SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
Franek kolejny raz ładnie
Gdybysmy tak w kazdym meczu przyspieszali i nie grali na stojąco tylko jak w takich akcjach to kazdy mecz byłby jak z Realem
0
Ładować na 3:0 zeby Fati mogl wejsc na chwile
3
Gdyby Busi dawniej oddawał wiecej strzałów to buldożer Pepa nie miał by końca XD
4
Buhaha Busi pokazał Ferranowi jak sie konczy !
2
Haha puscil zeby karnego nie dac XD
0
@Firestone wymieniają sie ale np chwile temu biegli praktycznie identycznie rownolegle do piłki a gdyby jeden był w nieco innym miejscu a ten drugi jednak by dobiegł do piłki to moglby mu zgrać piłkę
Ciezko mi to wytlumaczyc ;)
1
@FC1899Barca tez mnie to boli ze tak wielki klub nie ma mocnego dopingu
0
Auba z Depayem cały czas sie dublują. Sa za blisko siebie w niektórych sytuacjach
1
Pique wciaz gra z kontuzjami. I to jeszcze z Mallorca zamiast przygotować go na mocniejszych rywali.
Kryminał Xaviego, dlatego wolałem zeby przyszedł jak odejdzie reszta Amigosow
0
Fajnie Depay ale wciaz oczekuje wiecej i ze pokażesz ze jednak Ci sie jeszcze chce
Bo jak na razie to takie 50% Depaya którego znam
0
Ajajajaj minimalny spalony, AraujDZIK
4
Nasi sie zatrzymują na 1 lepszym gościu a rywal mimo pressingu wychodzi spod 4…
1
@hugz jego sie juz nie zmieni, mozna jedynie go pożegnać ale coz jak Gaya woli kisić sie w Valencii
0
Pomyśleć, ze w alternatywnej rzeczywistości na jednym skrzydle Barcy śmiga Fati a na drugim Kubo ;)
1
@FC1899Barca juz ostatnio pisałem ze to Pierluigi Marciniak ;)
6
Ferran na tym drugim skrzydle będzie jeszcze bardziej niewidoczny.
Nie wiem czemu nie mogl zagrać dzis Adama…
4
Ehh Busi dramat…
0
Oho wyczuwam mecz życia bramkarza. Przeważnie jak wpada szybko to jest worek bramek a jak bramkarz od poczatku broni jak natchniony to jest męczarnia.
Auba powinien miec juz gola, nie wiem czy szło uderzyć lepiej bo jednak walczył chwile z obrońca
0
@Drozdu7 oby nie
1
Co chłopa uśmiercili XD
22
Al-Kalafior chce przepchać w Uefie jednomeczowe półfinały bo nie potrafi przejść żadnego dwumeczu XD
0
@Songo91 znając ich podejscie to powinno byc raczej do 4 zwycięstw, ale by sie pieniążki zgadzały XD
0
@pt9 i jeszcze Ramos założy jakas dźwignie ;)
0
Jechac z nimi jechac ! Niech sie sypia jak domek z kart
1
Nareszcie, jechac z nimi ;)
2
Aj prawie
Przed rożnym fajna zasłona dla VVD
Barca moze podpatrzeć dla Araujo
0
Co zrobił bramkarz Interu… dramat k***a
0
@jeyx77x No i wchodziłby na ogony ? Wole zeby był jakims podstawowym zawodnikiem w średnim klubie i sie ograł
0
@Survier puścić na wypożyczenie do jakiegos dobrego klubu
0
@marcinK0000 pewnie chcieli ale on nie chciał wracać