC naładowany dzisiaj. Nawet podczas autu nie daja im odetchnąć i grają od razu. Az mi sie przypomniało jak raz gralismy w LM i wynik niekorzystny, końcówka spotkania a Busi zamiast zapieprzac po piłkę i wyrzucać od razu to sobie idzie po piłkę a potem markuje wyrzut do przodu i rzuca do tylu. Ale mnie wtedy krew zalała

4

Pierluigi Marciniak XD

0

Jakim cudem Żółci dostali tak dobre miejsca a nie gdzies u góry gdzie ich nie będzie widać ? ;)

14

Sposob na autobusy to intensywność, ruch i wychodzenie na pozycje. My sie jeszcze długo z tym będziemy meczyc

1

@Medium swój chłop szkoda go :/

4

U nas juz ciemno jak w tyłku a w Liverpoolu jeszcze jasno ;)

0

@Yoshi94 zdecydowanie o to chodzi…

3

Straciłem wiarę w futbol po tym meczu…
Rewanżu chyba nie chce ogladac bo nie wytrzymam nerwowo.

0

@damian16161212 dopoki nie doprecyzują tego to tak będzie
Ewidentnie piłka zjechała mu po głowie. Gdyby jeszcze bezpośrednio zatrzymał piłkę ręka a tak…
Ehh wiecznie będą kłótnie

19

Nic nie grają i maja 3 gole i jak to niby nie jest pakt z diabłem ?

1

To sie nie dzieje…

0

Jezusie co farta maja

0

Sędzia teraz pomogl bo Real myslal ze faul będzie
Jazda po 5 !!!

0

To sie nie dzieje… przeciez oni nic nie grają a gole zdobywają

8

Lejcie ile wlezie !

0

Jpdl to sie nie dzieje…

2

Zaczyna sie… mogło byc 4-0 a jest bramka kontaktowa

1

Prac ich ile wlezie. Nie będzie wiecej paktu z diabłem !

0

Jesus… ale bys wyszedł na czysta pozycje drewniaku…

1

Jazda City ! Jak najwiecej im wbić

0

Jakim cudem za kazdym razem prześcieradła maja rewanż u siebie ?

2

Ja bym poszedł all in po Mazraoui’ego i zostawił do niego Alvesa na rok.
Dest i Roberto do odpalenia.
Ale to sie nie dzieje… w tym klubie nigdy nie będzie normalne.
Zapchajdziura dostawała wiecej niz Salah a po obniżce nawet 50% pewnie będzie dalej wiecej niz inni lepsi grajkowie.
DRAMAT ale za ta decyzje zostanie rozliczony Xavi i sam Laporta…

0

W tym klubie nigdy nie będzie normalnie…

1

Aż przełączyłem z NBA bo ojciec tak sie wydarł. Sędziowie podsumowali swoj cały sezon. Jeszcze raz zobaczę w necie jak prześcieradło pisze ze Pique ustawia mecz z Rubim…

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?