SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bejla nie potrafił zatrzymać…
0
Proszę Xavi nie wpuszczaj dzisiaj Fatiego… od tego cholernego meczu z Betisem sie wszystko zaczelo…
1
Nie wiem co sie stało z Depayem. Przychodził tu pełen energii a teraz wyglada jak oldboy
2
@FC1899Barca gość jest cienki jak sik pająka ale jaraja sie bo potrafi przyspieszyć na 2 metrach. Kon tez tak potrafi ;)
1
Dla Leszka Dembele to wirtuoz bo przyspieszy na 2 metrach a potem wrzutka gorsza niz w okręgówce XD
I to x2 w ciagu kilku minut to samo
0
Komentarz usunięty
10
Tak jeszcze im skończył wczesniej jak sie wylezeli cała dogrywkę
0
Cholerny Fernandinho, najpierw w 1 meczu odpuscil Viniciusa a teraz nie dobil.
Cholerny Jacek z 2 setkami…
A pisałem ze nie chce ogladac tego meczu bo mnie krew zaleje…
8
Jak Real awansuje to piłka nie ma dla mnie sensu… to sie nie dzieje
Ich po 1 meczu nie powinno byc a w 2 powinni grać w 10 juz w 1 połowie
0
Cholerny Jacek z x2 setkami
0
Jezu co Jacek zmascil x2
3
Jezu jak to nie wpadło
0
Już darlem ryja ze siedzi
1
Najgroźniejsze akcje Realu to spalony
0
Ja Cie prosze Pep ty nie broń tylko strzel jeszcze jedna…
6
Mahrez niedoceniany a robi cała robotę City razem z Silva
1
@Janas11224 każdy by go zgasił to taki typ co fika do wszystkich a jak dostanie to leci po psiarakie
1
Dawaj Sterlinga za Fodena…
0
Komentarz usunięty
1
Co jest z City ? Albo złe przyjęcie, albo piłka odskoczy albo sie zaplątują w zakładanie siatek
0
Zmiany Pep ! Wpuszczaj Sterlinga niech wyłapie jakiegos karnego
3
City naciskac od razu Militao i Nacho to sami pilki oddadzą
1
Hahah Casemiro juz nie powinno byc na boisku co za dno
0
@takisobiektos co innego dopuścić do sytuacji a co innego odpuścić s ogole bieg za gosciem jak Fernandinho
0
Real cwaniaki, kazdy sie dzisiaj wykłada zanim go dotkną nawet Kroos…
1
Szkoda tylko tej bramki Viniciusa w 1 meczu. Ręka sie mogła przydarzyć ale jakby Walker był w 1 meczu to nawet by nie pierdnął a Fernandinho po paru metrach odpuscil w ogole bieg
7
Ale pływa delfinek
Zanim go jeszcze dotknął to juz leciał
2
@Kidd jeszcze od Monaco go chciałem…
2
Zaczyna sie, Kevinowi odskakuje piłka w polu karnym, za chwile sie ktos poślizgnie… brak katki dla bałwanka juz był
5
Jeszcze nie dotknął Kroosa a ten juz sie kładł