2

Jak Franka ściągać ?

Calowac po stopach Mareczka

0

Jpdl jak zwykle bramkarz mecz zycia

0

@IMBALEO i kogo wpuścisz za Aube ?

0

Miał Franek Dembele na skrzydle czemu tam nie grał ?

1

Nico straszny zjazd. Chwile temu podciągnął by akcje do przodu i rzucił fajne podanie a teraz cyk do tylu i ciężar z pleców spadł na kolege

1

Cały Dembele minie 3 i niechlujnie poda. Było juz samemu uderzać

0

Ludzie budzimy sie. Wyglądamy jak Barca Koemana po reprezentacjach

8

Nico czemu ty nie zapieprzasz tylko sobie czlapiesz ? Chłopie walcz o minuty…

7

Nie rozumiem jak w erze Varu zamiast zapieprzac do końca to od razu pierwsze co to reke podnoszą. Jezeli był spalony to on będzie tak czy siak. Zapieprza sie do końca za rywalem…

0

Jezu Chryste ale zaliczyłby asystę

0

@DonMatteo901 zweryfikowany przez silniejsza ligę i swoją głowę.
To prawda, ze Barca wybrała jego zamiast C. Ronaldo ?
To prawie jak wybór Dembele przed Mbappe ;)

0

Albon cały wyscig bez pit stopu ?

1

@zadafcb wydaje mi sie, ze to juz ewidentnie nie to samo, a RBR jeszcze cos zmienił ze sa tak awaryjni. Przeciez ostatnie sezony Hondy w RBR nie były tak awaryjne jak np w McLarenie z Alonso.

0

Ehh wiedziałem ze tak będzie jak Honda odejdzie z RBR :/

0

Te nowe restarty za SC niestety totalnie nudne ale sprawiedliwe…

1

@Mns21 mysle ze nie pierwszy raz rywal był bardziej „wybiegany” od nas :/ ale lata Valverde i Koemana nie nadrobi sie tak szybko

0

I czemu nie uderzał ? Fakt znamy z historii ze nie potrafił trafic do pol pustej bramki ale teraz sie prosiło.
Dawac Luuka na banie
Ps. Ale przeciez go nie ma :/

2

Nareszcie, jakby im pokazywał kartki od poczatku to juz dawno by grali w 10

0

Gdzie sa kartki dla Eintrachtu ?

0

Co pograli ! Dawac chłopaki cisnąć ! Moze Eintracht spuchnie

0

Ehh Ferran a Dembele pusty po drugiej stronie

0

Nie ma kartek dla Eintrachtu ?

2

Busi jest osamotniony w pomocy. Zbyt duze odległości pomiędzy Gavim i Pedrim a Busim.

0

O Jezu Klementynka…

2

Co ten Pique robi ? Najpierw podanie do rywala a teraz przerzut do nikogo

1

Ale zmarnowali. Niestety rywale nadal bardziej wybiegani od nas. Ładnie nas na szybkość biorą.
Ey nie róbcie mi takich psikusów bo poczułem sie jak w pamietych euro*****lach a ostatnio juz nie mieliśmy kupy w spodniach gdy gralismy na wyjezdzie…

0

Aj jakby to weszło to zmazałaby czesc grzeszków ;)

0

Na dzień dobry nie odgwizdany faul na Adamie i Busim

1

Jakość koszmarna ale Wolski TOP ;)

0

Ciekawy ten stadion w srodku ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?