1

Postawiłem na wszystkich faworytów i wyszła fajna suma, nawet BvB wyciągnęło no to dzisiaj Juve sie popisze…

1

Ale głupota Juve

0

@Gomess niestety jednak z 1 połowy obejrzałem 15 min i wroce dopiero gdzies w trakcie drugiej bo cos wypadło :/

0

@fenix1983 gdzies sie wlasnie w kometarzach na TT przewinął jakis David ? To ten ?

0

@Emhyr nie wiem czy jestem na to gotowy.
I ten Borek z Koltoniem bijacy konika do gry Roberta i Barcy XD

0

Duńczyk z Chelsea bawi sie w Lengleta ;)

0

@Cule1234 jak ma nie przyjść do nas to oby poszedł do City.
Ciezko będzie z nimi rywalizować w LM ale za chwile Pep odejdzie i zespół sie rozleci ;)

7

+ na drogę ;) jak ma głupiego agenta i pusto w głowie to mi go nawet nie zal

0

Juve ciekawszy mecz ale chyba obejrze zawodników Chelsea z wiadomego powodu

0

Wielka szkoda Ajaxu… miałem nadzieje ze znow walna gonga Realowi

0

Biedna Krysia :/

0

Przed meczami liczylem na Ajax i Utd ehh…

0

Ładny nur Ajaxu ;)

0

@Songo91 a skad takie informacje ?

8

Można wiele złego powiedzieć o naszych rządzących ale pokazali wlasnie jaja ze stali. Gdy jedni robią sobie sesje zdjęciowa jacy to oni nie sa smutni i zmartwieni to inni jada w centrum wojny.
Polska wiele moze zyskać na arenie międzynarodowej i swietnie, ze to robią.

1

@Jakchcesz mam nadzieje ze najbardziej defensywny pomocnik a przed nim na 2 miejsca Franek/Pedri/Gavi

0

Kessie ma uderzenie z dystansu ? Tak średnio śledzę Milan.
Myśle, ze Xavi widzi, iz Busi odstaje powoli fizycznie i motorycznie. Ja to bym wlasnie wolal na defensywnym zawodnika który będzie wszedzie i pojawi sie z nikad i skasuje rywala + będzie umiał podać po prostu komus kto sie zajmie kreacja. Cos jak Kante.
Jesli Xavi będzie szedł w Kessiego jako starter w 433 to tak wlasnie to widze. Kessie od defensywnej roboty i latania luk w defensywie po czym ma oddac piłkę a 2 ofensywnych pomocników ma sie zająć gierka.
Chyba ze jeszcze jakies stare Milanowskie 442 z diamencikiem w pomocy skoro Dembele ma odejść a Traore tez trzeba będzie wykupic to zostajemy bez sensownych skrzydłowych ale za to na napastników typu Ferran Auba ktorzy będą mieli np ruchliwego Gaviego za plecami wlasnie jako czubek tego diamencika w pomocy.

Ewentualnie jeszcze 4231 ale kto na pivocie z Kessiem ? Franek ? I wtedy w ogole mniej miejsc w pomocy a np Gaviego nie chce ogladac jako fałszywy skrzydłowy bo jego miejsce jest w srodku

Jak wy to widzicie ?

0

Anonimowi mieli wyciągnąć jakieś brudy na putina i cisza ?

0

@Hubsao nawet nie zdarzyli ruszyc do walki :/

2

@Kvothe07 tez zostało City ehh

1

Jak ja uwielbiam zespoły Pepa, ponad 70% posiadania piłki i nie wcisną gola ;)

0

@NaFazieHitman Umtiti był prawdziwa bestia i jakby posłuchał lekarzy to nadal moglby nia byc. Sam wybrał taki stan rzeczy. Dlatego chciałem zeby Barca najlepiej z nim rozwiązała kontrakt bo przestał byc profesjonalistą lecząc sie u szamanów.
A np Lengleta od poczatku tu nie chciałem bo pisałem ze gość to one season wonder z Sevilli.
A Roberto to szrot odkad zdobył gola z PSG i juz dawno to to nie powinno byc

0

@mkord no to przygotujcie sie na grę Rikiego bo chłopak kocha Barce i gra za frytki ;)

1

https://mobile.twitter.com/BarcaUniversal/status/1503252865137229826

„Oba odnowienia Gavi i Ronalda Araujo są w „martwym punkcie”. Agenci piłkarzy proszą o pensje, których Barça nie może wypłacić. Klub mówi: „Zostaną, jeśli chcą zostać, ale tylko na warunkach Barçy”.”

No tak, jak sie ma na opłacenie pensji szrotu to sie nie ma na porządnych grajków.

Mam nadzieje, ze zaproponują im chociaz jakas rosnąca pensje w następnych latach. Przeciez z limitem i budżetem z czasem będzie lepiej. Za chwile zniknie 10 mln Roberto (oby) i pensja Dembele.
Musimy ich utrzymac…

5

Riki odpalony, czemu on nie popracuje nad ta sylwetka ?

0

Busi dramatycznie dzis odgrywa

0

Ze to nie wpadło…

0

Jest i Nazario ;)

4

Riki tiki narkotyki ;)

22

@Emhyr fajnie jakby kontrakt podpisał jeszcze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?