SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
****** murarka… az wstyd ze to drużyny z Hiszpanii tak grają w pucharach (Atletico, Villareal). Taki styl powinien pasować do wyspiarzy bardziej.
0
@Irmscher10 bo szwabow sie nie lubi
4
@Dieselzor a jak maja zrobic akcje 1 na 1 jak cały Villareal stoi na polu karnym ?
Dobrze cisną i w koncu cos wcisną
0
@Rewolucja123 co ja poradze ze bohaterem tamtej akcji był Busi ? Ze wolał pajacować zamiast zapieprzac po piłkę i probowac zmienic wynik ?
Bodaj to jakis mecz z Chelsea chyba było
1
@Rewolucja123 co ja Ci poradzę, ze od lat głowni bohaterowie blamazy ?
0
@FCB_dimiC nie pęka ani tez z pola karnego nie wychodzi XD
Chociaz nie lubie LFC to mam nadzieje ze ich rozmontuja i wysla murarkę poza puchary
4
LFC naładowany dzisiaj. Nawet podczas autu nie daja im odetchnąć i grają od razu. Az mi sie przypomniało jak raz gralismy w LM i wynik niekorzystny, końcówka spotkania a Busi zamiast zapieprzac po piłkę i wyrzucać od razu to sobie idzie po piłkę a potem markuje wyrzut do przodu i rzuca do tylu. Ale mnie wtedy krew zalała
4
Pierluigi Marciniak XD
0
Jakim cudem Żółci dostali tak dobre miejsca a nie gdzies u góry gdzie ich nie będzie widać ? ;)
14
Sposob na autobusy to intensywność, ruch i wychodzenie na pozycje. My sie jeszcze długo z tym będziemy meczyc
1
@Medium swój chłop szkoda go :/
4
U nas juz ciemno jak w tyłku a w Liverpoolu jeszcze jasno ;)
0
@Yoshi94 zdecydowanie o to chodzi…
3
Straciłem wiarę w futbol po tym meczu…
Rewanżu chyba nie chce ogladac bo nie wytrzymam nerwowo.
0
@damian16161212 dopoki nie doprecyzują tego to tak będzie
Ewidentnie piłka zjechała mu po głowie. Gdyby jeszcze bezpośrednio zatrzymał piłkę ręka a tak…
Ehh wiecznie będą kłótnie
19
Nic nie grają i maja 3 gole i jak to niby nie jest pakt z diabłem ?
1
To sie nie dzieje…
0
Jezusie co farta maja
0
Sędzia teraz pomogl bo Real myslal ze faul będzie
Jazda po 5 !!!
0
To sie nie dzieje… przeciez oni nic nie grają a gole zdobywają
8
Lejcie ile wlezie !
0
Jpdl to sie nie dzieje…
2
Zaczyna sie… mogło byc 4-0 a jest bramka kontaktowa
1
Prac ich ile wlezie. Nie będzie wiecej paktu z diabłem !
0
Jesus… ale bys wyszedł na czysta pozycje drewniaku…
1
Jazda City ! Jak najwiecej im wbić
0
Jakim cudem za kazdym razem prześcieradła maja rewanż u siebie ?
2
Ja bym poszedł all in po Mazraoui’ego i zostawił do niego Alvesa na rok.
Dest i Roberto do odpalenia.
Ale to sie nie dzieje… w tym klubie nigdy nie będzie normalne.
Zapchajdziura dostawała wiecej niz Salah a po obniżce nawet 50% pewnie będzie dalej wiecej niz inni lepsi grajkowie.
DRAMAT ale za ta decyzje zostanie rozliczony Xavi i sam Laporta…
0
W tym klubie nigdy nie będzie normalnie…
1
Aż przełączyłem z NBA bo ojciec tak sie wydarł. Sędziowie podsumowali swoj cały sezon. Jeszcze raz zobaczę w necie jak prześcieradło pisze ze Pique ustawia mecz z Rubim…