14

Franek kolejny raz ładnie
Gdybysmy tak w kazdym meczu przyspieszali i nie grali na stojąco tylko jak w takich akcjach to kazdy mecz byłby jak z Realem

0

Ładować na 3:0 zeby Fati mogl wejsc na chwile

3

Gdyby Busi dawniej oddawał wiecej strzałów to buldożer Pepa nie miał by końca XD

4

Buhaha Busi pokazał Ferranowi jak sie konczy !

2

Haha puscil zeby karnego nie dac XD

0

@Firestone wymieniają sie ale np chwile temu biegli praktycznie identycznie rownolegle do piłki a gdyby jeden był w nieco innym miejscu a ten drugi jednak by dobiegł do piłki to moglby mu zgrać piłkę
Ciezko mi to wytlumaczyc ;)

1

@FC1899Barca tez mnie to boli ze tak wielki klub nie ma mocnego dopingu

0

Auba z Depayem cały czas sie dublują. Sa za blisko siebie w niektórych sytuacjach

1

Pique wciaz gra z kontuzjami. I to jeszcze z Mallorca zamiast przygotować go na mocniejszych rywali.
Kryminał Xaviego, dlatego wolałem zeby przyszedł jak odejdzie reszta Amigosow

0

Fajnie Depay ale wciaz oczekuje wiecej i ze pokażesz ze jednak Ci sie jeszcze chce
Bo jak na razie to takie 50% Depaya którego znam

0

Ajajajaj minimalny spalony, AraujDZIK

4

Nasi sie zatrzymują na 1 lepszym gościu a rywal mimo pressingu wychodzi spod 4…

1

@hugz jego sie juz nie zmieni, mozna jedynie go pożegnać ale coz jak Gaya woli kisić sie w Valencii

0

Pomyśleć, ze w alternatywnej rzeczywistości na jednym skrzydle Barcy śmiga Fati a na drugim Kubo ;)

1

@FC1899Barca juz ostatnio pisałem ze to Pierluigi Marciniak ;)

6

Ferran na tym drugim skrzydle będzie jeszcze bardziej niewidoczny.
Nie wiem czemu nie mogl zagrać dzis Adama…

4

Ehh Busi dramat…

0

Oho wyczuwam mecz życia bramkarza. Przeważnie jak wpada szybko to jest worek bramek a jak bramkarz od poczatku broni jak natchniony to jest męczarnia.
Auba powinien miec juz gola, nie wiem czy szło uderzyć lepiej bo jednak walczył chwile z obrońca

0

@Drozdu7 oby nie

1

Co chłopa uśmiercili XD

22

Al-Kalafior chce przepchać w Uefie jednomeczowe półfinały bo nie potrafi przejść żadnego dwumeczu XD

0

@Songo91 znając ich podejscie to powinno byc raczej do 4 zwycięstw, ale by sie pieniążki zgadzały XD

0

@pt9 i jeszcze Ramos założy jakas dźwignie ;)

0

Jechac z nimi jechac ! Niech sie sypia jak domek z kart

1

Nareszcie, jechac z nimi ;)

2

Aj prawie
Przed rożnym fajna zasłona dla VVD
Barca moze podpatrzeć dla Araujo

0

Co zrobił bramkarz Interu… dramat k***a

0

@jeyx77x No i wchodziłby na ogony ? Wole zeby był jakims podstawowym zawodnikiem w średnim klubie i sie ograł

0

@Survier puścić na wypożyczenie do jakiegos dobrego klubu

0

@marcinK0000 pewnie chcieli ale on nie chciał wracać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?