SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kondziubarca Sytuacja w Charkowie itd
Pokazują żołnierzy, schrony, nawet czas bombardowania
1
Potężny materiał na TVN. Nie ogladam na codzien tv ale teraz mam lzy w oczach…
3
@Pitinho wystarczyło glupio nie sfrajerzyc paru remisów juz za kadencji Xaviego i liga była by duzo ciekawsza
0
@bartekvisca nie dajcie sie nabrać, Real praktycznie nie naciskał, stali i wypinali sie.
Weryfikacja przyjdzie w kolejnym sezonie z LFC, City czy Bayernem ;)
Był taki moment gdzie prawie dostał czerwo bo był spóźniony i za wolny a poszedł wślizgiem.
Oczywiscie pare fajnych podan było ale tak jak mowie z tak biernym Realem było mega łatwo
1
@robimen12345 każdy czuje niedosyt
Sam Auba powinien podnieść reke w gore ehh
16
https://mobile.twitter.com/Barca_Buzz/status/1505955647199879172
Było juz ?
1
Notatnik wyłączony ?
0
@Vebrol dlatego ogladalem na C+ bo mam dosyc Eleven
0
Podziękujmy Cruijff’owi za przetrzymanie Koemana na ławce…
0
@reloaded zapomniałem, dzięki sa nawet wszystkie 4 trafienia bo z tego co sobie przypominam to nieraz np z 3 udostępniali 2 ale to taki mecz ze nie wypada
0
@Pulolek moze tym razem ale ostatnio ogladalem wszystko na Eleven i nie dość ze komentatorzy za Realem to jeszcze słabe wyniki wiec dzisiaj wróciło C+ i wyniki jak z Xavim na boisku ;)
2
@Sau_Ron spokojnie mogło byc z 8
3
Znajdzie sie gdzies na necie skrot z Eleven ? Ogladalem na C+ ale chciałem usłyszeć komentarz orzy bramkach czy pękał tyłek komentatorom promadryckim
1
Braknie ehh czemu sie zatrzymali
0
Pique ja Cie prosze ruszaj po ta dłoń
0
Dani prosze ruszaj po manite
2
Prosze was dajcie ta manite
1
Co Adaś powrót jak rozpędzony pociag towarowy
1
Vini nie wie co sie dzieje, gaszony jak kiep
0
Troche pozno Adaś
6
Co Eric lagę dał
5
Daj Adasia, Dembele juz sie nie chce biegać. Musi byc dzis 5
1
Faul jak byk na Busim na oczach sędziego i poszła groźna kontra z tego
0
Dembele jak zawsze wazny mecz to wiadomo seta zmarnowana
1
Stegen nagle da sie podawać bez nerwów ?
0
Dawaj Adasia za Dembele…
0
Auba solo powinien miec manite.
0
Za co ich tak Xavi op*****ił ?
5
Prosze was dajcie ta manite
0
Dawaj Adasia bo Dembele sie nie chce juz biegać