0

Bejla nie potrafił zatrzymać…

0

Proszę Xavi nie wpuszczaj dzisiaj Fatiego… od tego cholernego meczu z Betisem sie wszystko zaczelo…

1

Nie wiem co sie stało z Depayem. Przychodził tu pełen energii a teraz wyglada jak oldboy

2

@FC1899Barca gość jest cienki jak sik pająka ale jaraja sie bo potrafi przyspieszyć na 2 metrach. Kon tez tak potrafi ;)

1

Dla Leszka Dembele to wirtuoz bo przyspieszy na 2 metrach a potem wrzutka gorsza niz w okręgówce XD
I to x2 w ciagu kilku minut to samo

0

Komentarz usunięty

10

Tak jeszcze im skończył wczesniej jak sie wylezeli cała dogrywkę

0

Cholerny Fernandinho, najpierw w 1 meczu odpuscil Viniciusa a teraz nie dobil.
Cholerny Jacek z 2 setkami…
A pisałem ze nie chce ogladac tego meczu bo mnie krew zaleje…

8

Jak Real awansuje to piłka nie ma dla mnie sensu… to sie nie dzieje
Ich po 1 meczu nie powinno byc a w 2 powinni grać w 10 juz w 1 połowie

0

Cholerny Jacek z x2 setkami

0

Jezu co Jacek zmascil x2

3

Jezu jak to nie wpadło

0

Już darlem ryja ze siedzi

1

Najgroźniejsze akcje Realu to spalony

0

Ja Cie prosze Pep ty nie broń tylko strzel jeszcze jedna…

6

Mahrez niedoceniany a robi cała robotę City razem z Silva

1

@Janas11224 każdy by go zgasił to taki typ co fika do wszystkich a jak dostanie to leci po psiarakie

1

Dawaj Sterlinga za Fodena…

0

Komentarz usunięty

1

Co jest z City ? Albo złe przyjęcie, albo piłka odskoczy albo sie zaplątują w zakładanie siatek

0

Zmiany Pep ! Wpuszczaj Sterlinga niech wyłapie jakiegos karnego

3

City naciskac od razu Militao i Nacho to sami pilki oddadzą

1

Hahah Casemiro juz nie powinno byc na boisku co za dno

0

@takisobiektos co innego dopuścić do sytuacji a co innego odpuścić s ogole bieg za gosciem jak Fernandinho

0

Real cwaniaki, kazdy sie dzisiaj wykłada zanim go dotkną nawet Kroos…

1

Szkoda tylko tej bramki Viniciusa w 1 meczu. Ręka sie mogła przydarzyć ale jakby Walker był w 1 meczu to nawet by nie pierdnął a Fernandinho po paru metrach odpuscil w ogole bieg

7

Ale pływa delfinek
Zanim go jeszcze dotknął to juz leciał

2

@Kidd jeszcze od Monaco go chciałem…

2

Zaczyna sie, Kevinowi odskakuje piłka w polu karnym, za chwile sie ktos poślizgnie… brak katki dla bałwanka juz był

5

Jeszcze nie dotknął Kroosa a ten juz sie kładł

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?