1

@Kondziubarca Sytuacja w Charkowie itd
Pokazują żołnierzy, schrony, nawet czas bombardowania

1

Potężny materiał na TVN. Nie ogladam na codzien tv ale teraz mam lzy w oczach…

3

@Pitinho wystarczyło glupio nie sfrajerzyc paru remisów juz za kadencji Xaviego i liga była by duzo ciekawsza

0

@bartekvisca nie dajcie sie nabrać, Real praktycznie nie naciskał, stali i wypinali sie.
Weryfikacja przyjdzie w kolejnym sezonie z LFC, City czy Bayernem ;)
Był taki moment gdzie prawie dostał czerwo bo był spóźniony i za wolny a poszedł wślizgiem.
Oczywiscie pare fajnych podan było ale tak jak mowie z tak biernym Realem było mega łatwo

1

@robimen12345 każdy czuje niedosyt
Sam Auba powinien podnieść reke w gore ehh

1

Notatnik wyłączony ?

0

@Vebrol dlatego ogladalem na C+ bo mam dosyc Eleven

0

Podziękujmy Cruijff’owi za przetrzymanie Koemana na ławce…

0

@reloaded zapomniałem, dzięki sa nawet wszystkie 4 trafienia bo z tego co sobie przypominam to nieraz np z 3 udostępniali 2 ale to taki mecz ze nie wypada

0

@Pulolek moze tym razem ale ostatnio ogladalem wszystko na Eleven i nie dość ze komentatorzy za Realem to jeszcze słabe wyniki wiec dzisiaj wróciło C+ i wyniki jak z Xavim na boisku ;)

2

@Sau_Ron spokojnie mogło byc z 8

3

Znajdzie sie gdzies na necie skrot z Eleven ? Ogladalem na C+ ale chciałem usłyszeć komentarz orzy bramkach czy pękał tyłek komentatorom promadryckim

1

Braknie ehh czemu sie zatrzymali

0

Pique ja Cie prosze ruszaj po ta dłoń

0

Dani prosze ruszaj po manite

2

Prosze was dajcie ta manite

1

Co Adaś powrót jak rozpędzony pociag towarowy

1

Vini nie wie co sie dzieje, gaszony jak kiep

0

Troche pozno Adaś

6

Co Eric lagę dał

5

Daj Adasia, Dembele juz sie nie chce biegać. Musi byc dzis 5

1

Faul jak byk na Busim na oczach sędziego i poszła groźna kontra z tego

0

Dembele jak zawsze wazny mecz to wiadomo seta zmarnowana

1

Stegen nagle da sie podawać bez nerwów ?

0

Dawaj Adasia za Dembele…

0

Auba solo powinien miec manite.

0

Za co ich tak Xavi op*****ił ?

5

Prosze was dajcie ta manite

0

Dawaj Adasia bo Dembele sie nie chce juz biegać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?