SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jak Franka ściągać ?
Calowac po stopach Mareczka
0
Jpdl jak zwykle bramkarz mecz zycia
0
@IMBALEO i kogo wpuścisz za Aube ?
0
Miał Franek Dembele na skrzydle czemu tam nie grał ?
1
Nico straszny zjazd. Chwile temu podciągnął by akcje do przodu i rzucił fajne podanie a teraz cyk do tylu i ciężar z pleców spadł na kolege
1
Cały Dembele minie 3 i niechlujnie poda. Było juz samemu uderzać
0
Ludzie budzimy sie. Wyglądamy jak Barca Koemana po reprezentacjach
8
Nico czemu ty nie zapieprzasz tylko sobie czlapiesz ? Chłopie walcz o minuty…
7
Nie rozumiem jak w erze Varu zamiast zapieprzac do końca to od razu pierwsze co to reke podnoszą. Jezeli był spalony to on będzie tak czy siak. Zapieprza sie do końca za rywalem…
0
Jezu Chryste ale zaliczyłby asystę
0
@DonMatteo901 zweryfikowany przez silniejsza ligę i swoją głowę.
To prawda, ze Barca wybrała jego zamiast C. Ronaldo ?
To prawie jak wybór Dembele przed Mbappe ;)
0
Albon cały wyscig bez pit stopu ?
1
@zadafcb wydaje mi sie, ze to juz ewidentnie nie to samo, a RBR jeszcze cos zmienił ze sa tak awaryjni. Przeciez ostatnie sezony Hondy w RBR nie były tak awaryjne jak np w McLarenie z Alonso.
0
Ehh wiedziałem ze tak będzie jak Honda odejdzie z RBR :/
0
Te nowe restarty za SC niestety totalnie nudne ale sprawiedliwe…
1
@Mns21 mysle ze nie pierwszy raz rywal był bardziej „wybiegany” od nas :/ ale lata Valverde i Koemana nie nadrobi sie tak szybko
0
I czemu nie uderzał ? Fakt znamy z historii ze nie potrafił trafic do pol pustej bramki ale teraz sie prosiło.
Dawac Luuka na banie
Ps. Ale przeciez go nie ma :/
2
Nareszcie, jakby im pokazywał kartki od poczatku to juz dawno by grali w 10
0
Gdzie sa kartki dla Eintrachtu ?
0
Co pograli ! Dawac chłopaki cisnąć ! Moze Eintracht spuchnie
0
Ehh Ferran a Dembele pusty po drugiej stronie
0
Nie ma kartek dla Eintrachtu ?
2
Busi jest osamotniony w pomocy. Zbyt duze odległości pomiędzy Gavim i Pedrim a Busim.
0
O Jezu Klementynka…
2
Co ten Pique robi ? Najpierw podanie do rywala a teraz przerzut do nikogo
1
Ale zmarnowali. Niestety rywale nadal bardziej wybiegani od nas. Ładnie nas na szybkość biorą.
Ey nie róbcie mi takich psikusów bo poczułem sie jak w pamietych euro*****lach a ostatnio juz nie mieliśmy kupy w spodniach gdy gralismy na wyjezdzie…
0
Aj jakby to weszło to zmazałaby czesc grzeszków ;)
0
Na dzień dobry nie odgwizdany faul na Adamie i Busim
1
Jakość koszmarna ale Wolski TOP ;)
0
Ciekawy ten stadion w srodku ;)